Automizely – אפליקציית שופיפיי ליצירת פופאפים ולשיווק בדואר אלקטרוני

Automizely - אפליקציית שופיפיי ליצירת פופאפים ולשיווק בדואר אלקטרוני (1)

לכל חנות אונליין או עסק אחר, הקמת קמפיינים באמצעות אימייל מרקטינג הפכה להכרחית לבניית יחסים ארוכי טווח עם לקוחותיכם. שיווק בדוא"ל מקבל פופולריות רבה מאחר והוא נחשב לצורת שיווק חסכונית עם יעילות גבוהה. על פי דוחות ומחקרים, יותר מ-40% מעסקים בתחום ה-B2B תלויים בניוזלטרים בדוא"ל להצלחת השיווק שלהם באונליין. שיווק בדוא"ל מספק החזרה על השקעה (ROI) של פי 38 עבור כל דולר שעלה לכם לבצע את הקמפיינים הללו, ורוב המותגים ששולחים דואר אלקטרוני היום מספרים כי דואר אלקטרוני מייצר 20%-30% מהרווחים שלהם. השיטה הנפוצה היא קבלת עדכונים של מותגים דרך ניזולטר.. כמו כן, שימור עגלת הקניות בצורה יעילה באמצעות הודעות טקסט למייל יכול לסייע לסוחרים להפחית בצורה משמעותית את הנטישות של עגלות קניות בהן לקוחות השאירו מוצרים ולא שילמו.

אי אפשר להתעלם מהסטטיסטיקות הללו כבעל עסק. זו סיבה מרכזית שמחייבת בעלי חנויות ליצור אסטרטגיה יצירתית לשיווק בדוא"ל או לשימוש בכלי כמו אפליקציית Automizely בשופיפיי. כדי לפתח אסטרטגיית שיווק טובה, חשוב לבחור באחת מתוך הפלטפורמות לשיווק בדוא"ל הטובות ביותר כדי לנצל את הקמפיינים והפלואוז שלכם באופן אפקטיבי. אפליקציית אוטומייזלי לדיוור של אימייל ו-SMS היא אחת מאפליקציות השיווק הטובות ביותר בחנות ה-Shopify. איתה תוכלו לשלוח קישורים לשחזור עגלות קניות והצעות ונוספות באמצעות הודעות טקסט דרך אפליקציית Automizely. ההודעות ב-SMS מציעות תגמולים והנחות ללקוחות כדי לעודד אותם להשלים את הרכישות שלהם. בואו נסתכל על סקירה של אפליקציית Automizely שהכנו עבורכם:

מה זה Automizely?

אפליקציית Automizely נכללת בקטגוריית שיווק בדוא"ל וחלונות קופצים (פופאפים) בשופיפיי. היא בעצם פלטפורמת שיווק המאפשרת למותגים להגביר תנועה באתר, לעורר מעורבות של לקוחות עם המותג, לחזור לרכוש בעגלות שננטשו ולהגדיל רווחים בחנות. דרך פאנל הניהול של האפליקציה, ניתן לגשת לכלי שיווק ומכירות מעולים. בנוסף לשיווק ב-SMS ובדואר אלקטרוני, Automizely מספקת לסוחרים כלים מתקדמים כמו המלצות למוצרים המופעלות על ידי AI, טיימרים לספירת ימים לאחור כדי להפוך הצעה ליותר אטרקטיבית וסרגלי פרסום ליצירת חוויות אינטראקטיביות שמגבירות מכירות. כמו כן, כל הכלים הללו זמינים לשימוש עם ידע טכני מועט וללא צורך בידע בתכנות או בקוד.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את Automizely

למה כדאי להשתמש ב-Automizely בחנות שופיפיי?

אם אתה מחפש פלטפורמת שיווק פשוטה ונגישה עבור החנות שלכם בתקציב לא גבוה, אז אפליקציית Automizely של שופיפיי נבנתה במיוחד עבורכם. עם אפשרויות לשיווק בדוא"ל, SMS, מונה ספירה לאחור, פרסום הצעות למכירת מוצרים והצעות לגדילה, האפליקציה פועלת כפלטפורמה רב שימושית לשיווק בדוא"ל על מנת למקסם את המכירות או הרווחים תוך הפחתת זמן טעינת הדף. אפליקציית אוטומייזלי מאפשרת למותגים ליצור לידים, להגביר את מערובות הלקוחות ולגדול במכירות. רבים משתמשים באפליקציית Automizely כדי:

 • להפוך את השיווק באימייל לאוטומטי – למקסם את השיווק שלכם באימייל תוך שמירה על מעורבות טובה של לקוחות בעזרת הודעות נטישה לעגלה ולצ'קאאוט, הודעות קבלת פנים לאחר הרשמה, ניוזלטרים ועוד.
 • להגביר את המכירות דרך פופאפים – באמצעות התראות נעימות ולא מפריעות לגולש, תוכלו לבנות רשימת לידים ולהגדיל אותה, להציג להם הצעות אטרקטיביות שהם לא יכולים לסרב להן. בדרך זו המכירות שלכם יגדלו בסופו של דבר.
 • מערכת רב שימושית – בכמה לחיצות פשוטות, תוכלו להוסיף אלמנטים חזקים ומשכנעים לדף שלכם, כמו הוכחות חברתיות, סרגל זמן משלוח למוצר, מדבקות עם מידע, צ'אט בפייסבוק, חיפוש מיידי להזמנה ועוד המון דברים שמשפיעים לטובה על חווית הקנייה.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית אוטומייזלי?

Automizely - יתרונות:

 • פלואו דואר אלקטרוני מותאמים אישית ואוטומטיים בהתבסס על העדפות הקנייה של המשתמשים.
 • מספר רב של תבניות ל-SMS ודוא"ל וגם תבניות לפופאפים.
 • לוח בקרה לניתוח ביצועים ולמעקב אחרי בדיקות A/B.
 • CRM מובנה לניהול לקוחות.

Automizely - חסרונות:

 • על מנת לשמור את העבודה באפליקציה יש לעשות זאת בצורה ידנית ועריכות שביצעתם לא נשמרות אוטומטית כמו שבמערכות אחרות.
 • לפעמים ממשק המשתמש עשוי להציג בעיות טכניות.

מה הפיצ'רים המובילים ב-Automizely?

אוטומיזלי כוללת מספר אפשרויות בחיבור עם שופיפיי, חלק מהאפשרויות קשורות לדיוור במייל או ב-SMS וחלקן קשורות לדברים אחרים במעטפת של תחום השיווק שיכולים לעזור מאוד לחנויות ועסקים. לפניכם רשימת התכונות המובילות של Automizely:

 1. טמפלייטים לדוא"ל – עם תבניות מובנות שניתנות להתאמה אישית, תוכן קיים בהתאם לנישה ועורך גרירה ושחרור גמיש, אפשר ליצור במהירות קמפיינים למייל כדי להגדיל מכירות במותג. תבניות הדוא"ל בעיצוב מקצועי ימשכו את הלקוחות שלכם וניתן לערוך אותן במשך כמה דקות כדי להתאים אותן. בעזרת אפשרויות העריכה, ניתן להתאים את תבניות הדוא"ל כך שהן יתאימו למראה של המותג שלכם. Automizely מציעה גם טפסים דינמיים להמרה מרבית של הגולשים.
 2. הודעות דחיפה (Push) – אפליקציית Automizely לחנויות שופיפיי מספקת הודעות דחיפה עבור מכשירים ניידים ומחשבים. ניתן לשלוח הודעות דחיפה לרשת או לנייד, וגם לשלוח דברים נוספים כמו הודעת "מוצר חזר למלאי", טיימרים לספירה לאחור והתראות על ירידות מחירים ללקוחות כדי לעורר אותם לרכוש באתר ולחזור לעגלות הקניות שלהם.
 3. ניהול לקוחות – אוטומייזלי כוללת CRM מובנה לניהול יעיל של לקוחות. ניתן ליצור פרופילים ללקוחות רלוונטיים באמצעות ה-CRM המובנה, המבוסס על דפוסי הקנייה, ההעדפות וההיסטוריה של הלקוחות. פרופילי לקוחות בברירת המחדל כוללים סגמנטציה מורחבת כמו – קונים חוזרים, הזדמנויות לשחזור וקונים רגילים. כדי להגדיל את המכירות, ניתן לשלוח להם עדכונים מותאמים למוצרים, מבצעים והצעות במחיר מוזל.
 4. ניתוח ביצועים – Automizely כוללת מסך לוח בקרה אינטואיטיבי לצורך הסקת מסקנות וקבלת החלטות מבוססות דאטה. אפשר לבדוק באופן מלא את ביצועי הקמפיינים השיווקיים שלכם עם האפליקציה. ניתן להשתמש במדדים בזמן אמת כמו אחוז פתיחה, המרות ולחיצות כדי לשפר את ביצועי הקמפיין מתוך פאנל ניהול אחיד. הניתוחים המפורטים יוכלו לסייע בהבנה טובה יותר ובקבלת החלטות בצורה יעילה.
 5. התאמה אישית – Atomizely מאפשרת לשלוח הודעות וחלונות קופצים מותאמים אישית ללקוחות שלכם בהתבסס על מידע שקיים אצלכם, העדפותיהם, דפוסי הקנייה שלהם והיסטוריה גלישה בדפים. ניתן לחסוך מאמץ וזמן על ידי שימוש באוטומציות לדואר אלקטרוני כמו התראות על ירידת מחיר, מייל תודה על ההרשמה ומייל יום הולדת שמח. הזרימות האוטומטיות הללו עוזרות לגרום למכירות לרוץ באופן אוטומטי.
 6. A/B Test – אפליקציית Automizely של שופייפי תורמת לשיפור ביצועי הקמפיין. אפשר למקסם את יעילות הקמפיינים שלכם על ידי בדיקות A/B פשוטות של התוכן, הקהל ותהליכי העבודה שלכם לכדי לספק תוכן מנצח לקהל היעד.
 7. אינטגרציות – Automizely מתממשקת בצורה אוטומטית עם פלטפורמות מסחר אלקטרוני (Shopify, WooCommerce וכו') ומעניקה לכם גמישות מוחלטת. חלק מהאינטגרציות הישירות של אפליקציית Automizely כוללות גם את המערכות הבאות:

 • Klaviyo
 • Omnisend
 • OptiMonk
 • Privy
 • Wisepops
 • Mailchimp
אוטומייזלי דמו

מדריך התקנה ל-ESC בחנות שופיפיי

אפליקציית Automizely מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. התחברו לחנות ה-Shopify שלכם.
 2. חפשו את אפליקציית Automizely.
 3. הוסיפו את האפליקציה הזו לחנות שלכם.
 4. המשיכו אל כפתור "התקנת האפליקציה" על ידי הסכמה למדיניות הפרטיות.
 5. מסך לוח הבקרה של אפליקציית Automizely יופיע בשופיפיי, ועכשיו תוכלו להתחיל לעבוד עם האפליקציה.

כמה עולה Automizely?

Automizely מציעה חמישה תוכניות מחיר שונות בהתאם לדרישות ולצרכים של העסק שלכם. מלבד התוכנית החינמית, היא מציעה תכונות מתקדמות יותר עם תוכניות Essential, Pro, Premium ותכניות Enterprise, הכוללות גם ניסיון חינמי למשך 7 ימים. תכנית ה-Premium היא הנמכרת והמומלצת ביותר להתחלה. למרות שתכנית הפרימיום היא הפופולריות ביותר רבים המשתמשים שרוכשים את תכנית ה-PRO מכיוון שגם היא מספקת כמות גדולה של אנשי קשר לדיוור. כל החבילות הללו מבצעות מודל חיוב חוזר שכולל חיובים חודשיים או בהתאם לשימוש שלכם במערכת, לפי תקופה של 30 ימים. עם זאת, אפשר לקבל 18% הנחה במידה ואתם משלמים מראש עבור שנה.

לסיכום

Automizely מספקת אפשרויות רבות של שיווק בפלטפורמה מרכזית ללא קוד. אפליקציית Automizely עובדת בצורה חלקה עם Shopify ומאפשרת לכם ליצור חשבון בכמה לחיצות ובחינם. אפשר ליצור עם המערכת אוטומציות של חלונות קופצים (פופאפים) וטפסים מבוססי התנהגות, כמו למשל – מודעה ביציאה מהאתר, קידום מוצרים במייל, גלגל המזל לרישום מיילים. שימוש בניוזלטר, הגדרת טריגר למודעות, הודעת וולקאם לרשומים חדשים, עיצוב והתאמה אישית של המותג ודיווח וניתוח הם חלק מהתכונות האחרות שמציעה האפליקציה. אוטומייזלי המשלבת בתוכה כלים רבים וכוללת סט כלים לשיווק מה שמפחית את המאמצים וההוצאות שלכם. הממשק פשוט לשימוש, ובכמה לחיצות ניתן ליצור קמפיינים מעוצבים למייל ו-SMS שמותאמים ישירות לניידים.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!