Shopify Inbox – אפליקציית שופיפיי לניהול שירות הלקוחות בחנות

Shopify Inbox - אפליקציית שופיפיי לניהול שירות הלקוחות בחנות

בעלי חנויות ב-Shopify יודעים שהמרת הלקוח זו המטרה העיקרית בחנות, בשופיפיי כבר יש המון כלים לנושא והיא ממשיכה לשחרר מגוון רחב של כלים לשיפור הסיכויים לביצוע מכירה ברגע שמישהו מגיע לחנות האיקומרס שלגם. עם Shopify Inbox, סוחרים יכולים להגביר את הפוטנציאל לרווחים גבוהים עוד יותר, עם אפשרויות להוסיף אפליקציית צ'אט לשיחות בזמן אמת, בנוסף להפעלת הודעות אוטומטיות, קישורים להזמנה מהירה, ואפילו חיבור ל-Facebook Messenger. במאמר זה, אנחנו נדבר על היתרונות של Shopify Inbox, כיצד הכלי פועל, וכיצד תוכלו לעבוד עם כלי הצ'אט הפשוט הזה בחנות שלכם כדי לנצל את הכוח של שירות לקוחות יעיל עם הצ'אט ולשפר את התמיכה בלקוחות.

מה זה Shopify Inbox?

בגרסתה הבסיסית ביותר, Shopify Inbox היא אפליקציית צ'אט שניתן להתקין כאפליקציה בכל אתר של שופיפיי. היא מאפשרת לכם לתקשר עם לקוחות בזמן אמת, לקבל התראות כאשר לקונים יש שאלות ולהציג הודעות אוטומטיות ומידע בנושאים שונים כולל שאלות נפוצות לפי הצורך. שופיפיי מציינת שהמטרה שלה עם Shopify Inbox היא "להפוך גולשים לקונים". אך זה הרבה יותר עמוק מזה, האפליקציה מתמקדת באופציות אוטומציה, בהמרות ובמיתוג בדרך ייחודית.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את Shopify Inbox

למה כדאי להשתמש ב-Shopify Inbox בחנות שופיפיי?

שופיפיי אינבוקס מספקת מספר יתרונות מרכזיים שהופכים אותה לאפליקצייה איכותית עבור חנויות שופיפיי:

 • Shopify אינבוקס היא לחלוטין חינמית.
 • ניתן להתקין את האפליקציה על החנות שלכם במהירות, להפעיל אלמנטים של מיתוג ולהגדיר הודעות.
 • היא מציעה מידע חיוני לשיווק ולקמפיינים, כמו שיתוף מוצרים וקודי הנחה.
 • תוכלו לנהל צ'אטים של שירות לקוחות מכל מכשיר שתרצו.
 • תוכלו לשלוח תשובות מהירות והודעות אוטומטיות לעזור ללקוחות כאשר אתם לא זמינים לתת מענה אנושי.
 • תוכלו לאגד למקום אחד את כל הצ'אטים בזמן אמת על ידי פאנל הניהול של Shopify או אפילו מתיבת האימייל שלכם.
 • הודעות יכולות להגיע ממערכות אחרות כמו Facebook Messenger, הודעות SMS או Twitter.

בסך הכל, Shopify Inbox משמשת כצ'אט חינמי, פשוט וגמיש לצורך התקשורת עם לקוחות כאשר יש להם שאלות. אנחנו אוהבים אותה גם בגלל הגמישות שלה עבור הסוחרים והלקוחות, כאשר סוחרי איקומרס יכולים לשוחח דרך אפליקציות iOS ו-Android, וללקוחות יש אפשרויות לשוחח ברשתות החברתיות או באתר האינטרנט שלכם בעת קבלת החלטות רכישה.

מה הפיצ'רים המובילים בשופיפיי אינבוקס?

למרות שאנחנו יודעים ש-Shopify Inbox מתחרה עם כמה מהאפליקציות צ'אט ושירות לקוחות המתקדמות יותר בחנות האפליקציות של שופיפיי, אין ספק שזו אחת מהאפליקציות הטובות ביותר. הסוחרים לא משלמים שום דבר כדי להתקין אותה בחנות, והם מקבלים הכל – מצ'אט מרשים ועד לאוטומציות ושאלות נפוצות עם אינטגרציות רבות. בחלק הזה של הסקירה, אנחנו מדגישים את התכונות המועדפות עלינו בשופיפיי אינבוקס, בעיקר אלה שאמורות לשפר את ההמרות בחנות שלכם ולשפר על היעילות של שירות הלקוחות.

 1. הודעות פתיחה ומידע שנשלח באופן אוטומטי – לקוחות רוצים לפעמים לקבל מענה מיידי כאשר הם שולחים הודעה לצ'אט לייב באתר. לכן חשוב לשלוח סוג של הודעת פתיחה אוטומטית. זה מפחית את הדאגה של הלקוחות והם יכולים להיות בטוחים שהם נמצאים איתכם בשיחת צ'אט ראשונית, וזה מביא להם את מידע שלפעמים יכול להיות מה שהם חיפשו. לפעמים גם טוב פשוט להגיד שאתם לא זמינים כרגע ותשובתכם תגיע דרך האימייל ב-24 שעות הקרובות. Shopify Inbox מאפשרת עיצוב מותאם אישית לצ'אט ולעוד מגוון דברים חיוניים. תוכלו לבחור מתוך תבניות, ליצור הודעות משלכם או אפילו להגיב בצורה ידנית. זה בהחלט התהליך הפשוט ביותר שאפשר לבקש, במיוחד אם אתם מנסים להשיג צ'אט שעונה במהירות בחנות.
 2. הודעות פרטיות – ההודעות הפרטיות קשורות להודעות פתיחה לאחר פנייה מאחר ובדרך כלל הן אומרות ללקוחות שאתם לא יכולים לדבר איתם כרגע. בכל זאת, שופיפיי אינבוקס כוללת טופס שקופץ ומבקש מהלקוחות לרשום את המידע שלהם. אתם יכולים לשמור את כל המידע הזה בתחילת השיחה כך שנציגי תמיכה יוכלו להכיר את הלקוח בצורה טובה יותר בפעם הבאה שהוא פונה אל התמיכה באתר. בנוסף, כל השיחות נשמרות לכל הצדדים, וכשמשתמש פותח פנייה, זה מביא אותו חזרה לנקודה שבה הוא עזב את השיחה.
 3. גישה להודעות במגוון פלטפורמות – בעלי חנויות ונציגי שירות לקוחות לא תמיד נמצאים מול המחשבים שלהם, אך לעיתים רבות חשוב לספק שירות לקוחות 24/7 עד כמה שאפשר. מאחר ואתם לא תמיד תהיו זמינים, Shopify Inbox מבטיחה שתוכלו לגשת לכל ההודעות בצ'אט של החנות ללא קשר למכשיר או פלטפורמה שאתם משתמש בה. אפליקציית שופיפיי אינבוקס כוללת אזור צ'אט מאוגד שבו ניתן לספק תמיכה ללקוחות שונים, לא משנה מאיזה פלטפורמה הם פנו אליכם.ניתן גם לשוחח דרך רשתות חברתיות, להתחבר באמצעות אימייל או לשלוח הודעות ללקוחות דרך SMS. שופיפיי אינבוקס כוללת אפליקציות עבור Android ו-iOS שישמרו לכם על הודעות שקיבלתם באתר בכל זמן נתון.
 4. חיבור לאפליקציות שיחה חלופיות – זה נחמד לסוחרי איקומרס לקבל גישה להודעות שקיבלתם ממגוון ערוצים במקום אחד, אך מה עם הלקוחות שלכם? Shopify אינבוקס דואגת להם על ידי חיבור האתר שלכם לרשתות חברתיות כמו Facebook Messenger, Instagram, ואפילו Twitter (באמצעות אינטגרציה חיצונית). זה אומר שהלקוחות אינם חייבים בהכרח לבקר באתר שלכם כדי לשוחח עם נציגי התמיכה שלכם. הם יכולים להישאר בפלטפורמות שהם מכירים. גם תקשורת באמצעות SMS ואימייל הן אפשרויות זמינות עבורם.
 5. שאלות נפוצות – תוכלו לבחור או ליצור שאלות נפוצות (FAQs) ב-Shopify Inbox. הלקוח רואה את השאלות הנפוצות ברשימה, והוא יכול ללחוץ על אחת שתתאים לסיטואציה שבה הוא נמצא ובמה שהוא צריך עזרה. לדוגמה, הוא יכול לרצות לקבל מידע על משלוחים או מדיניות ההחזרות של החנות. בעל החנות ממלא את התשובות מראש לפני שהלקוח מגיע לאתר, כך שאתם יכול לדבר בשפת המותג, לספק מידע מיידי ללקוחות ולהפחית את כמות העבודה בשירות הלקוחות.
 6. מיתוג פשוט – הגישה למיתוג והחלת המיתוג על הצ'אטים לא דורש יותר מכה קליקים עם Shopify Inbox, מאחר ובעלי החנויות יכולים לשנות את תפריט הצבעים והעיצוב לצ'אט שלהם, וגם אלמנטים נוספים כמו הגודל, הצורה וסגנון הכפתור. יש גם אפשרות להעביר את הכפתור לאזורים אחרים של הדף באתר.
 7. עדכוני סטטוס להזמנות מהירות – לפי הגדרות ברירת מחדל, Shopify אינבוקס מגיעה עם תגובה אוטומטית לשאלות בנוגע לסטטוס ההזמנה של הלקוחות בחנות. פשוט משתמשים בצ'אט לייב, מבקשים לראות את הסטטוס של ההזמנה ואז התגובה האוטומטית מבקשת מהגולש לספק מספר הזמנה וכתובת אימייל שקשורים להזמנה. בסופו של דבר, Shopify Inbox מספקת את סטטוס ההזמנה, הכל תוך מספר שניות ספורות במהלך השיחה.
 8. שיחות שהופכות להמרות – השיחות עם שירות הלקוחות חיוניות לבעלי חנויות איקומרס באופן כללי משום שיש להן סיכוי לשפר את אחוז ההמרה ולהעניק מענה לשאלות שעשויות למנוע מהלקוחות להשלים את הרכישה. Shopify Inbox מספקת המון מאפיינים שכאלה על ידי מידע ללקוחות, קידום מוצרים ואף עזרה לסוחרים להבין את השיחות שיתכננו להוביל למכירה. שופיפיי אינבוקס כוללת פעולות להצלת סל הקניות של הלקוחות, כך שסוחרים רואים את המוצרים שהצליחו להישמר בתוך הסלים הפרטיים של הלקוחות לאחר שהם נטשו. עם האפלקיציה הזאת תוכלו לשפר את תמיכת הלקוחות שלכם ולספק פרטים מעמיקים אודות המוצרים הספציפיים האלו וגם אודות החברה והמותג. אפשר גם לשלוח קוד הנחה כדי לדרבן את הלקוחות לסיים את ההזמנה. בנוסף, סיווג של השיחות לפי פלטפורמה מתבצע באופן אוטומטי והמערכת ממיינת כל שיחה, באמצעות טכנולוגיות חכמות, כדי לזהות את המילים והשיחות הרלוונטיות ביותר (אלו שיכולות בוודאות להביא למכירה).
שופיפיי אינבוקס פיצ'רים

מדריך התקנה ל-Shopify Inbox בחנות שופיפיי

אפליקציית שופיפיי אינבוקס מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. התחברו לחנות ה-Shopify שלכם
 2. חפשו את אפליקציית Shopify Inbox
 3. הוסיפו את האפליקציה הזו לחנות שלכם
 4. לבסוף, פאנל הניהול של Shopify Inbox יופיע בחנות השופיפיי שלכם בתפריט הראשי.

כמה עולה Shopify Inbox?

שופיפיי אינבוקס היא אפליקצייה חינמית לגמרי. אמנם יש אפליקציות רבות בחנות של שופיפיי שמציעות תכונות מתקדמות בכמה דולרים של תשלום אבל עבור מתחילים שאין להם את האפשרות להשקיע סכומים גבוהים, זה פתרון מעולה. אמנם היא חינמית אבל היא מספקת מספר אפשרויות מתקדמות בכל מה שקשור לשירות לקוחות בחנות ויש לה אפשרויות שלא תוכלו למצוא בכל אפליקציה אחרת בתשלום. 

לסיכום

יש ללא ספק אפליקציות צ'אט ושירות לקוחות יותר חזקות בחנות האפליקציות של שופיפיי. חנויות איקומרס לא דורשות יותר אפשרויות או תכונות ממה ש-Shopify Inbox מספקת ובגלל זה היא כל כך פופולרית. בנוסף לעובדה שהיא לגמרי בחינם. אז, אם אתה זקוק לאפליקציית צ'אט פשוטה עם  אפשרות לבנות תשובות מראש, תגובות אוטומטיות, כלי מיתוג בסיסיים וחיבור למערכות אחרות כדי למשוך משם צ'אטים, אין אפשרות טובה יותר משופיפיי אינבוקס.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!