Pipedrive – ניהול לקוחות עם מערכת CRM מקצועית

Pipedrive ניהול לקוחות עם מערכת CRM מקצועית

בעולם המהיר של מכירות ובניית קשרי לקוחות, אתם תזדקקו לטכנולוגיה פנטסטית שתתמוך בצרכים היומיומיים שלכם. שירותים כמו המערכת לניהול לקוחות (CRM) של Pipedrive קיימים כדי לעזור לכם לנה את קשרי הלקוחות שלכם ביעילות ובזהירות. אם אתם מחפשים דרכים לבנות קשרים משמעותיים עם הלקוחות שלכם ולנהל לידים כמו מקצוענים הגיע הזמן לשקול מערכת CRM מקצועית. עם זאת, חשוב להכין שיעורי בית לפני שאתם מזנקים לעבר משהו חדש ולכן חשוב שתדעו מה בדיוק עושה Pipedrive ומה זה בכלל CRM.

מה זה CRM?

מערכת CRM (ר"ת Customer Relationship Management) היא מערכת לניהול לידים ולניהול קשרי לקוחות. פלטפורמות CRM פועלות כמרכז מידע שבו אתם יכולים לנהל מספר חשבונות ופרויקטים. CRM עוזר לכם לעקוב מקרוב אחר לקוחות, לדעת היכן הם נמצאים בתהליך המכירה ולהעביר אותם בתהליך מכירה שיטתי (משפך מכירה). בנוסף, זה עוזר לחברי הצוות במערך שלכם להבטיח שכולם מעודכנים בשלב שבו נמצא הליד או הלקוח במערכת היחסים שלו עם החברה. חברות משתמשות ב-CRM כדי לקבל תובנות שימושיות לגבי התקדמות הפרויקט הנוכחי שלהם והפעולות שהם עושים כדי להגיע ללקוחות.

למה צריכים CRM ואיך זה עוזר להגדיל מכירות?

אסטרטגיות מכירה יעילות, מטבע הדברים, סובבות סביב בניית מערכות יחסים ולא רק רכישה או ייצור של לידים. CRM זו המערכת המושלמת בסיוע למוכרים לנהל את הלקוחות והלקוחות הפוטנציאלים שלהם. היא מציעה לבעלי עסקים ולמוכרים שקט נפשי וביטחון, כאשר העסק נמצא בקשר מתמיד עם הלקוחות. עבור אנשי מכירות, XRM הוא נכס פנטסטי במעקב מתמיד אחר לידים. פלטפורמת CRM תאפשר לכם לעקוב אחר רישומי לקוחות, לעקוב אחר שיחות מרובות ולבנות שביל מעקב לכל לקוח. מערכת CRM טובה תאפשר לצוותי מכירות לעקוב אחרי לקוחות פוטנציאליים דרך ממשק יעיל ומהיר. זה יועיל גם לכם וגם ללקוחות שלכם.

מערכת CRM שמודדת מכירות יכולה למדוד עבורכם את מדד הפרודוקטיביות של הצוות והעסק שזה בעצם מדד ההצלחה שלכם. כל נתוני המכירות שלכם נאספים במקום אחד וקל לעקוב אחר היסטוריית השיחות עם הלקוחות. בדרך זו, מנהלי המכירות שלכם יכולים להמשיך ולוודא שהם מתנהלים בצורה ממוקדת מול כל הלקוחות הפוטנציאליים. מערכות ה-CRM הטובות ביותר יאפשרו לצוותי מכירות לחדד ולמקד את אסטרטגיית המכירה שלהם בקפידה כשכל הגורמים בשרשרת המכירות יעודכנו במתרחש והעסק בנוסף גם יחסוך זמן, כסף ומאמץ.

מה זה CRM מסוג Pipeline (צינורות)?

ישנם סוגים שונים של CRM לניהול הלקוחות והלידים בעסק שלכם. CRM מסוג פייפליין (צינור) הוא כזה שמראה בקפידה כל שלב במשפך המכירות שלכם. אתם בוחרים את השמות של השלבים ב"צינורות" ויכולים לעקוב אחר כל ליד או לקוח ולראות באיזה שלב הם נמצאים בתהליך המכירה או בתהליך שלאחר המכירה. CRM מסוג Pipeline עוזר לכם ליצור שלבים שונים בתהליך המכירה ולהעביר את הלידים בכל שלב עד הסגירה הסופית. ב-CRM מהסוג הזה תוכלו לקבל התראות, תזכורות והודעות שימושיות לגבי מה שאתם צריכים לעשות בכל שלב. מדובר במערכת המיועדת לתהליכי מכירה.

מכיוון שצינורות המכירה יהיו שונים בין חברה לחברה ובין לקוח ללקוח – הכלים והמערכות יהיו גמישות לשינויים וניתנים לניהול בהתאמה אישית לפי הצרכים של העסק שלכם. כל המטרה של CRM מסוג Pipeline היא לשמור על הסדר בשלב גיוס הלקוחות עד לרגע שבו הלקוח סוגר עסקה. זוהי מערכת שבה אתם יכולים להבטיח שהלידים שלכם לא יפלו בין הכיסאות ולא יאבדו בתהליך. בסופו של דבר זהו כלי שימושי למעקב אחר הלידים והלקוחות שלכם.

CRM מסוג פייפליין

איך מערכת CRM מסוג Pipeline עובדת שונה ממערכות CRM אחרות?

מערכת CRM מסוג Pipeline בנויות באופן מפורט לניתוח מכירות, מעקב אחר לידים ומעקב אחר התהליך שלידים או לקוחות עוברים באינטראקציה עם החברה שלכם ועם העובדים בחברה. מערכות אלו נהנות מאותם אפשרויות הקיימות ב-CRM הסטנדרטי שאתם מכירים ולכן לכם ולצוות שלכם יהיה קל לנווט ולעקוב אחר לידים במערכת CRM כזו.

יחד עם זאת, ההבדל המרכזי בין מערכת CRM רגילה למערכת CRM מסוג Pipeline היא שהפייפ (הצינור) במערכת בדרך כלל יתפוס את מרכז הבמה. מערכת ניהול לקוחות מסוג פייפליין תציין שלבים מוגדרים של תהליך המכירה של אותו העסק ותכלול תזכורות וכלים שימושיים שמשתלבים במהלך השלבים בצינור המכירות. מכיוון שמערכת מערכת CRM מסוג Pipeline שונה ממערכות אחרות, העובדים שלכם והארגון עצמו יצטרך ללמוד להתרגל אליה. ברגע שהמערך שלכם יתרגל למערכת כזו אתם תהנו מזרימת עבודה חלקה, אפשרות לשיתוף קבצים ושמירת כל הצוות מעודכן בכל מה שקורה עם הלידים או הלקוחות.

הכירו את Pipedrive - מערכת CRM מסוג פייפ

Pipedrive CRM הוא CRM מוביל שהופך את תהליך המכירה ובניית הקשרים עם הלקוחות ליעיל מאוד. פייפדרייב עוזרת לכם לייבא בקלות את אנשים הקשר והלידים שלכם, להקצות אותם לאנשי מכירות בחברה ולהעביר אותם בשלבים השונים של משפך המכירה. Pipedrive מאפשרת התאמה אישית מלאה – זה אומר שאתם יכולים לבנות תהליכי מכירה וליצור שלבים משלכם.

פייפדרייב לא קיימת רק כדי להזכיר לעובדי החברה על הלקוחות שנמצאים בשלבים השונים במשפך המכירה אלא גם כדי להחזיק במקום אחד את כל הנתונים של החברה שקשורים ללקוחות. עסק ששמר נתונים בקבצי אקסל או Sheet יכול לחבר קבצים אלו ולטעון את הנתונים ישירות אל Pipedrive. בסופו של דבר, פייפדרייב שואפת לעזור לעסקים וחברות לשמור על תהליכי המכירה וחיזוק הקשר עם הלקוחות והיא נחשבת לאחת ממערכות ה-CRM הטובות בעולם.

פייפדרייב 200X200

מה היתרונות של Pipedrive?

במערכת ה-CRM של Pipedrive יש מספר אפשרויות שהופכות אותה למערכת נהדרת ועוזרות לעסקים, חברות ובעיקר לצוותי מכירות.

 • בנייה, תיוג וניהול של צינורות מכירה בהתאמה אישית
 • מעקב אחר היסטוריית אנשי קשר מהרגע שהזנתם אותם במערכת
 • משיכת לידים בצורה אוטומטית מצ'אטבוטים, טפסי לידים ואינטגרציות
 • מעקב אחר תקשורת עם הלקוחות ומבט-על על כל ההתנהלות העסקית
 • קבלת שליטה מלאה על הנתונים העסקיים ועל נתוני המכירה
 • הפיכת המשימות לאוטומטיות עם פייפדרייב והאינטגרציות שניתן לחבר למערכת
 • אוטומציה של חיזוק מערכות יחסים עם לקוחות

Pipedrive מספקת עבורכם את כל היתרונות למעלה ועוד רבים נוספים. בעזרת ממשק משתמש ידידותי ויעיל, יש לכם את האפשרות להנות מ-CRM שמלבד טיפול נכון בלידים, עוזר לכם גם לשמור על קשרי לקוחות.

מערכת ה-CRM של Pipedrive - במה היא שונה ממערכות CRM אחרות שיש בשוק?

פייפדרייב מתחרה מול חברות CRM אחרות המומחות בתחומן עם מגוון אפשרויות ותכונות משתלמות. אבל, ביחס למתחרות, Pipedrive מציגה תכונות מתקדמות יותר ומספר אפשרויות ששמות אותה בקדמת הבא, לפני המתחרים:

 1. Pipedrive היא מערכת ה-CRM הקלה והנוחה ביותר לשימוש
 2. המערכת של פייפדרייב משתלבת עם למעלה מ-350 תוכנות, פלטפורמות, שירותים צד שלישי ומערכות
 3. ניתן להשתמש בפייפדרייב במספר אפשרויות – אפליקציה, מערכת IOS, אנדוראיד ודרך האינטרנט
 4. פייפדרייב היא אחת ממערכות ה-CRM עם מקסימום התאמה אישית שקיימות
 5. Pipedrive בנויה בהתאמה מדויקת כדי לבצע סקייל בעסק שלכם
 6. לא צריך לעבור הכשרה כדי להשתמש במערכת
 7. דאטה קיימת כמו גיליונות Sheets פשוטים לייבוא ולייצוא מהמערכת
 8. תמיכה ללקוחות פפייפדרייב זמינה באמצעות טלפון, מייל או צ'אט לייב במערכת
 9. אותם ערוצי תמיכה זמינים גם ללקוחות שלכם בפלטפורמה

כמה המערכת של Pipedrive עולה?

התמחור עבור פלטפורמת Pipedrive הוא גמיש וחסכוני ביחס למערכות CRM אחרות. המערכת זמינה למשתמשים ב-4 חבילות מרכזיות:

 • Essential – החבילה היסודית. עלות של 14.90$ לחודש למשתמש, כולל גישה לניהול צינורות המכירה, ניהול דאטה והתאמה אישית ואפשרות לחבר אינטגרציות למערכת.
 • Advanced – החבילה המתקדמת. עלות של 24.90$ לחודש למשתמש. כולל מה שיש בחבילה היסודית וגם מעקב אחר קליקים, חיבור לאוטומציות של מיילים ובניית משפכי עבודה שמופעלים באמצעות טריגרים.
 • Professional – החבילה המקצועית. עלות של 49.90$ לחודש למשתמש. כולל מה שיש בחבילות הקודמות וגם הוצאת שיחות טלפון מהמערכת בקליק, חתימת חוזים אינטרנטיים דרך המערכת והצגה של רווחים פוטנציאליים ונתונים נוספים.
 • Enterprise – החבילה העסקית. עלות של 99.90$ לחודש למשתמש. כולל מה שיש בחבילות הקודמות וגם אבטחה מתקדמת לנתונים שלכם והתראות אבטחה, ללא לימיט לכמות הדיווחים האפשריים עבור ליד/לקוח דוחות הכנסה מתקדמים.

לפייפדרייב יש מספר חבילות לבחירה וההמלצה שלי היא שכל בעל עסק יבדוק בדיוק מה הוא צריך לפני הרכישה ובהתאם יבחר את החבילה הנכונה עבור העסק. לא לשכוח ש-Pipedrive מציעה 14 ימי ניסיון במערכת ללא התחייבות (ובלי להכניס כרטיס אשראי למערכת), מומלץ מאוד לנצל זאת גם כדי ללמוד את המערכת ואיך לעבוד איתה. בנוסף, באתר שלנו תוכלו למצוא כמות גדולה של מדריכים ל-Pipedrive שיעזרו לכם לעבודד ולנהל את המערכת הזאת בקלות

pipedrive מחירים

איך מתחילים לעבוד עם Pipedrive?

בעידן ה-CRM הגמיש והידידותי למשתמש, קל יותר לעקוב אחר לידים. כדי לבנות מערכות יחסים בצורה טובה עם הלקוחות הקיימים ועם לקוחות פוטנציאליים – עבודה עם Pipedrive זה המפתח. מערכת ה-CRM של פייפ דרייב עוזרת לכם לנהל את יעדי המכירות ולהבטיח שהלקוחות מרוצים והלידים מקבלים טיפול. למה לבזבז זמן בעבודה עם מספר גיליונות אקסל או קבצי שיטס? אל תשכחו שפייפדרייב מציעה 14 ימי ניסיון למערכת בחינם. הכניסו את כל הנתונים שלכם למקום אחד כדי שתצליחו לסגור את הלידים, לבסס את הקשר עם הלקוחות הקיימים ולהגיע להצלחה פיננסית בעסק.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!