Shopify – כל אחד יכול להקים חנות ולמכור מוצרים עם שופיפיי

Shopify כל אחד יכול להקים חנות ולמכור מוצרים עם שופיפיי1

תחום האיקומרס נמצא בעלייה בשנים האחרונות ולצד פלטפורמות מסחר מוכרות כמו איביי, אמזון, אטסי ועוד, הרבה גולשים רוצים לפתוח את החנות שלהם במערכת פרטית ולא להיות חלק ממרקטפלייס גדול. שופיפיי (Shopify), היא אחת המערכות הטובות ביותר לבניית חנות איקומרס פרטים, אתר מרקטפלייס ואתרי מכירה נוספים. שופיפיי מתחרה במעצמות גדולות כמו וורדפרס + ווקומרס, מג'נטו, וויקס ועוד אתרים רבים אחרים שבהם ניתן לבנות חנות אינטרנטית. אז מה הופך את שופיפיי למערכת הטובה ביותר לבניית חנות אינטרנטית?

מה זה שופיפיי (Shopify)?

שופיפיי היא פלטפורמת מסחר מלאה המאפשרת לכם להתחיל ולנהל עסק מסחר באינטרנט. המומחיות ויכולות הפיתוח של שופיפיי מגיעים מהניסיון של הפלטפורמה עם מיליוני הסוחרים שמשתמשים בה. ההצלחות של סוחרים בסדר גודל גבוה בפלטפורמה של שופיפיי עוזרת למפתחים של המערכת לבנות עבור הסוחרים את התכונות נכונות והמוצלחות שייקחו את המערכת כמה צעדים קדימה וימנפו את התחום של מסחר באינטרנט גם לשנים הבאות ובגדול להשפיע לטובה על התעשייה.

מה זה שופיפיי פלוס (Shopify Plus)?

כדי להתחרות בפלטפורמות המסחר האלקטרוני המתקדמות ולמשוך סוחרי איקומרס גדולים, שופיפיי יצרה את התוכנית שופיפיי פלוס. Shopify Plus היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני ארגונית על גבי הענן של שופיפיי המיועדת לסוחרים בסקייל גבוה ובעלי צמיחה מהירה. שופיפיי הוסיפה קבוצה חזקה של תכונות מתקדמות בשופיפיי פלוס ולקחה נתח משמעותי מזמן העבודה של התפקידים הארגוניים חברות ועסקים. האפשרות של Shopify Plus פתוחה לסוחרים בחינם אם הם מוכרים ביותר מ-60,000$ בחודש. לסוחרים שלא מוכרים בסקייל הזה העלות של שופיפיי פלוס תהיה 2000$ לחודש עם עמלות נמוכות עבור סוחרים שמוכרים יותר.

שופיפיי פלוס

איך המערכת של שופיפיי עובדת?

שופיפיי מאחדת את כל הפתרונות המסחר המקוון שאתם צריכים במקום אחד. עם שופיפיי, סוחרים יכולים לבנות ולהתאים אישית חנות מסחר באינטרנט ולמכור דרך הנייד, דרך המחשב, באופן אישי, במיקומים פיזיים ובמגוון ערוצי מדיה באינטרנט. המערכת של שופיפיי מבוססת ענן ואחסון האתר הוא על חשבון החברה והוא כלול בתשלום החודשי למערכת, מה שאומר שאתם יכולים לגשת לאתר מכל מכשיר ומכל מקום בעולם והמערכת עצמה דואגת להשתדרג ולתחזק את השרת שעליו יושב האתר שלכם. מה שנותן לכם גמישות לניהול העסק מכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט. 

עסק האיקומרס שלכם דורש מערכת של כלים לניהול מלאי ומוצרים, אפשרויות לשום מורחבות, חיבור אמצעי משלוח, קופונים והנחות – וכאשר עושים הכל ממערכות נפרדות ומחברים הכל במקום אחד זה קצת בעייתי. לכן, שופיפיי היא אופטימלית עבורכם מכיוון שהיא מאגדת את הכל במקום אחד. Shopify מבטיחה לכם שתוכלו לגשת בקלות לכל כלי עסקי שאתם צריכים כדי לגרום לחנות שלכם בשופיפיי לעבוד בצורה טובה יותר. תחשוב על שופיפיי כעל שכבות שמהן ניתן להרכיב את חנות האיקומרס המשולמת.

שכבה 1: מוצר הליבה של שופיפיי

זה מה שאתם מקבלים ברגע שאתם רוכשים תוכנית כלשהי של שופיפיי. המוצר המרכזי כולל את כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את הרעיון שלכם לעסק ולהתחיל למכור – תבניות לעיצוב מראה החנות, כלים לפרסום המוצרים שהעליתם לחנות, אפשרויות סליקה לקבלת תשלומים, אפשרויות של קידום אתרים אורגני (SEO), אפשרויות של האצת אתרים ועוד. כל אלה הם חלק מרכזי ממוצר הליבה של שופיפיי. זהו הבסיס שעליו בנויים המוצרים והיישומים האחרים שלהם. למי שרוצה להתאים אישית בצורה עמוקה יותר את החנות שלו ולחבר אותה באינטגרציות לכים ומערכות אחרות יכול להשתמש בממשקי API של Shopify וכלי פיתוח נוספים כדי ליצור חנות בהתאמה אישית מתקדמת.

שכבה 2: מוצרים ושירותים נוספים של שופיפיי

על עסק עצמאי וחנות בשופיפיי הם ייחודיים. ככל שעסקים גדלים, הצרכים שלהם ושל החנויות שלהם מתפתחים בהתאם. זו הסיבה ששופיפיי מציעה ללקוחותיה שדרוגים נרחבים כדי לעזור להם להצמיח את העסק שלהם בפלטפורמה. בין המוצרים והשירותים הנוספים תוכלו למצוא את שופיפיי פלוס, שעליו כבר דיברנו למעלה וגם אפשרויות תשלום מתקדמות (תקף בעיקר ללקוחות אמריקאים של מהערכת), אפשרויות דיווח הון וחשבוניות דרך הפלטפורמה ועוד דברים נוספים.

שכבה 3: אפליקציות שנבנו על ידי שותפים מוסמכים

בחנות האפליקציות של שופיפיי יש אלפי אפליקציות ותוכנות שנבנו על ידי מפתחי צד שלישי כדי להתאים אישית את החנות שלכם מבלי לגעת בקוד בצורה אקטיבית. כל דבר שעולה לכם בראש – יש אפליקציה שיכולה להפוך זאת למציאות. בחנות התוספים של שופיפיי אתם תמצאו את הכלים החדשניים ביותר להגדלת העסק שלכם, כולל: אפליקציות דיוור בדואר וב-SMS, אפליקציות לחיבור מערכות פרסום ושיווק, אפליקציות לעיצוב ובנייה של החנות ועוד המון. בנוסף, ניתן לפנות לשוק של בוני חנויות שופיפיי על מנת לשכור אדם שמומחה בבניית חנויות בשופיפיי שיבנה עבורכם את החנות הרצויה.

למה לבחור בשופיפיי לבניית החנות שלכם באינטרנט?

 • שופיפיי תומכת בכל הסוגים של מסחר אלקטרוני – גם מסחר אלקטרוני אונליין וגם מסחר שאינו אונליין ומבוסס על חנויות עם מלאי. שופיפיי היא ביתם של סוחרי ויזמי מסחר ומסחר אלקטרוני.
 • שופיפיי היא גלובלית – בשופיפיי מזמינים את היזמים ליצור ולחבר את עסקי האיקומרס עם המערכת המתקדמת של Shopify. בשופיפיי יש סוחרים ממעל ל-175 מדינות שמוכרים למדינות שלהם וגם למדינות אחרות שלהם הם רוצים למכור.
 • שופיפיי מקדמת יצירתיות – בשופיפיי מאמינים שצריכים להיות יותר חנויות ייחודיות ויצירתיות וזו הסיבה שניתן לעצב את החנות עם גמישות מקסימלית ואפשרויות מורחבות.
 • שופיפיי מקדמת חשיבה מחוץ לקופסא – Shopify לא מרכזת במערכת שלה עסקי איקומרס אלא גם מאפשרת שילוב של מערכות נוספות באמצעות אינטגרציה וגישה שמבטיחים רוחב ועומק במגוון נושאים רלוונטיים בבניית וניהול של החנות שלכם.
 • שופיפיי פשוטה ונגישה לכל משתמש – בשופיפיי ניתן להתחיל גם ללא ידע מקדים בבנייה, עיצוב וניהול של חנויות. המערכת מספקת לכם כלים שעוזרים לכם להצליח ולבנות חנות בצורה נגישה ופשוטה יחסית.
 • שופיפיי גודלת יחד איתכם – שופיפיי מספקת עבורכם טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לכם לגדול ולצמוח יחד עם החנות שבניתם תוך כדי מתן מענה איכותי לכל הצרכים של בעלי החנויות.

מגיעים לכל אחד מהלקוחות שלכם באמצעות שופיפיי

שופיפיי מעניקה לסוחרים אפשרות לבנות קשרי לקוחות בצורה טובה ולחזק אותם לטווח הרחוק. קשרי הלקוחות עוזרים לכם לקבל פידבקים חיוביים מלקוחות מרוצים, להמיר לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם ללקוחות משלמים וגם לשמור על המוניטין שלכם כמותג איקומרס.

 • צ'קאאוט – תגרמו לגולשים לבצע הזמנה באמצעות בנייה של עמוד צ'קאאוט נגיש ונוח במערכת של שופיפיי. לקוחות מוסיפים מוצרים לעגלה שלהם ואז עוברים לתהליך התשלום כדי להזין את פרטי המשלוח והתשלום שלהם לפני ביצוע הזמנה.
 • שווקים בשופיפיי – הרחיבו את טווח ההגעה שלכם על ידי מכירה ללקוחות ברחבי העולם. באמצעות השווקים הפתוחים לפניכם בשופיפיי, אתם יכולים לבנות חנות גלובלית ולמכור ללקוחות בכל העולם – הכל דרך חנות אחת אונליין.
 • כלים שיווקיים – הגיעו לאנשים הנכונים עם המסרים הנכונים באמצעות כלים מתקדמים שזמינים עבורכם במערכת של שופיפיי. השתמשו במידע על הטראפיק שאתם מקבלים, באימייל מרקטינג ובאוטומציות כדי להגביר את התפוצה שלכם ולמשוך קהל רלוונטי לחנות.
 • הודעות לחנות או שימוש בצ'אט – הקפידו לדבר עם הלקוחות שלכם ונהלו שיחות מכל מקום באמצעות Shopify Inbox או באמצעות הצבת צ'אט בתחתית האתר. שירות לקוחות איכותי יעזור לכם לשפר את חווית המשתמש וגם להמיר יותר גולשים בחנות.
 • תובנות ואנליטיקס – קבלו החלטות מושכלות עבור החנות שלכם בשופיפיי באמצעות תובנות ונתונים שאתם מקבלים בדף הדוחות והניתוח במערכת של Shopify או מהמידע שאתם מקבלים בגוגל אנליטיקס.
 • חנות אפליקציות – לשופיפיי יש מגוון אפליקציות בחינם ובתשלום, בהם אתם יכולים להשתמש על מנת להפוך את החנות שלכם לנגישה ונוחה יותר עבור הגולשים. עם התוספים תוכלו לעזור ללקוחות לבצע תשלום מהיר, לעקוב אחר ההזמנה וליצור הזדמנויות עסקיות טובות יותר עבור הלקוחות.
 • מכירה B2B בשופיפיי – ספקו חוויה מתאימה ללקוחות מסוג B2B שמשפך המכירה שלהם טיפה ארוך ומאתגר יותר.
 • אסטרטגיות מכירה מתקדמות – תעודדו המרות על ידי הצעת הנחות ומבצעים מיוחדים מותאמים אישית. יש מגוון אסטרטגיות מכירה בהם תוכלו לעשות שימוש כדי להגדיל הכנסות בחנות שלכם בשופיפיי- מבצעים לחגים, הגרלות ותחרויות, להפוך לקוחות חד פעמיים לחוזרים, להפוך גולשים רגילים למנויים ועוד.
 • החזקה והצגת הסחורה – בשופיפיי יש לכם אפשרויות מורחבות להצגת המוצרים והסחורה שלכם – מתמונות וסרטוני מוצר ועד קרוסלת מוצרים.

הכלים בשופיפיי שיעזרו לכם לנהל את החנות שלכם

Shopify עוזרת לכם לנהל לא רק את החנות עצמה אלא גם את כל מכלול העסק שלכם על מנת שתוכלו לרכז את עיקר המאמצים שלכם בהגדלת נפח המכירות והגדלת ההכנסה.

 • פאנל ניהול – ניהול של העסק שלכם בקלות ממיקום מרכזי באמצעות פאנל הניהול של שופיפיי, המאפשר לכם לגשת לכל המחלקות השונות של העסק שלכם ממקום אחד. 
 • פולפילמנט – רכזו את כל מה שנדרש עבורכם לניהול המלאי של החנות במקום אחד על מנת שתפעול ההזמנות עבור הלקוחות יהפוך לתהליך חלק ואוטומטי. למי מאיתנו שעובד עם ספק מוצרים מסין, יכול לחבר אותו באמצעות App ישירות לחנות לתפעול מלא שלה.
 • בנקאות – נהלו את הכסף שלכם באמצעות הפתרונות הבנקאיים של שופיפיי. אתם יכולים לנהל את כל ההכנסות של החנות במקום אחד שמספק לכם גישה להכנסות, הוצאות, אחוזי רווח ועוד.
 • תשלומים – תאפשרו ללקוחות שלכם לבצע את התשלום במהירות המרבית באמצעות הצפנה ושמירה על פרטי הכרטיס שלהם. יש לכם את האפשרות לספק ללקוחות אפשרויות תשלום מהירות וגמישות כולל קבלת תשלום מלא או אפשרויות פריסת תשלומים.
 • אפליקציה לנייד – השתמשו באפליקציית שופיפיי לנייד כדי לנהל את החנות שלכם מכל מקום בו אתם נמצאים. בעזרת אפליקציה זו תוכלו לנהל את החנות תוך כדי תנועה, לתת מענה בזמן אמת, לנהל הזמנות ועוד.
 • אוטומציות – באמצעות אוטומציות אתם תוכלו להפוך תהליכים בחנות לאוטומטיים על מנת להגדיל המרות בצורה אוטומטית בחנות שלכם בשופיפיי. השתמשו באוטומציות של הרשמה לניוזלטר, נטישת עגלה וצ'קאאוט, מיילים לאחר רכישה לעידוד רכישות נוספות ועוד.

כמה עולה לבנות חנות בשופיפיי?

לשופיפיי יש 3 חבילות חודשיות אותן ניתן לרכוש ישירות מהאתר. החבילה הראשונה נקראת Basic והיא תעלה לכם 29$ לחודש בתשלום שנתי (39$ לחודש בתשלום חודשי) והיא כוללת בתוכה את כל התכונות של מערכת שופיפיי וכל האפשרות הקיימות ובנוסף גם נותנת לכם אפשרות ל-2 חשבונות ניהול, דוחות בסיסיים ואפשרות ללחבר מלאי ל-1000 מיקומים שונים ברחבי העולם. החבילה השנייה בשופיפיי נקראת Shopify בעלות של 79$ לחודש בתשלום שנתי (105$ לחדוש בתשלום חודשי) והיא כוללת בתוכה מה שיש בחבילה הקודמת רק עם 5 חשבונות שניתן לחבר ודוחות מתקדמים. החבילה השלישית נקראת Advanced והיא תעלה לכם 299$ בתשלום שנתי (399$ בתשלום חודשי) בה תקבלו את האפשרות לבנות דוחות בהתאמה אישית ו-15 חשבונות שניתן לחבר.

 • מחיר החבילות לא כולל את שופיפיי פלוס, בשביל לקבל מחיר לפלוס תצטרכו לדבר עם החברה.
 • לפני כל רכישה של חבילה ממליץ בחום להשתמש ב-Trial של 3 ימים למערכת
שופיפיי מחירים

בנו את החנות הראשונה שלכם בשופיפיי עוד היום

שופיפיי היא לא רק תוכנה או מוצר יחיד – היא פלטפורמת מסחר שמאגדת הכל במקום אחד עבורכם. יתרה מכך, זוהי מערכת אקולוגית עשירה שיוצרת ערך עבור בעלי עסקים על ידי חיבור עם מפתחים, מומחים וקונים במטרה המשותפת להפוך את המסחר באינטרנט ליותר טוב עבור כולם. בנוסף, Shopify גם הופכת יזמים לנגישים ועצמאיים באמצעות האפשרויות שהיא מציעה להם בעת בנייה וניהול של החנות. בין אם אתם מתחילים בעולם או האיקומרס או שיש לכם בידיים כבר עסק פיזי שמכניס כסף, תמיד תוכלו להתחיל למכור יותר עם שופיפיי.

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!