BlueHost – מה זה בלו הוסט והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם?

BlueHost - מה זה בלו הוסט והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם

ישנם עשרות שירותי אחסון אתרים זמינים, אך בלוהוסט מתבלטים במספר דרכים. הם מציעים מחירים תחרותיים, תוכניות אחסון וורדפרס מרשימות ונותנים לכם תמורה משמעותית עבור העלות המינימלית של האחסון שלכם. בביקורת זו, אנחנו נבחן את היתרונות והחסרונות של שירותי האחסון של בלוהוסט. אנו מציגים פה בפוסט איך בעצם בלוהוסט עובדים, תכונותיו הבולטות, השוני בין תכניות האחסון ואיך בלו הוסט בהשוואה לספקי אחסון אלטרנטיביים. תלמדו כל מה שצריך לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת אם בלו הוסט מציעים את שירות האחסון הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

מה זה BlueHost?

בלוהוסט הוא ספק שירותי אחסון פופולרי בקרב בלוגרים, יזמים ועסקים קטנים. מספר מומחים בתחחום האחסון מגדירים את בלוהוסט ברשימת שירותי האחסון הטובים ביותר ברשת. הנה כמה דגשים ממה שאתם יכולים לצפות לקבל עם אחסן ב-BlueHost:

 1. ממשק המשתמש האינטואיטיבי והידידותי למשתמש של בלוהוסט מקל על מתחילים להקים ולנהל אתר אינטרנט.
 2. עם בלו הוסט, אתם מקבלים מספר תכונות בחינם, כולל תעודת SSL חינם, רשת הנגשת תוכן (CDN) חינם ושם דומיין חינם (רק לשנה הראשונה).
 3. אתם יכולים להשתמש בתכנית חנות איקומרס של BlueHost כדי לבנות ולנהל חנות מקוונת. יותר מ-$450 שווי של תוספות כלולות עם רכישת התכנית.
 4. עם רוב תכניות בלוהוסט, אתם יכולים לבנות אתרים בלתי מוגבלים על תכנית אחסון בודדת.
 5. כל התכניות כוללות אשראי תואם למודעות Google Ads של עד $150 ללקוחות חדשים של Google Ads בארה"ב.
 6. בלוהוסט הוא אחד משלושת הספקים המומלצים על ידי WordPress.org.
 7. מנהל הדומיינים של BlueHost מפשט את תהליך רכישה, העברה, עדכון וניהול כל הדומיינים שלכם במיקום אחד.
blueHost

איך השירות של BlueHost עובד?

שירותי האחסון השיתופי של בלו הוסט פועלים באותו אופן כמו שירותי אחסון שיתופי אחרים – מספר משתמשים מחלקים משאבי מחשוב של שרת בודד, כולל תעבורה, אחסון קבצים ועוצמת עיבוד. מכיוון שכל משתמש מקבל חלק ממשאבי השרת במקום לקבל תמיכה מכל משאבי השרת, עלויות האחסון נמוכות בהרבה מאשר באחסון ייעודי או ב-VPS. בלוהוסט מתחזקת את חומרת ותוכנת השרת ומטמיעה פרוטוקולי אבטחה כדי להבטיח שהאתר שלכם בטוח ואמין לגלישה. המשתמשים מתחברים ללוחות הבקרה האישיים והאינטואיטיביים של BlueHost כדי לבנות ולנהל את האתרים שלהם.

לפני השקת אתר, עליכם לרשום תחילה דומיין. אם יש לכם כבר דומיין, תוכלו להשתמש בו עם תכניות האחסון של בלוהוסט. אם אתם זקוקים לדומיין חדש, בלוהוסט תיתן לכם אחד בחינם לשנה הראשונה עם תכנית האחסון שלכם. תצטרכו לרשום מחדש את הדומיין שלכם בכל שנה, BlueHost מציעה חידוש אוטומטי, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג שהדומיין שלכם יפוג. עם בלוהוסט, רוב הדומיינים עולים בין $1.99 ל-$69.99 בשנה; דומיינים חדשים מסוג .com בממוצע עולים רק $12.99 ומתחדשים ב-$19.99 לשנה. תוכלו לשלם תשלום נוסף של $15 בשנה עבור פרטיות דומיין, המסתירה את המידע האישי הנדרש לרישום הדומיין מגישה לציבור.

האם כדאי להשתמש באחסון אתרים בלו הוסט

ממשק ניווט קל שמתאים למתחילים ותכניות נגישות וזולות הן הסיבות העיקריות שבגללן BlueHost מתבלטת כספקית שירותי אחסון. אלו הנמצאים עם תקציב יחסית מוגבל מתלהבים מאפשרויות האחסון במחיר נמוך של בלוהוסט, וזו אחת הסיבות המרכזיות שבזכותן בלוהוסט הופיעה ברשימה של ספקי שירותי אחסון הזולים ביותר. בלוהוסט גם פופולרית בקרב משתמשי וורדפרס הודות להתקנת וורדפרס בלחיצה אחת בשרתי האחסון שלה. ספקית האחסון היא ספקית מובילה לשירותי אחסון וורדפרס הטובים ביותר. אם אתם לא מרוצים מספקית האחסון הנוכחית שלכם, בלוהוסט מציעה שירותי העברה עבור אתרי וורדפרס. ניתן להעביר אתר וורדפרס אחד בחינם, תכונה שלא כל חברות האחסון מציעות. שירותי העברה חינם אינם כלולים עבור פלטפורמות אתרים אחרות, אך ניתן לרכוש מבלוהוסט שירות העברה פרימיום להעברת עד חמישה אתרים ו-20 חשבונות דואר אלקטרוני בעלות של $149.99.

יתרונות וחסרונות של אחסון בבלו הוסט

BlueHost - יתרונות

 • תכנית ראשונית במחיר משתלם
 • שם דומיין חינם
 • ממשק משתמש ידידותי
 • תמיכה טלפונית ובצ'אט 24/7
 • התקנה בלחיצה אחת של וורדפרס
 • CDN חינם
 • מומלץ על ידי WordPress.org

BlueHost - חסרונות

 • תעריפי חידוש מזנקים
 • הרבה תוספות נלוות בתשלום
 • אחסון מוגבל
 • לא כל התכניות כוללות גיבוי יומי
 • אין תכניות חודשיות
 • איכות שירות הלקוחות לא עקבית
 • אפשרויות לאחסון חנות איקומרס אינן זמינות בכל התכניות

פיצ'רים מובילים ב-BlueHost

בלוהוסט היא ספקית אחסון אינטרנט איכותית שמציעה פתרונות אחסון מאז 2003, מה שהופך אותה לשחקנית מבוססת בתעשייה. החברה מציעה תכונות מבוקשות שבעלי אתרים רוצים. הסוג והעומק של התכונות הזמינות משתנים בהתאם לתכנית האחסון.

מגבלות אחסון ותעבורה

BlueHost מגבילה את נפח האחסון בכל התכניות שלה. התכנית הבסיסית כוללת 10 ג'יגה-בייט של אחסון SSD, בעוד שהתכנית המובילה, Pro, מגיעה לעד 100 ג'יגה-בייט. מגבלות האחסון של בלוהוסט קטנוניות לעומת ספקיות שירותי אחסון אחרות. בלוהוסט מציעה תעבורה ללא הגבלה, המאפשרת העברת נתונים בלתי מוגבלת. אף על פי שאין מגבלות על כמות הנתונים שניתן להעלות או להוריד, אתם מחלקים את יכולת העיבוד עם אתרים אחרים על אותו שרת. זה אומר שעשויים להתמודד עם זמני העלאה/הורדה איטיים של קבצים, מאחר ושרת משותף של בלו הוסט מגביל ל-150 חיבורים מסד נתונים במקביל.

תוספות

כל התכניות כוללות רשת הנגשת תוכן (CDN) חינם, שם דומיין אחד חינם לשנה הראשונה, הגנת משאבים ותעודת SSL. הקצאת האחסון משתנה בהתאם לרמת התוכנית. תכניות ברמה גבוהה יותר מציעות נפח ומשאבים רחבים יותר של תכונות, כולל יכולות מסחר אלקטרוני, אנליטיקה של חנות מקוונת ומשאבי מעבד ממוטבים המספקים מהירות אתר חזקה יותר. BlueHost מציעה גם העברת אתר וורדפרס חינם ואחריות תשלום כספי בחזרה ל-30 יום. חשבון SEO Yoast חינם זמין בכל תכנית למעט הבסיסית.

נוחות השימוש

BlueHost בנתה את עסקה על ידי התמקדות בעזרה לבלוגרים ולעסקים קטנים להקים את האתרים שלהם במהירות. זו פלטפורמה נוחה לשימוש, אידיאלית למתחילים ולאנשים שאינם טכניים המקימים אתרים פשוטים בעצמם.

הבילדר של BlueHost

BlueHost יכולה להתקין אתר וורדפרס באופן אוטומטי עבורכם. אם אתם מעדיפים, תוכלו ליצור את האתר שלכם באמצעות בונה האתרים החינמי של בלוהוסט (BB). ה-BB מציע ממשק גרירה ושחרור ומגיע עם מאות תבניות וכלים פשוטים לעיצוב שעוזרים לכם לעצב נוכחות מקצועית באינטרנט.

פאנל הניהול - cPanel

לוח הבקרה של המשתמש מציג עיצוב אינטואיטיבי ומושך שהופך את הניווט לפשוט. ניתן לגשת ל-cPanel שלכם על ידי לחיצה על הלשונית 'מתקדם' לאחר שנכנסתם לחשבון הבלוהוסט שלכם. האשף של בלו הוסט יכול להקל על העבודה שלכם אם אתם צריכים לנהל מספר אתרי וורדפרס. "מאסטרו" הוא כלי בלעדי של בלוהוסט שעוזר לכם לארגן, לקטלג ולנהל מספר אתרי וורדפרס מלוח בקרה אחד. עם מאסטרו, אתם יכולים לעקוב אחר קישורים שבורים, לבצע עדכונים לתבניות, תוספים ולליבה של וורדפרס. מאסטרו חינם לשימוש.

אבטחה

כל תכניות האחסון של BlueHost כוללות תעודת SSL חינם, וכולן חוץ מהתכנית הבסיסית כוללות גם סריקת תוכנות זדוניות בחינם. מעבר לכך, מידע נוסף לגבי אמצעי האבטחה של בלוהוסט די מושתק, מעט מאוד נאמר לגבי תקני האבטחה שלהם באתר או במרכז העזרה של בלוהוסט. מספר נציגי תמיכה של Blue Host אמרו שבלוהוסט מגנה על השרתים שלה – אך הם סירבו לתת פרטים לגבי איך הם עושים זאת. אותם נציגים דיווחו שזה תלוי במפתח האתר לקודד את האתר שלו ולשמור אותו מעודכן. רוב ספקיות האחסון האחרות נותנות לפחות כמה פרטי אבטחה רלוונטיים, כמו אם המוקדים שלהם מוסמכים ISO ואיך הנתונים מוצפנים. בלוהוסט מציעה הגנה נוספת דרך SiteLock. תכניות התוספת הזו מתחילות מ-$35.88 עד $299.98 לשנה ומתחדשות ל-$83.88 עד $359.88 בשנה. כל תכניות SiteLock כוללות זיהוי תוכנות זדוניות, סריקה חיצונית וניטור IP שחור של Google. תכניות ברמה גבוהה יותר מגיעות עם תדירות סריקה יומית או רציפה, הסרת תוכנות זדוניות ודוח אבטחה מותאם כל שבוע.

כמה BlueHost עולה?

בלוהוסט מציגה מחירים בעלות החודשית שלהם, אך התשלומים עבור כל התקופות נגבים מראש. זכרו זאת כאשר אתם מחליטים איזו תכנית היא הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם. המחיר ההתחלתי עבור תכנית האחסון השיתופי של BlueHost הוא $2.95 ל-12 חודשים, אך לאחר מכן הוא עולה ל-$10.99 לחודש – זה פי שלוש ויותר. זה אומר שבתוך שלוש שנים, תשלמו כמעט $300 עבור שירותי האחסון של תכנית הבסיס שלכם. אם אתם בטוחים שאתם רוצים להשתמש בבלוהוסט לאחסון האתר שלכם, אתם יכולים לחסוך כסף על ידי נעילה לתעריף של $4.95 לחודש לשלוש שנים. תשלמו סך של $178.20 במשך שלוש שנים, חיסכון של מעל ל-$120. בלוהוסט מאפשרת לכם לשדרג את החשבון שלכם בכל עת אך לא מאפשרת לכם לבטל התחייבויות תכנית השירות מחוץ לתקופת האחריות להחזר כספי של 30 יום. תכניות האחסון מתחדשות אוטומטית במחירים גבוהים יותר. אם אתם מחליטים שאתם רוצים לבטל את התכנית שלכם, ודאו שאתם עושים זאת לפני שתקופת החידוש שלכם מתחילה, אחרת תיאלצו לשלם את התעריפים הגבוהים של החידוש.

תכנית Basic

תכנית הבסיס של BlueHost היא ההצעה במחיר הנמוך ביותר שלהם, המתחילה מ-$2.95 לחודש לשנה הראשונה ומתחדשת ל-$10.99 לחודש. תכנית זו תוכננה עבור בלוגים ואתרים קטנים, כיוון שהיא כוללת רק 10 ג'יגה-בייט של אחסון ומאפשרת לאחסן אתר אחד בלבד.

תכנית Choice Plus

המחיר ההתחלתי עבור תכנית ה-Choice Plus הוא $5.45 לחודש לשנה הראשונה ומתחדש ל-$19.99 לחודש. תכנית ה-Choice Plus כוללת 40 ג'יגה-בייט של אחסון, אחסון מספר אתרים בלתי מוגבל, גיבוי יומי של האתר בשנה הראשונה, פרטיות דומיין, סריקת תוכנות זדוניות ומנוי חינם ל-Yoast SEO.

תכנית Online Store

תכנית החנות אונליין של BlueHost היא תכנית האחסון השיתופי היחידה שלהם המותאמת למסחר אלקטרוני. תמורת $9.95 לחודש לשנה הראשונה – ו-$24.95 לחודש בעת החידוש – יש לכם גישה לתבניות חנות בלעדיות ולאנליטיקה של החנות. אתם יכולים לאחסן כמות מוצרים בלתי מוגבלת בחנות האיקומרס שלכם. מספר תוספות למסחר אלקטרוני כלולות בתכנית, אשר מאפשרות לכם להוסיף תכונות כמו כרטיסי מתנה, חיפוש מוצרים, תיאום פגישות ויצירת חשבונות ללקוחות.

תכנית Pro

תכנית האחסון השיתופי ברמה הגבוהה ביותר של BlueHost נותנת לכם 100 ג'יגה-בייט של אחסון ואת כל התכונות שניתנות בתכנית ה-Choice Plus. יש לכם גם גישה למשאבי מעבד ממוטבים, המספקים מהירות ועוצמת עיבוד רבה יותר. בלוהוסט לא מפרטת את הפרטים לגבי מה שניתן לצפות בכל הנוגע לעוצמה נוספת, אך מציעה שאלו עם תנועת אתר בינונית עד כבדה ירוויחו מהביצועים המשופרים שמספקים משאבי המעבד הממוטבים שלה.

כמה בלוהוסט עולה

אפשרויות התמיכה של בלו הוסט

BlueHost מציעה תמיכה 24/7 בטלפון ובצ'אט לכל רמות התוכניות, דבר שאינו נפוץ בקרב ספקי שירותי אחסון. החברה גם מפעילה מרכז משאבים נרחב ובלוג פעיל. האינטרקציות שלנו בזמן אמת עם נציגי בלוהוסט היו לא עקביות. הצ'אט היה איטי במיוחד, וכאשר כבר התחברנו, הנציג התמקד במכירות יותר מאשר בעניין השאלות ששאלנו. לא היה ברור אם אנו מדברים עם אדם אמיתי או עם רובוט. ביקורים חוזרים בצ'אט בימים ושעות שונים הניבו את אותן התגובות בדיוק, מה שמרמז על כך שהצ'אט אינו לייב או שלצוות התמיכה ניתנים פרמטרים תגובה מאוד מוגבלים.

התמיכה הטלפונית הייתה איטית יחסית בתגובה אך הייתה יותר מועילה בעניין שאלות ישירות. עם זאת, כאשר ביקשנו פרטים לגבי נוהלי אבטחה בסיסיים, מהירויות העלאה והורדה של קבצים ופרמטרים סביב משאבי מעבד ממוטבים, הנציגים לא היו נכונים במיוחד למסור פרטים. כמו כן, בדקנו מאות ביקורות מקוונות מלקוחות אמיתיים של BlueHost, שם מצאנו שהמשוב על שירות הלקוחות של בלוהוסט היה שנוי במחלוקת. רבים אמרו שסוכני התמיכה היו עוזרים ונעימים והצליחו לפתור בעיות ולענות על שאלות ביעילות. אלה שלא היו מרוצים דיווחו על זמני המתנה ארוכים לתמיכה, דחיפות לרכישות נוספות, זמני כיבוי אתר מרובים ושגיאות אתר חמורות עם תמיכה לקויה לפתרון הבעיות.

למי מומלץ לעבוד עם בלוהוסט?

ישנם דברים רבים שצריך לשקול כאשר בוחרים ספק אחסון: עלות, אחסון, אמינות, אבטחה ותמיכה ללקוחות – כולם חשובים. הביקורת שלנו מצאה שבלו הוסט היא הטובה מומלצת בעיקר סוגים מסוימים של אתרים וצרכים עסקיים.

BlueHost מומלצת עבור:

 • אתרי וורדפרס בסיסיים
 • בלוגים
 • יזמים חדשים
 • סטארטאפים בתקציב מוגבל
 • עסקים קטנים עם דרישות משאבי אתר מתונות
 • בוני אתרים עצמאיים עם מיומנויות טכניות מינימליות

BlueHost אינה מומלצת עבור:

 • אתרים עמוסי תוכן הדורשים אחסון ומהירות אתר טובה
 • אתרי חברות גדולות
 • משתמשים טכניים מתקדמים הדורשים שליטה נרחבת והתאמות אישיות באתר

אלטרנטיבות ל-BlueHost

בלוהוסט, HostGator, סייטגראונד ו-GoDaddy הם כולם חברות אחסון שמציעות זמינות חזקה, תעודת SSL חינם, תעבורה ללא מדידה ואחריות להחזר כספי של 30 יום על תכניות האחסון שלהם שלהם. BlueHost היא הספקית האחסון היחידה מבין האופציות המוצגות למעלה שלא מציעה חוזי חידוש חודשיים אלא שנתיים בלבד. ישנם עוד מספר הבדלים בין בלוהוסט לאלטרנטיבות אחרות:

Bluehost VS GoDaddy

בתחרות בין בלוהוסט לגודדי, BlueHost מציעה מחיר התחלתי נמוך יותר, שהוא פחות מחצי ממחיר גו דאדי – $2.95 לעומת $5.99. בלוהוסט דורשת התחייבות לשנה כדי לקבל את המחיר ההתחלתי, בעוד שיש להתחייב לשלוש שנים עם GoDaddy. יחד עם בלוהוסט, גודדי מציעה דומיין חינם בשנה הראשונה, אך בלוהוסט מספקת עד חמישה כתובות דוא"ל עסקיות, בעוד שגודדי מספקת רק שתיים. GoDaddy מציעה 25 ג'יגה-בייט של אחסון, לעומת 10 ג'יגה-בייט של Bluehost. שני ספקי האחסון מציעים אפשרויות תמיכה רבות ללקוחות, כולל צ'אט, טלפון ומרכז משאבים מקוון.

Bluehost VS SiteGround

לסייטגראונד יש מספר תכונות משותפות עם BlueHost, כולל התחייבות לשנה עבור מחיר ההתחלה, 10 ג'יגה-בייט של אחסון ותמיכת לקוחות באמצעות צ'אט, טלפון ומרכז משאבים אונליין. כאשר משווים בין SiteGround לבלוהוסט בתכונות אחרות, יש מספר הבדלים. סייטגראונד מציעה תכניות מחודש לחודש וכתובות דוא"ל עסקיות בלתי מוגבלות. בלוהוסט מציעה רק תכניות שנתיות ולמספר שנים וכוללת רק חמש כתובות דוא"ל בתכניות ההתחלתית. התכנית במחיר הנמוך ביותר של סייטגראונד מתחילה מ-$1.99, בעוד שבלוהוסט גובה $2.95 עבור התכנית הבסיסית. יש עוד מספר הבדלים בין שני ספקי האחסון הללו. סייטגראונד מציעה גיבויים יומיים, בעוד שבלוהוסט לא. בלוהוסט מציעה דומיין חינם בשנה הראשונה בעוד שסייטגראונד לא.

Bluehost VS HostGator

התחרות בין בלוהוסט להוסטגייטור היא די צמודה, כאשר הוסטגייטור מקבלת דירוג של 4.4 מתוך חמש כוכבים ובלוהוסט מקבלת 4.3 כוכבים. מחיר החביל ההתחלתית של הוסטגייטור הוא $2.75 לחודש, בעוד שבלוהוסט גובה $2.95. דרושה התחייבות לשלוש שנים כדי לקבל את המחיר הנמוך ביותר של הוסטגייטור, בעוד שבלוהוסט דורשת רק שנה. Hostgator אינה מציעה תמיכה טלפונית עבור תכנית הכניסה שלה ובלוהוסט כן. לא BlueHost ולא הוסטגייטור כוללות גיבוי יומי בתכניות הראשונות שלהן.

לסיכום

Bluehost מתמחה בשירות למשתמשים עם צרכי אתר יחסית קטנים, כולל בלוגרים, סטארטאפים, עסקים קטנים ויזמים. פלטפורמת האחסון שלה קלה לשימוש לכל רמות הידע הטכני, מה שהופך אותה למושלמת עבור מתחילים. אם הצרכים שלכם די נמוכים בתור התחלה, אתם לא מצפים לתנועת אתר עצומה והתקציב שלכם מוגבל, בלוהוסט היא ספקית שירותי אחסון יעילה. רק שימו לב שהמחירים קופצים לאחר השנה הראשונה, וכנראה שתחוו כמות משמעותית של דחיפות לרכישות נוספות כלקוחות של בלוהוסט. BlueHost היא אופציה טובה לשקול אם אתם מתכננים לבנות את האתר שלכם עם וורדפרס ואם אתם יודעים שאתם רוצים להתחייב לתוכנית אחסון אתר אינטרנט למספר שנים. החברה מומלצת על ידי וורדפרס מאז 2005 והיא אחת מהשירותים היעילים ביותר לבניית אתרי וורדפרס.

שאלות ותשובות - בלו הוסט (BlueHost)

למרות ש-Bluehost אינה חברת האחסון הטובה ביותר שהכרנו, היא מציעה אחסון אתרים במחיר מאוד זול ביחס לשוק. הפיצ'רים שלה זמינים במחירים סבירים, עם הנחות להתחייבויות ארוכות טווח.

בלוהוסט מציעה אחסון וורדפרס במחיר התחלתי המתחיל מ-$2.95 עד $13.95 לחודש בשנה הראשונה. אתם יכולים גם לרכוש אחסון וורדפרס מנוהל – הכולל אבטחה מתקדמת, אנליטיקס ואינטגרציה למדיה חברתית – המתחיל מ-$19.95 לחודש.

בלוהוסט אינטואיטיבית לשימוש וקלה לניווט, והיא מתאימה בצורה מושלמת למתחילים. כמו כן, לבלוהוסט יש תכנית אחסון וורדפרס מרשימה, ובוני אתרים בפעם הראשונה בוחרים להשתמש בוורדפרס בשל מספר התבניות האיכותיות והמגוון של תוספים הזמינים לאתרי וורדפרס.

כן, לבלו הוסט יש כלי לבניית אתרים, BB, בתכניות האחסון שלה.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!