FlavorCloud – אפליקציית שופיפיי לחישוב תעריפי משלוח בחנויות

FlavorCloud - אפליקציית שופיפיי לחישוב תעריפי משלוח בחנויות

כבעלי עסק מסחר אלקטרוני, המשלוח הבינלאומי הוא מרכיב בלתי נפרד לצמיחה והצלחת המותג שלכם. אבל, תהליך זה אינו פשוט בכלל. לקוחות נאלצים לשלם לעתים תשלומי מכס מסובכים או למצוא חנויות מקוונות שמספקות למיקום שלהם ספציפית, בעוד שהמותגים חייבים לבחור אזורים מתאימים למשלוח ולמלא את הניירת המתאימה עבור משלוחים גלובליים. אם אתם מנהלים עסק ושוקלים למכור מוצרים ברחבי העולם, חישוב תעריף המשלוח הוא אח השיקולים החשובים ביותר לשקול. שיטת השילוח של מוצרים ברחבי העולם יכולה להיות יקרה ולא כלכלית. את האתגר הזה ניתן לפתור בעיה עם אפליקציית FlavorCloud של שופיפיי. פלייברקלאוד מגיעה עם תכונות מתקדמות שחוסכות לכם זמן וכסף. אפליקציית פלייברקלאוד היא אחת הבחירות הטובות ביותר הזמינות כיום לסיוע לחנויות איקומרס בשיווק ושילוח המוצרים שלהם ברחבי העולם. בואו נסתכל על הסקירה המפורטת של אפליקציית FlavorCloud.

מה זה FlavorCloud?

FlavorCloud כלולה בקטגוריית אפליקציות של משלוחים ומחשבון עלות משוערת של משלוחים בחנות האפליקציות של Shopify. האפליקציה מיועדת לעבוד עם תוכניות ה-Shopify Plus וה-Shopify Advanced. אפליקציית FlavorCloud הופכת את הצמיחה של העסק שלכם לפשוטה ביותר. פלייברקלאוד משתלבת בצורה חלקה בחנות השופיפיי שלכם, מספקת ביטוח גלובלי לחבילות בלחיצת כפתור בצורה יעילה עם חוויית איכות שימוש מנקודת ההתחלה ועד הסיום של התהליך. האפליקציה משתמשת במחירים דינמיים, מידע עשיר ותכונות מבוססות AI כדי לייצרעבורכם את המשלוחים היעילים והכלכליים ביותר.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את FlavorCloud

למה כדאי להשתמש ב-FlavorCloud בחנות שופיפיי?

הרחיבו את העסק שלכם על ידי מכירות בינלאומיות. אפליקציית FlavorCloud של שופיפיי הפכה את המשלוחים הבינלאומיים לפשוטים, זולים וללא עבודה קשה. האפליקציה עוזרת לקמעונאים ובעלי חנויות להפוך את העסק שלהם לבין לאומי באמצעות האפליקציה שפיתחו עם מעל ל-300 חברות שילוח, המאפשרות להם לשלוח מוצרים למעל ל-200 מדינות והכל ממערכת אחת. האלגוריתמים המתקדמים של האפליקציה מספקים את החיובים למשלוח הטובים ביותר ואפשרות ביטוח למשלוח (DOP) עם התעריפים הבינלאומיים הזולים ביותר בשוק. דרך מערכת נוספת בפלייברקלאוד שלה, תוכלו באופן אוטומטי לנפק את האישורים לייצוא ולייבוא עם מדיניות החזר פשוטה ללקוחות. האפליקציה גם מנהלת משלוחים ימיים באוקיינוסיים, במשלוחי קרקע, במשלוחי אוויר, בחבילות, בקונטיינרים ובמשלוחי מטען. התעריפים המתאימים של FlavorCloud וחוויית התשלום הטובה שהלקוח מקבל מביאים לגידול ממוצע של 11% במכירות או בהמרת עגלות באתר בשוק הגלובלי. מומלץ להתקין את פלייברקלאוד אם אתם מחפשים:

 • להגביר את הרווחים של העסק שלכם.
 • לחסוך זמן ומשאבים.
 • לייצר דרך פשוטה להרוויח מהשוק הגלובלי.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית פלייברקלאוד?

FlavorCloud - יתרונות:

 • פלייברקלאוד מציעה מגוון רחב של שירותי משלוח בינלאומיים ותעריפים נוחים.
 • צוות מומחים טכני זמין שמגיב במהירות במקרה של קקשיי שימוש שאפליקציה.
 • מציעה את השירותים הטובים ביותר בתחום המשלוחים והמכס בעלות האפשרית הנמוכה ביותר.
 • כניסה לשוק הבין לאומי.

FlavorCloud - חסרונות:

 • שירותי המשלוח הבינלאומיים של האפליקציה יכולים להיות מורכבים לפעמים.
 • ממשק המשתמש קשה לשימוש עבור אדם לא טכני.

מה הפיצ'רים המובילים ב-FlavorCloud?

אפליקציית FlavorCloud של שופיפיי מציעה מגוון של תכונות הכוללות שליטה בגישה, ניתוחים, אינטגרציה של חשבונות נוספים, שילובי אפליקציות מתוך שופיפיי, ניהול משלוחים, ניהול משימות, מרחב עבודה שיתופי, ניהול תקשורת בצוותים, הנהלת חשבונות וחשבוניות, אינטליגנציה עסקית, ניהול מסמכים, אבטחה, אוטומציה של שיווק ומכירות, שיתוף צוותים, ניהול ביצועים וניהול תהליכי עבודה. כמה מהתכונות העיקריות מתוארות למטה:

 1. ניהול מסמכים ומעקב – אחד החסרונות של שילוח בינלאומי הוא שלעיתים תמיד עליכם לבזבז הרבה זמן בהתמקדות בנושאים כמו פרטי כתובת מדויקים לכתובות בינלאומיות והדפסת של כל ניירות המכס הנדרשים. FlavorCloud יכולה לנהל את כל זה בשבילכם. היא מספקת אוטומציה של מכסים בין לאומיים, יצירת תווים, יצירת חשבוניות מסחריות והדפסת ניירות המכס הנדרשים. תהליכי מכס למשלוחים והחזרות ניתן גם לבצע באוטומציה עם פלייברקלאוד שהפכה את תהליך המשלוחים והאיגוד המסחרי ליעיל.
 2. ביצוע החזרים בצורה יעילה – עבור הזמנות בינלאומיות, FlavorCloud מציעה החזר בדרך לא מסובכת בצורה דיגיטלית עם ביצוע טכניקה של לוגיסטיקה הפוכה. האפליקציה מגישה את כל המכסים או מע"מ במקום המוכר ומבטיחה קורלציה בין המסמכים.
 3. שירותי משלוח AI –  האפליקציה מספקת את שיטת ההובלה הטובה ביותר של חברות השילוח לכל רמת שירות בתעריפים סבירים דרך הרשת הבינלאומית של FlavorCloud, שמבצעת גם אופטימיזציה במעבר לשלב התשלום להצעת בחירת המשלוח הבינלאומית היעילה ביותר "מכל מקום לכל מקום". אלגוריתם הבינה מלאכותית והשירותים היעילים של FlavorCloud מנהלים באופן אוטומטי את כל תהליך המשלוח הבינלאומי, יחד עם שירות Fast Track לשימור המשלוח שלכם בדרך ושירות לקוחות מעולה. 
 4. תעריפי משלוח נמוכים – אפליקציית FlavorCloud של שופיפיי מספקת מגוון של שירותי משלוח מחברות השילוח המובילות בעולם בתעריפי משלוחים בינלאומיים הנמוכים ביותר בתעשייה. אין תשלומים שמוסתרים בתחילת התהליך ומתווספים בסופו. האפליקציה מבטיחה חישוב וביצוע של תשלומי משלוח, מכס ומס מדויקים המחושבים בזמן אמת.
 5. אינטגרציות – ניתן לחבר את ה-API של FlavorCloud עם פלטפורמות שונות מה שמאפשר לכם גמישות מוחלטת. האפליקציה יכולה להיות מחוברת בצורה מלאה בתוך תוכניות ה-Shopify Plus וה-Advanced. כמה החיבורים הישירים של FlavorCloud כוללים:

 • ShipHero.
 • Shopify.
 • Magento.
 • Optimizely.
 • BigCommerce.
 • ShipperHQ.
 • SoapBox.
 • DesktopShipper.
 • ShipBob.
 • JSON.
פלייברקלאוד פיצ'רים

מדריך התקנה ל-FlavorCloud בחנות שופיפיי

אפליקציית FlavorCloud מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. התחברו לחנות ה-Shopify שלכם.
 2. חפשו את אפליקציית FlavorCloud .
 3. הוסיפו את האפליקציה הזו לחנות שלכם.
 4. המשיכו אל כפתור "התקנת האפליקציה" על ידי הסכמה למדיניות הפרטיות.
 5. מסך לוח הבקרה של אפליקציית פלייברקלאוד  יופיע בשופיפיי, ועכשיו תוכלו להתחיל לעבוד עם האפליקציה.

כמה עולה FlavorCloud?

אפליקציית FlavorCloud של Shopify היא בחינם והיא בעצם מרוויחה בעיקר מחברות השילוח שנמצאות בתוכה. עם זאת, ייתכנו תשלומים נוספים ועליכם לשלם עמלה לפי עסקאות שסלקתם לפי גודל העסק שלכם. עסקים בתחום המסחר האלקטרוני ועסקים רבים אחרים דורשים פתרון לניהול המשלוחים הבינלאומיים, ופלייברקלאוד מספקת את זה. האפליקציה פועלת בצורה האופטימלית לעסקים בסדר גודל בינוני וקטן, עסקים גדולים, פרילנסרים, גופים ממשלתיים וארגונים ללא כוונת רווח

לסיכום

FlavorCloud היא פלטפורמת לוגיסטיקה בענן שמעניקה נוחות ויעילות משלוחים בינלאומיים. בעלי התפקידים בחברה מורכבים מקבוצה של אנשי מקצוע בתחום עם רקע טכני טוב וידע רחב בתחום המסחר הבינלאומי והשילוח הבינלאומי. FlavorCloud של שופיפיי מאפשרת לארגון שלכם להתפשר לרמות גלובליות. תחשבו על האפליקציה כמו על מערכת הזמנות ולוחות זמנים עבור חבילות שצריכות להגיע ליעדים שונים בעולם. האלגוריתם של האפליקציה בוחר את תעריפי השילוח הטובים ביותר ואת המסמכים הדרושים למכס באותם המדינות. פלייברקלאוד מנהלת את כל תהליך הלוגיסטיקה הגלובלית, כולל עבודה ותשלום מול חברות השילוח

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!