HostGator – מה זה הוסטגייטור והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם?

HostGator - מה זה הוסטגייטור והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם

בחירת חברת אחסון אתר אינטרנט נכונה לצרכים שלכם יכולה להיות משימה מייגעת שקל לדחות. HostGator היא פלטפורמת אחסון אינטרנט פופולרית המציעה מחירים נוחים, תמיכת לקוחות 24/7 ואפשרויות אחסון אינטרנט עם גמישות, כולל אחסון אתרי וורדפרס ותכונות למסחר אלקטרוני. אם זו הפעם הראשונה שלכם בבניית אתר, או שאתם מעוניינים ליצור נוכחות מקוונת לעסק שלכם, אתם זקוקים לשרת אחסון אינטרנט. עבור רבים מבעלי העסקים, צעד חיוני זה עשוי להיות הדבר האחרון ברשימת המטלות שלהם. הוסטגייטור ידועה בכך שהיא מציעה אחת מהתוכניות הזולות ביותר בשוק, שירות לקוחות מעולה ותקופת אחריות להחזר כספי סבירה. קראו את סקירתנו המקיפה על הוסטגייטור כדי להחליט אם היא מתאימה לכם.

מה זה HostGator?

הוסטגייטור היא חברה המספקת שירות אחסון אתרים המציע מספר אפשרויות אחסון שונות ואפשרויות נוספות שמשתמשים בדרך כלל זקוקים להן כאשר הם מקימים אתר. התכונות הרחבות של החברה הכלולות בכל תכנית הופכות אותה לאחסון אתרים ידידותי למתחילים. HostGator מציעה מחיר נוח ועסקאות התחלתיות מושכות. עם אחסון בלתי מוגבל ותעבורה ללא מדידה לכל התוכניות, וזמינות שרת של 99.9%, תכניות האחסון של הוסטגייטור הן אופציות יעילות, ללא קשר לאיזו רמה של אתר אתם רוכשים אחסון. משתמשים המעוניינים לבנות אתר בקלות וללא קוד יוכלו להשתמש בבונה האתרים של החברה, כלי שמציע פונקציונליות גרירה ושחרור לבניית אתרים בקלות. הוסטגייטור גם מספקת תכונות חיוניות בחינם. תקבלו שם דומיין בחינם לשנה הראשונה. בנוסף, תקבלו תעודת SSL בחינם, תוספת שהיא כמעט הכרחית לכל אתר ובדרך כלל עולה כסף.

HostGator

אחסון אתרים של HostGator

בנוגע לאפשרויות האחסון, HostGator מציעה מגוון אופציות כולל אחסון VPS, אחסון בענן ואחסון ייעודי. הנה פירוט של אפשרויות האחסון הזמינות בהוסטגייטור ולמה כל אחת מתאימה. סוגי אחסון זמינים:

 1. אחסון שיתופי: אחסון שיתופי, שמשמעותו שימוש במקום על שרת שמשמש גם לאתרים אחרים, הוא התוכנית הפופולרית ביותר לאתרים.
  אחסון בענן: עם אחסון בענן, ניתן להשתמש במשאבים של מספר שרתים במקום להשתמש באחד קבוע במיקום אחד.
  אחסון וורדפרס: סוג זה של אחסון מותאם לשימוש בוורדפרס בדרך הקלה והמהירה ביותר.
  אחסון VPS: סוג זה של אחסון מתאים ביותר לבעלי אתרים המעוניינים בגמישות רבה יותר בהתקנת תוכנות ובחופש לשלוח דואר אלקטרוני ולשדר מדיה.
  אחסון מוקדש: סוג האחסון החזק ביותר, מתאים לעמוד בדרישות של עסקים גדולים. אחסון מוקדש מתאים לעסקים עם תנועת אתר כבדה או אתר פופולרי מאוד.
  אחסון משווק: סוג זה של אחסון מתאים לבעלי אתרים המעוניינים למכור שירותי אחסון לרווח. תוכנית זו מתאימה למשתמשים הרוצים להקים חברת אחסון אינטרנט משלהם ולמכור מוצרים של הוסטגייטור תחת תוויות לבנות.

יתרונות וחסרונות של אחסון בהוסטגייטור

HostGator - יתרונות

 • מחיר נוח מאוד
 • אחסון בלתי מוגבל כלול באחסון בסיסי
 • התקנות וורדפרס בלחיצה אחת
 • תעודת SSL חינם עם תכנית האחסון
 • שם דומיין חינם לשנה הראשונה

HostGator - חסרונות

 • תוכניות לטווח קצר יקרות
 • אין אפשרות לשרתי לינוקס
 • זמינות נמוכה יותר מחלק מהמתחרים כולל בלו הוסט, קלאודוויז וגודאדי
 • עלויות נוספות עבור שירותים כמו פרטיות דומיין וגיבויים אוטומטיים

פיצ'רים מובילים ב-HostGator

אמינות וזמינות שרת

זמינות השרת של HostGator היא 99.9%, דבר המהווה סטנדרט בעסקי אחסון אתרים. זה אומר שהוסטגייטור מבטיחה שהשירות זמין 99.9% מהזמן, שמשתווה לכ-8.76 שעות של זמן כיבוי בשנה. נדיר למצוא שירותי אחסון אתרים המבטיחים זמינות גבוהה יותר (אחרי הכול, אף אחד לא יכול להבטיח שירות זמין 100% מהזמן). עם זאת, כמה מתחרים, כולל בלוהוסט, סקלהוסטינג והוסטווינדס, כן מבטיחים זמינות של 99.99%, והספרה הנוספת מפחיתה את זמן הכיבוי השנתי ב-52.56 דקות.

מהירות וביצועים

באופן כללי, מהירות וביצועי HostGator מדורגים גבוה על ידי המשתמשים. עם זאת, חלק מהמשתמשים התלוננו על זמני טעינה איטיים.

אבטחה

HostGator מציעה הגנה בפני מתקפות DDoS. פרטי ההגנה הנוספת בשרתים והאמצעים של הוסטגייטור הם סודיים. עם זאת, האבטחה מוגדרת כך שתאפשר הגנה ברמת הרשת נגד הצפת פניות. להוספת אבטחה לאתרים אינדיבידואליים, הוסטגייטור מציעה את האפשרות SiteLock Security בעלות של $5.99 לחודש. אפשרות זו סורקת את האתר שלכם מדי יום לזיהוי תוכנות זדוניות, מסירה אוטומטית תוכנות זדוניות מהאתר שלכם ומגנה נגד תקיפות זדוניות.

אחסון ותעבורה

HostGator מציעה אחסון בלתי מוגבל ותעבורה ללא מדידה לכל התכניות. לגיבוי אוטומטי של אתרים, הוסטגייטור מציעה אפשרות נוספת הכלולה בתחילה אך מתחדשת בעלות של $4 לחודש, המחויבת שנתית ב-$47.95.

שירות לקוחות

HostGator מציעה תמיכה של 24/7 בצ'אט ובדואר אלקטרוני לכל הלקוחות. כאשר יצרנו קשר עם נציג באמצעות צ'אט, הצלחנו לדבר עם מישהו תוך חמש דקות, והנציג היה מסוגל לענות על השאלות שלנו.

כמה HostGator עולה?

HostGator מציעה שלוש תכניות לאחסון אתרים שיתופי, כולן עם מחירים תחרותיים ביחס לשוק. החברה גם מספקת הצעות התחלתיות שבהן החוזה הראשון שלכם יכול להיות נמוך כ-$2.75 לחודש. לאחר תום תקופת ההצעה, השירות חוזר למחירים הרגילים. הפירוט שכאן מדגיש חלק מההבדלים העיקריים בין התוכניות הללו.

תכנית Hatchling

תוכנית ההאצ'לינג מציעה אתר אחד, דומיין ותעודת SSL, תעבורה ללא מדידה, התקנות וורדפרס וגם העברות אתרים בוורדפרס/cPanel. עלות תכנית ההאצ'לינג לאחר הצעת ההתחלה:

 • $11.95 לחודש בתכנית חודשית
 • $3.95 לחודש בתכנית השנתית (תשלום אחד של $47.40)
 • $2.75 לחודש בתכנית לשלוש שנים (תשלום אחד של $99)

תכנית Baby

תכנית הבייבי דומה מאוד לתכנית ההאצ'לינג אך מגיעה עם היכולת ליצור כמות אתרים בלתי מוגבלת, בניגוד לאחד בלבד. היא כוללת גם אשראי התאמת הוצאות של $500 לפרסום בגוגל אדס ו-$100 אשראי לפרסום במיקרוסופט אדס. אם אתם מתכננים להוציא את הקרדיטים הללו בכל מקרה או יודעים מראש שאתם זקוקים ליותר מאתר אחד, העלייה הקטנה במחיר עבור תכנית זו עשויה להשתלם. לפניכם תצוגה של איך העלויות עבור תכנית זו מתפרקות לפי אורך החוזה. עלות תכנית הבייבי לאחר הצעת ההתחלה:

 • $12.95 לחודש בתכנית חודשית
 • $5 לחודש בתכנית השנתית (תשלום אחד של $60)
 • $3.50 לחודש בתכנית לשלוש שנים (תשלום אחד של $126)

תכנית Business

תכנית ביזנס כוללת את אותם תכונות וקרדיטים הכלולים בתכנית הבייבי ובנוסף שדרוג חינם ל-Positive SSL, כתובת IP ייעודית וכלים לקידום אתרים. שדרוג ה-Positive SSL מאבטח דומיין ותת-דומיין ומיכה באחריות של $10,000. הנה איך העלויות עבור תכנית זו מתפרקות לפי אורך החוזה. עלות תכנית העסקים לאחר הצעת ההתחלה:

 • $17.95 לחודש בתכנית חודשית
 • $7.25 לחודש בתכנית השנתית (תשלום אחד של $87)
 • $5.25 לחודש בתכנית לשלוש שנים (תשלום אחד של $189)
כמה הוסטגייטור עולה

רישום דומיין בהוסטגייטור

HostGator מקלה על תהליך רכישת שם דומיין ושימוש באותו שם עבור החשבון שלכם. אתם יכולים לחפש שמות דומיין זמינים במערכת של הוסטגייטור ולהירשם לתכנית אחסון לאחר שתמצאו אחד שמתאים לעסק שלכם. לאחר מכן, ניתן לנהל את כל צרכי החשבון שלכם תחת לוח בקרה אחד. HostGator מציעה את שם הדומיין שלכם בחינם לשנה הראשונה. יש להוסטגייטור גם נעילת דומיין, שתמנע העברות לא מורשות של שם הדומיין שלכם. תוכלו גם להגן על המידע האישי שלכם מלהיות זמין באופן ציבורי במסד הנתונים WHOIS תמורת תשלום קטן. בנוסף, תוכלו גם לבחור לחדש אוטומטית את הדומיין שלכם, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג לשכוח לחדש אותו ולהסתכן בכך שהוא ייאבד.

הבילדר של HostGator

הוסטגייטור מציעה בונה אתרים שמקל על תהליך הקמת ובניית אתר ללא ידע בקוד. בונה האתרים משתמש בפונקציות גרירה ושחרור וכולל תכונות כמו בלוג, עגלת קניות ושערי תשלום, שהופכות הקמת אתר מקצועי לפשוטה במיוחד. הנה איך מתפרקות העלויות עבור בונה האתרים:

 • אתר: $4.95 לחודש
 • אתר + שיווק: $7.95 לחודש
 • חנות מקוונת: $13.95 לחודש
 • מרקטפלייס: $19.95 לחודש

 

הבילדר של הוסטגייטור כולל את רוב התכונות שתזדקקו להן כדי לבנות אתר בסיסי, כולל למעלה מ-100 תבניות לבחירה, קטעים ודפים מוכנים מראש, כלים לקידום אתרים במנועי חיפוש, קישורים לרשתות חברתיות ואינטגרציה ל-PayPal. עם זאת, המגבלה העיקרית היא במספר הדפים, שכן לא ניתן להוסיף יותר משישה דפים לאתר שלכם לפי התכנית הסטנדרטית של HostGator. לעומת זאת, תכניות התשלום של חנות אינטרנט ומרקטפלייס לא מגבילות את מספר הדפים שניתן לבנות. תכנית האתר + שיווק כוללת גם כמה תכונות נוספות, כולל אינטגרציה ל-Google Analytics והיסטוריית שינויים למקרה שתרצו לחזור לטיוטות קודמות שלכם. תכניות חנות אונליין ומרקטפלייס כוללות עגלת קניות למסחר אלקטרוני, ניהול מלאי, מעבדי תשלום מרובים, קודי קופון ואינטגרציה לפייסבוק.

התכנית הטובה ביותר תלויה בצרכים שלכם. עבור אתרים בסיסיים כמו תיקי עבודות או דפי נחיתה המאוחסנים באחסון משלהם, התוכנית החינמית הבסיסית מספיקה. אלו שמעוניינים לבנות אתרים מורכבים יותר יכולים לשקול את תכניות בונה האתרים בתשלום של הוסטגייטור או גם לשקול שימוש בכלי קוד פתוח כמו וורדפרס (ולוותר על פונקציונליות בבילדר של HostGator), או מתחרים כמו סקוורספייס או Wix.

אלטרנטיבות ל-HostGator

HostGator VS GoDaddy

אפשרות רכישה לשלוש שנים בתכנית של HostGator היא משמעותית יותר זולה מאשר זו של GoDaddy. עם זאת, התכניות הרגילות שלהם הן בערך אותו הדבר. גורם נוסף לשקול הוא ש-GoDaddy מציעה תעודת SSL חינם רק לשנה הראשונה. לאחר מכן, העלות ההתחלתית היא $49.99 לשנה הראשונה, ואז $99.99 בחידוש לאתר אחד. מכיוון שתעודות SSL הן חובה לאבטחת אתרים, עלות זו הנוספת היא שיקול חשוב.

HostGator VS A2 Hosting

גם HostGator וגם A2 Hosting מציעות תכניות התחלתיות תחרותיות. התכניות הללו הן דומות, עם $2.99 לחודש עבור A2 Hosting ו-$2.75 לחודש עבור הוסטגייטור, אך ההבדל הוא שהתכנית של A2 Hosting מחייבת אתכם רק לשנה אחת, בעוד שהוסטגייטור דורשת התחייבות לשלוש שנים. אם אתם לא בטוחים לגבי הכיוון של האתר החדש שלכם – אולי אתם מנסים לבנות עסק חדש – אז כנראה ש-A2 Hosting היא הבחירה הטובה יותר.

HostGator VS Cloudways

HostGator ו-Cloudways הן שתי חברות אחסון אתרים מובילות, כל אחת עם יתרונות ומאפיינים ייחודיים. HostGator מתמקדת באחסון אתרים שיתופי, VPS ושרתים ייעודיים, מציעה תמיכה טכנית נרחבת ומתאימה למתחילים ולעסקים קטנים. מצד שני, Cloudways מתמקדת באחסון מבוסס ענן עם אפשרויות ניהול, מציעה גמישות גבוהה ותמיכה בטכנולוגיות מתקדמות יותר. בעוד ש-HostGator מציעה ממשק משתמש ידידותי ומחירים תחרותיים, Cloudways מספקת פתרונות אחסון גמישים ומתקדמים יותר עבור אתרים עם דרישות משאבים גבוהות.

לסיכום

בסך הכול, HostGator מספקת שיווי משקל טוב של מחירים, תכונות ונוחות שימוש בתכניות האחסון שלה (בדגש על האחסון השיתופי), כפי שכיסינו בסקירה המקיפה על הוסטגייטור. העובדה שהתכניות מגיעות עם כל כך הרבה כלים לאחסון וניהול האתר האישי שלכם הופכת את החברה לתחנה טובה עבור מתחילים. לא תצטרכו לדאוג לעלות נוספת של שירותים חיוניים כמו תעודת SSL. גם התמיכה המועילה ללקוחות של הוסטגייטור עוזרת לה לבלוט מבין המתחרים.

שאלות ותשובות - הוסטגייטור (HostGator)

למרות ש-HostGato אינה חברת האחסון הטובה ביותר שהכרנו, היא מציעה אחסון אתרים נוח שהופך לזול אם משלמים מראש על כמה שנים. 

תוכלו לבטל את התכנית שלכם בכל רגע דרך פורטל החשבון שלכם. HostGator גם מציעה אפשרות להשהות את התכנית שלכם.

בהתאם לתכנית האחסון שיש לכם, תוכלו לשנות את הדומיין הראשי בחשבון.

HostGator מציעה אחסון וורדפרס, שתוכנן במיוחד להקים אתרים בוורדפרס במהירות. תכניות אלה מתחילות מ-$5.95 לחודש (בתשלום מראש לשלוש השנים הראשונות). תכניות האחסון השיתופי של HostGator גם תואמות לוורדפרס.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!