AddToAny – תוסף וורדפרס לשיתוף כפתורים של רשתות חברתיות ומערכות

AddToAny - תוסף וורדפרס לשיתוף כפתורים של רשתות חברתיות וכפתורים נוספים

האם אתם רוצים לקבל תנועה מפלטפורמות חברתיות? הדרך הפשוטה ביותר היא להוסיף כפתורי שיתוף של רשתות חברתיות לאתר הוורדפרס שלכם ולהפוך את הפוסטים והדפים שלכם לנגישים לשיתוף. כיום, רשתות חברתיות הן חלק מחיינו. לכולם יש חשבון ברשת חברתית כדי להתחבר עם חברים, עמיתים לעבודה ובני משפחה. אם המבקרים שלכם ישתפו את התוכן שלכם עם העוקבים שלהם בפלטפורמות החברתיות, זה יעזור לכם להגביר את התנועה ואת מספר הצפיות בדפים. במאמר הזה, אני אראה לכם איך להוסיף כפתורי שיתוף חברתיים לאתר וורדפרס. ישנם כמות גדולה של תוספים לכפתורי שיתוף חברתיים בוורדפרס. מה שעליכם לעשות הוא לבחור את המתאים ביותר לצרכים שלכם. אחד התוספים המומלצים בנושא הזה הוא AddToAny. בזמן כתיבת הפוסט הזה, זהו התוסף המותקן ביותר לכפתורי שיתוף ברשתות החברתיות ומערכות נוספות עם יותר מ-500,000 התקנות פעילות.

מה זה AddToAny?

התוסף אד טו אני לוורדפרס מגביר את התנועה והמעורבות על ידי עזרה לאנשים לשתף את הפוסטים והדפים שלכם לכל רשת חברתית פופולרית או מערכת מוכרת. השירותים כוללים פייסבוק, מסטודון, פינטרסט, וואטסאפ, לינקדאין, ת'רדס, טמבלר, רדיט, X, ויצ'ט ועוד רבים אחרים לשיתוף אתרים ורשתות חברתיות. AddToAny היא הבית של השיתוף האוניברסלי, והתוסף AddToAny הוא התוסף הפופולרי ביותר לשיתוף בוורדפרס, המשתף בצורה יעילה אתרים לרשתות חברתיות מאז 2006.

AddToAny

מה היתרונות של התוסף אד טו אני?

התוסף AddToAny מציע כפתורי שיתוף חברתיים בסיסיים, כפי שהייתם מצפים. יש לו גם כפתורי שיתוף צפים וכמה אפשרויות הגדרה יעילות נוספות. אתם יכולים להעלות סמלים משלכם בפורמט SVG לשימוש במקום הסמלים המוגדרים מראש, אם תרצו. AddToAny גם תומך ברספונסיביות למכשירים ניידים. אמנם אין לו אנליטיקה משלו, אך הוא מאפשר לכם להתחבר ל-Google Analytics גם כן. אולי היתרון הגדול ביותר של AddToAny הוא שהוא בעצם קוד פתוח. התפריטים של השאלות הנפוצות וההתאמה האישית מספקים לכם טיפים על איך לעשות הכל, משינוי יישור הכפתורים ועד לשינוי ברמת העיצוב או רשתות חברתיות שאפשר לעצב. אם אתם מוכנים לבצע כמה שינויים, אתם יכולים להתאים אישית את הפלטפורמה הזו לצרכים שלכם. ל-AddToAny יש גם הרחבות לדפדפן שאתם יכולים להתקין כדי לקבל כלים מותאמים אישית לשיתוף חברתי בכל אתר שאתם מבקרים בו. אלו אינם בהכרח שימושיים מנקודת מבט עסקית, אך משתמשים עשויים לאהוב אותם.

הגדרת התוסף AddToAny

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להתקין ולהפעיל את תוסף AddToAny. לאחר ההפעלה, עברו ללוח הניהול של וורדפרס > הגדרות > AddToAny > סטנדרט כדי להגדיר את הגדרות התוסף. עליכם להגדיר כמה הגדרות בסיסיות בלשונית הסטנדרט. הן כוללות:

  1. סגנון אייקון: אתם יכולים להתאים אישית את גודל האייקון וצבע הרקע באפשרות סגנון האייקון. גם תוכלו להשאיר את ההגדרה המוגדרת מראש של סגנון האייקון.
  2. כפתורי שיתוף: לחצו על הטקסט 'הוסף/הסר שירותים' ליד אפשרות כפתורי השיתוף כדי להציג את תפריט כפתורי המדיה החברתית. לאחר מכן לחצו על הסמל כדי להוסיף את כפתורי המדיה החברתית המועדפים עליכם ולחצו על הכפתור הנבחר כדי להסיר אותו.
  3. כפתורים אוניברסליים: לתוסף אד טו אני יש תכונה מדהימה הנקראת כפתור אוניברסלי. כפתור זה מאפשר לכם לשתף את הפוסט או הדף לכל כפתורי השיתוף החברתיים הזמינים מבלי לחזור לדף זה.
  4. הצגת ספירה: אם אתם רוצים להציג ספירות של הפוסט או הדף ששותפו דרך פלטפורמות המדיה החברתית, אנא בדקו את האפשרות 'הצג ספירה'.
  5. כותרת שיתוף: אתם יכולים להקליד מילים באפשרות כותרת השיתוף או להשאיר אותה ריקה.
  6. מיקום: ישנן כמה אפשרויות למיקום כפתורי השיתוף. אתם יכולים למקם את כפתורי השיתוף בתחתית העמוד, בראש העמוד, או בשניהם.
  7. אפשרות תפריט: אם תסמנו את אפשרות התפריט, תציגו את תפריט כפתורי השיתוף רק כאשר תלחצו על הכפתור האוניברסלי.

הוספת כפתורים צפים של שיתוף רשתות חברתיות בוורדפרס

תוסף AddToAny מאפשר לכם להוסיף לא רק כפתורי שיתוף חברתיים סטטיים, אלא גם סרגל כפתורי שיתוף רשתות חברתיות צפים בפוסטים ובדפים של וורדפרס. בואו נבחן איך להוסיף כפתורי שיתוף חברתיים צפים לוורדפרס. ראשית, נווטו ללוח הניהול של וורדפרס > הגדרות > AddToAny > פלואטינג, כדי להגדיר. בחרו אפשרות מיקום בסעיף כפתורים אנכיים כדי למקם כפתורי שיתוף אנכיים צפים והשאירו את ההגדרות המוגדרות מראש לשאר האפשרויות או התאימו אותן לפי הצורך. בנוסף, תוסף AddToAny תומך במכשירים ניידים. אתם יכולים למקם את כפתורי השיתוף האופקיים בסרגל הצף למסך המכשירים הניידים של המשתמשים על ידי התאמת ההגדרות של הכפתורים האופקיים. לאחר שסיימתם את ההגדרה, לחצו על כפתור שמירת שינויים. לאחר מכן, בדקו את הדפים והפוסטים שלכם. תראו שסרגל כפתורי השיתוף הצפים נדבק למסך

כמה AddToAny עולה?

אם אתם מתעניינים בתוסף שיתוף האתר לרשתות חברתיות ובמערכות נוספות, כנראה שאתם מודאגים ממחירים. אין לכם ממה לדאוג מכיוון שהתוסף AddToAny המכיל בתוכו סט של כפתורי שיתוף הוא חינמי להורדה והתקנה, ואין לו תוכניות בתשלום כלל.

לסיכום

התוסף AddToAny הוא תוסף חינמי לגמרי המאפשר לכם להוסיף כפתורי שיתוף לרשתות חברתיות ומערכות נוספות בתוך האתר שלכם בוורדפרס ובעצם מאפשר לכם לתת הזדמנות לגולשים באתר לשתף את מה שאתם מפרסמים עם החברים שלהם ברשתות. אני אוהב ש-AddToAny הוא בעצם קוד פתוח וניתן להתאמה אישית לחלוטין לצרכים שלכם. החברה תעזור לכם אם תרצו לבצע שינויים מתקדמים בפלטפורמה, ואכן יספקו לכם הרבה טיפים מתפריט ההתאמה האישית שלהם איך לעשות זאת, בהתאם לפלטפורמה שאתם משתמשים בה. אני מקווה שהמאמר הזה יעזור לכם ללמוד איך להוסיף כפתורי שיתוף של רשתות חברתיות לאתר וורדפרס שלכם.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!