All in One SEO – תוסף וורדפרס ל-SEO באתר ושיפור הדירוג בגוגל

All in One SEO - תוסף וורדפרס ל-SEO באתר ושיפור הדירוג בגוגל

כל אחד שמריץ אתר וורדפרס צריך להשתמש בתוסף SEO ל-WordPress כדי לנהל אופטימיזציה למנועי חיפוש, או בראשי תיבות – SEO. זה פשוט כל כך להבין ולשלוט בתחום של קידום אורגני באותו המקום שבו אתם יוצרים ונהלים את התוכן שלכם כאשר משתמשים בתוסף ייעודי לכף. בסקירה זו של All in One SEO, נבחן את התכונות והיתרונות של תוסף ה-SEO הזה באתרי וורדפרס ונגלה האם All in One SEO (AIOSEO) הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מה זה All in One SEO?

AIOSEO הוא תוסף SEO לאתרי וורדפרס, שהותקן ביותר מ-100,000,000 אתרים ברחבי העולם מאז 2007. התוסף מעניק לבעלי אתרי וורדפרס, שאין להם ניסיון בתכנות או ב-SEO, את היכולת להגיע לדירוג גבוה של דפי האינטרנט שלהם ב-Google. במקור התוסף נקרא "All in One SEO Pack" אך לאחר מכן השתנה השם ל-AIOSEO. התוסף הזה היה התוסף הראשון מסוגו לאתרי וורדפרס המיועד לאוטומטיזציה בדפי האתר ושיפור האופטימיזציה למנועי חיפוש. היתרון הגדול ביותר של AIOSEO הוא הפשטות של השימוש בו עבור כולם, החל ממתחילים ב-SEO ועד למומחים מנוסים. ממשק ידידותי למשתמש וניווט פשוט מאפשרים לכם להתחיל בקלות ולתעדף את המשימות החשובות ביותר תחילה. בו זמנית, AIOSEO מציעה למומחי SEO גישה קלה לטכניקות עוצמתיות. כאשר אתם רוכשים את תוסף ה-SEO המלא עם כל התוספות הנוספות, אתם מקבלים את התוסף החזק ביותר הזמין בוורדפרס עבור קידום אורגני.

AIOSEO

מה הפיצ'רים המובילים שיש באיו SEO?

All in One SEO מגיע עם סט מרשים של תכונות וכלים ברמת המנוי הבסיסית. זה עוזר לאנשים שרק התחילו עם SEO לייעל את מיקומי מילות המפתח, הכותרות והתיאורים באתר שלך תוך דקות ספורות ללא כתיבת קוד. בתכנית הפלוס, AIOSEO כוללת תוספות יקרות יותר למשתמשים שיש להם משימות SEO מתקדמות יותר. עליכם להיות בעלי חשבון Plus לפחות כדי לגשת ל-Local SEO (קידום אתרים לוקאלי), הקריטי לעסקים עם מיקום גאוגרפי. משתמשים ברמת ה-Plus ומעלה יכולים להתקין את AIOSEO במספר אתרים. זה הופך את All in One SEO לאופציה כלכלית מאוד לעסקים קטנים ופרילנסרים, וגם לסוכנויות שמנהלות 100 אתרים של לקוחות. איו SEO פועלת כדי לאפשר לכם להתאים את האופטימיזציה למנועי חיפוש בשתי רמות. ראשית, יש כלי בדף העורך של וורדפרס. זה המקום שבו אתם מייעלים את התוכן וההגדרות עבור כל דף באתר שלכם. שנית, אתם שולטים ב-SEO הגלובלי מהתפריט הראשי בסרגל הצד של WordPress. זה המקום שבו אתם יכול לנהל מפות אתר, הפניות גלובליות, SEO מקומי, והגדרות כלליות אחרות.

ניתוח ביצועי התוכן באתר ו-SEO On Page

חלק מהתכונות השימושיות והעוצמתיות ביותר של All in One SEO הן הכלים ל-SEO בדף שמובנים בצורה ישירה לעורך הדף של וורדפרס (בן אם אתם משתמשים בעורך אלמנטור, ספקטרה או גוטנברג. אין צורך להבין דבר ב-SEO כדי ליצור השפעה עצומה על דירוג הדפים שלכם, כיוון ש-AIOSEO מגלה איך לייעל כל דף ופוסט באופן פרטני. אנו אוהבים במיוחד את מערכת הניקוד TruSEO. באמצעותה איו SEO מנתחת ומנפיקה ציון לכל דף באתר שלכם, ואז מציעה פעולות ברורות לביצוע ברורים להגברת הציון שלכם (דומה לנקודות שכולם מכירים מהתוסף יואסט SEO). בדקו במהירות את ציון ה-TruSEO של הפוסט שלכם ישירות בעורך הדפים שאיתו אתם עובדים, בתוך הווידג'ט של AIOSEO בסרגל הצד הימני. מתחת לציון ולתצוגה המקדימה, אתם יכול לראות את התחומים שצריכים שיפור בדף הזה. לחיצה על החצים תגלה פרטים נוספים ותיקונים. הרשימות האלה מכסות שימוש במילת מפתח ומיקום, ניתוח כותרת ותיאור מטא, אופטימיזציה של תוכן, קישורים פנימיים וחיצוניים. אם אתם עושים עבודה טובה עם טקטיקות ה-SEO הבסיסיות האלה, אתם בדרך הנכונה לדירוגים גבוהים יותר בחיפוש. ו-All in One SEO הופכת את זה לקל מאוד.

הגדרות מרכזיות בתוסף All in One SEO

פאנל ניהול וניתוח אתר

המסך הראשי של הלוח מציג לכם תמונה כללית של ביצועי ה-SEO של האתר שלכם. ציון ה-SEO של האתר משקף את הבריאות הכללית של הקידום האורגני של האתר בהתבסס על בדיקת AIOSEO של כל גורמי הדירוג של האתר. כדי להעלות את הציון הזה, פשוט מלאו את רשימות הפריטים לביצוע בדף הניתוח של ה-SEO. הסקירה של הפוסטים נותנת לכם פירוט של כמה פוסטים ודפים מותאמים באופן אופטימלי וכמה עדיין דורשים תשומת לב. כאשר אתם לוחצים על הקישור "צריך שיפור", תראו מיד רשימה מסוננת של הפוסטים האלה כך שתוכלו להתמודד עם הבעיות.

הגדרות כלליות

במסך ההגדרות הכלליות, אתם יכולים לנהל את מפתח הרישיון שלכם ולהפעיל את אשף ההתקנה. זה המקום שבו אתם מחבר את AIOSEO לכלים של מנועי החיפוש כמו Google Search Console, Bing, ו-Baidu. הגדרה קריטית בתפריט ההגדרות הכלליות » התפריט המתקדם היא היכולת לאפשר את ציון ה-TruSEO ואת מנתח הכותרת המובנה של AIOSEO. אם אתם לא רואים ציון TruSEO בפוסטים ובדפים שלכם, ודאו שזה מופעל.

הופעות בחיפוש

אזור ההופעה בחיפוש של AIOSEO הוא המקום שבו אתם מגדירים איך נראות הכתובות של האתר שלכם, הגדרות ה-SEO של התמונה שלכם, ועוד. כדאי לבדוק את הפריט החשוב הזה הממוקם באזור ההופעה בחיפוש: תיבת מידע של ה-Knowledge Graph. השלמת ה-Knowledge Graph תאפשר ל-Google להציג את הלוגו הרשמי שלכם ומספר איש קשר כאשר מישהו מחפש את העסק או את המותג שלכם.

All in one SEO פיצ'רים

חיבור רשתות חברתיות

בצורה מהירה וקלה אפשר לשלב את כל הרשתות החברתיות שלכם עם AIOSEO בלשונית הפרופילים החברתיים. זה מאפשר שיתוף אוטומטי של תוכן מהאתר שלכם לערוצים החברתיים בהם אתם נוכחים. יש לכם שליטה מלאה על איך התוכן מופיע בהזנות החברתיות עבור Facebook, Twitter, ו-Pinterest.

מפת אתר XML חכמה

אחת הפונקציות הבסיסיות של SEO היא ליידע את Google ומנועי החיפוש האחרים שהדפים שלך קיימים. All in One SEO עוזרת לכם להגיד לחיפוש של גוגל מה יש באתר שלכם ומה חשוב שהמערכת תסרוק על ידי הפקת מפות XML באופן אוטומטי. מפות ה-XML החכמות של All in One מאפשרות ליצור מפות וידאו ומפות חדשות נפרדות כדי לשפר את הדירוגים בקטגוריות אלה, כמו כן. זה מאפשר לתוכן שלכם להופיע באזורי התוצאות המיוחדים בוידאו בחיפוש בגוגל ובתוצאות חדשות.

בניית קישורים

כלי הקישורים של AIOSEO עוזר לכם לבנות קישורים שהם חיוניים לדירוגי ה-SEO. מנועי החיפוש בדרך כלל מעדיפים תוכן עם מגוון של קישורים. זה כולל קישורים פנימיים לדפים אחרים באתר שלכם, וקישורים חיצוניים לאתרים אחרים. דף דוחות הקישורים מציג את כל הקישורים הפנימיים והיוצאים בכל דף. אתם גם מקבל הצעות לקישורים פנימיים לדפים מסוימים. כלי זה נותן לכם דרך מהירה לחזק את מבנה הקישורים הפנימי שלכם בלי הרבה מאמץ.

ניהול הפניות Redirect

לעולם לא תאבדו את דירוגי הדפים שלכם בגלל קישורים שבורים שוב עם מנהל ההפניות של All in One SEO. כלי זה יכול להפנות כתובת אחת או את כל האתר שלכם בכמה לחיצות לדף קיים באתר. הממשק הופך את זה לקל מאוד ליצור אוטומטית את ההגדרות הנכונות כדי לוודא עם מנועי החיפוש שהכתובת המופנית לא נשברת כאשר אתם צריך לשנות את כתובת הדף. יש לכם את האפשרות ליצור כל סוג של הפניה שאתם רוצים, בנוסף להפניות 301. משתמשים בעלי ניסיון יותר יכולים לצפות ולערוך יומני הפניות, לשנות שיטות הפניה, ולייבא ולייצא הפניות אתר.

SEO לוקאלי

לעסקים שתלויים בלקוחות מקומיים מאזור מסוים יש צרכים מיוחדים ל-SEO בהשוואה לעסקים שפועלים רק באינטרנט. AIOSEO נותנת לכם כלים ל-SEO מקומי (לוקאלי) כדי להתמודד עם האתגרים הייחודיים של למשוך לקוחות מקומיים לאתר שלכם ולמיקום הפיזי שבו העסק נמצא. המידע שאתם מזינים באזור ה-SEO המקומי משמש את גוגל כאשר היא מציגה מפות מקומיות ורשימות עסקים. אם אתם רוצה שלקוחות מקומיים ימצאו את העסק שלכם, All in One SEO הופכת לאוטומטית את המשימה של הנגשת המידע הזה. והיא גם מטפלת במספר מיקומים עסקיים ללא בעיות עבור חנויות עם מספר סניפים. תכונה זו מאפשרת לכם להציג פרטי קשר ומיקום שונים לקהלים שונים.

כמה AIOSEO עולה?

המחיר של All in One SEO הוא תחרותי מאוד ביחס למה שאתם מקבל. בתכנית ה-Pro אתם יכולים להתקין את AIOSEO על עד 10 אתרים, שבסופו של דבר יוצא לכם כ-40 דולר לאתר. עם זאת, מחיר ההיכרות הוא רק חצי מזה, 20 דולר לאתר. תכנית ה-Plus מאפשרת לכם להתקין את AIOSEO על 3 אתרים. בתכניות ה-Plus ומעלה אתם גם מקבל תוספות ל-SEO מקומי, SEO לתמונות, ולוורדפרס REST API. אם משווים את המחיר הזה ל-Yoast SEO, תוסף וורדפרס פופולרי אחר לקידום אורגני. Yoast SEO ברמה הבסיסית עולה 99 דולר לאתר. מנוי ברמה ה-Basic ל-All in One SEO הוא עדיין הכי זול ועולה 49.50 דולר לשנה הראשונה.

לסיכום

All in One SEO הוא התוסף מקורי ל-SEO בוורדפרס, ואנחנו חושבים שהוא הבחירה הטובה ביותר לרוב בעלי האתרים. הכלים והתהליכים שלו הם פשוטים למתחילים וניתן להשתמש בהם באופן יעיל מבלי לדעת SEO טכני. כאשר אתם חוקרים את התוסף, אתם תמצאו את כל ההגדרות המתקדמות והיכולות שמקצועני ה-SEO זקוקים להם. לא משנה כמה הדרישות שלך לקידום אורגני באתרים מורכבות, All in One יכול לעמוד בהם. מבחינת הערך, AIOSEO מציעה את הסט הגדול ביותר של תכונות, במחיר הנמוך ביותר, בהשוואה לתוספי SEO אחרים פופולריים ב-WordPress. לא מפתיע שהתמיכה הטכנית של All in One SEO ופיתוח התכונות החדשות הם הטובים ביותר בקטגוריה שלהם. בהתבסס על התכונות והכלים, התוצאות המוכחות, והארגון החזק שמאחורי All in One SEO, אנחנו ממליצים על AIOSEO כתוסף ה-SEO הטוב ביותר שאתה יכול לרכוש לאתרי וורדפרס.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!