Simprosys – אפליקציית שופיפיי ליצירת פיד מוצרים והעלאת מוצרים לחנות

Simprosys - אפליקציית שופיפיי ליצירת פיד מוצרים והעלאת מוצרים לחנות

בימינו, גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הנפוצים ביותר ברחבי העולם, עם מעל 90 מיליארד חיפושים בחודש. כתוצאה מכך, Google שופינג הוא ערוץ מכירות יעיל עם מספר רב של משתמשים בנחשפים למודעות שופינג בכל יום. אולם, הגשת מוצרי שופיפיי לגוגל אינה משימה פשוטה. Shopify מציעה את האפליקציות הטובות ביותר ל-Google Shopping עבור החנות שלכם כדי לפשט את התהליך. גוגל שופינג עוזרת להגביר מכירות. קמפיינים חזקים ב-Google Ads הם משימה מאתגרת הדורשת הצלבת הדאטה ושילוב מידע מכל הערוצי שלכם. לכן, מפתחי אפליקציות שופיפיי מציעים מגוון רחב של אפליקציות שמסייעות למשתמשים של Shopify לשדרג את העלאת המוצרים שלהם.

אם ברצונכם לסנכרן את המוצרים בחנות עם מערכות נוספות את החנות המקוונת שלך, הוספת אפליקציה שיוצרת פיד מוצרים עבור Google Shopping היא חובה. אלה אפליקציות אידיאליות אם אתם מחפשים לסנכרן את המוצרים בחנות למערכות פרסום ולמערכות רלוונטיות נוספות בלחיצת כפתור. בין אם אתם סוחרי איקומרס חדדשים או מנוסים, אתם תצטרכו אפליקציה של פיד מוצרים בחנות שלכם. Simprosys הוא פתרון שיווקי אמין עבור פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלכם המשפר את מודעות ה-Google Shopping על ידי הצגת המון היבטים נוספים מלבד סנכרון המוצרים. תוכלו להשתמש בפיד גוגל שופינג כדי לחבר את חנות ה-Shopify שלכם לגוגל מרצ'נט סנטר מבלי צורך ב-URL של הפיד או הגדרות נוספות.

מה זה Simprosys?

אפליקציית Simprosys כלולה בקטגוריה של פרסום ופיד מוצרים בחנות האפליקציות של שופיפיי. האפליקציה מאפשרת לכם ליצור ולשלוח פיד מוצרים דרך API ל-Microsoft, Google ו-Facebook (Meta), כמו כן, תוכלו לשלוח גם לפלטפורמות נוספות דרך XML. פיד המוצרים של Simprosys ניתם להגשה ב-Google, Google Shopping, במודעות בפייסבוק, מודעות למלאי מקומי ב-Google, ליסטים ב-Google, Instagram או Facebook Shop, מודעות למוצרים דינמיים של פייסבוק ומודעות למוצרים ב-Microsoft. תוכלו ליצור ולשלוט בקלות בקמפיין Google Ads Performance Max (PMax) ובקמפיינים מסוג סמארט שופינג במיקרוסופט Ads. בנוסף, תוכלו לקוב אחר ה-CTR שלכם בקמפיינים ולקבל ניתוח מדדים וביצועים שלכם.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את Simprosys

למה כדאי להשתמש ב-Simprosys בחנות שופיפיי?

הפיד של Simprosys הוא כלי שיווק עבור כל חנות מסחר אלקטרוני באתרי שופיפיי, המסייע באופטימיזציה למודעות Google Shopping על ידי מגוון רחב של תכונות ואפשרויות. אתם זקוק להשתמש באפליקציית סימפרוסיס כדי:

 1. להגביר את טווח ההגעה של המודעות – אפליקציית השופיפיי Simprosys משווקת את המוצרים או השירותים שלכם בצורה האופטימלית. היא יוצרת פידים איכותיים למוצרים עבור Microsoft (Bing), Google, Instagram ו-Facebook (Meta).
 2. סנכרון מיידי של מוצרים – האפליקציה של סימפרוסיס מסנכרנת את כל האלמנטים בחנות שלכם ומייצרת עדכונים בפחות מ-20 דקות. המוצרים שמסונכרנים כוללים מחיר, MPN, מותג, GTIN ואת כל המידע הרלוונטי.
 3. קמפיינים בשופינג ו-PMax – קמפיינים מותאמים לביצועים מקסימליים ב-Google Performance Max (PMax) ובמבצעי Smart Shopping ב-Microsoft ניתנים ליצירה וניהול דרך הפלטפורמה של Simprosys. ניתן גם להתקין תגי מעקב בחנות שלכם.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית סימפרוסיס?

ניתן להעביר את נתוני החנות שלכם מהערוץ של Facebook, Google ומערכות אחרות בצורה פשוטה. אתם לא תאבדו את נתוני הביצועים בזכות תמיכה במזהה SKU כפורמט מזהה המוצר. עכשיו, בואו נדבר על כמה יתרונות וחסרונות מרכזיים של אפליקציית Simprosys.

Simprosys - יתרונות:

 • חיבור מהיר עם Google והצעות הנחות אוטומטיות.
 • תמיכה במספר רב של שפות ומטבעות רבים.
 • ממשק משתמש משוכלל וסינונים מפורטים לעריכה מרוכזת של מאפיינים בכמויות גדולות.
 • אפשרות לאוטומציות עם מגוון רחב של תכונות.
 • אפשרות למשתמשים לחבר את חנות השופיפיי שלהם לפאנל הניהול של הסוחרים.
 • אפשרות למשתמשים להגדיר תג מעקב בחנות.

Simprosys - חסרונות:

 • לעיתים יש באגים בסנגרון המוצרים

מה הפיצ'רים המובילים בסימפרוסיס?

 • אופטימיזציה של הפיד – Simprosys מאפשרת לכם להשתמש בתיאורים או כותרות SEO כתיאורי מוצרים וכותרות. תוכן ידידותי ל-SEO יסייע באופטימיזציה של הפיד שלכם, ויסייע ליצירת מכירות נוספות.
 • שילוב מילות מפתח – בנוסף לערכי המפתח המוגדרים כברירת מחדל, אפליקציית Simprosys של שופיפיי מאפשרת לכם  לערוך ערכים עבור שדות שונים כולל סוג מוצר, תיאור וכותרת על מנת לבצע אופטימיזציה של הפיד שלכם.
 • פיד קידום – יצירת פיד קידום בחנות שלכם עבור כל המוצרים או חלקם. באמצעות יכולות הסינון האמינות של Simprosys, ניתן להקצות קידום למוצרים ספציפיים. ליצירת פיד מודעות ותמיכה במאפיינים שנקבעים לכל קטגוריה.
 • קמפיינים – סימפרוסיס מגיעה עם תהליך פשוט ליצירה וניהול של קמפיינים בלחיצת כפתור. האפליקציה תומכת בקמפיינים מקסימום ביצועים של Google ובקמפיינים Smart Shopping של Microsoft. תמיכה בקמפיינים עבור Facebook תהיה זמינה בקרוב. השתמשו בתגיות ממותגות מראש לכל מערכת לניתוח ביצועי קמפיין השיווק שלכם.
 • תמיכה במספר שפות – אפליקציית סימפרוסיס מאפשרת לכם להגיש פידים עבור אתרים במדינות רבות עם בשפה מקומית ובמטבע מקומי כדי ליצור חוויות רכישה המותאמות למדינה מסוימת. לשם כך, עליכם לעמוד בדרישות המסחר הבינלאומי.
 • סינון מוצרים – Simprosys מאפשרת לכם לסנן מוצרים. אפשרויות הסינון כוללות סוג מוצר, גיל, יצרן, קטגוריות, אפשרויות קידום ועוד. הפיצול המותאם הוא פשוט באמצעות היכולות של המערכת. באמצעות הכללים האוטומטיים, יש אפשרות לקבוע ערכים למאפיינים רבים.
 • אינטגרציות – אפליקציית סימפרוסיס של שופיפיי משתלבת עם פלטפורמות שונות ומעניקה לכם גמישות מוחלטת. כמה מחיבורים הישירים שיש באפליקציית Simprosys:

 1. Google Merchant Center
 2. Google Ads Account
 3. FB Business Manager
 4. Microsoft Ads
 5. Google My Business
 6. Meta Business Suite
 7. Instagram Shop
 8. Bing Shopping
פיצ'רים סימפרוסיס

מדריך התקנה ל-Simprosys בחנות שופיפיי

אפליקציית סימפרוסיס מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. התחברו לחנות ה-Shopify שלכם.
 2. חפשו את אפליקציית Simprosys.
 3. הוסיפו את האפליקציה הזו לחנות שלכם.
 4. המשיכו אל כפתור "התקנת האפליקציה" על ידי הסכמה למדיניות הפרטיות.
 5. מסך לוח הבקרה של אפליקציית סימפרוסיס יופיע בשופיפיי, ועכשיו תוכלו להתחיל לעבוד עם האפליקציה.

כמה עולה Simprosys?

אפליקציית Simprosys של שופיפיי מציעה ארבעה תוכניות שונות בהתאם למספר המוצרים ולצרכי העסק שלכם. כל התוכניות המוזלות האלו מספקות תקופת ניסיון חינם של 21 ימים. התכנית הפופולרית ביותר נקראת Plan 2 ובעלות של 8.99$ לחודש אתם יכולים לעבוד עם כמות גבוהה של מוצרים (500-1000) ובגדול התמחור של האפליקציה הזאת משתנה בהתאם לכמות המוצרים שאיתם אתם עובדים בחנות. כל התוכניות הנ"ל משתמשות בשיטת החיוב החוזר שכולל תשלומים חודשיים או בהתבסס על השימוש, עם זאת, ניתן לחסוך עד 10% בכל תוכנית דרך תשלום בחיוב השנתי.

לסיכום

Simprosys היא אפליקציה לשופיפיי שעוזרת לבעלי חנויות להנגיש את המוצרים בחנות עבור מערכות הפרסום השונות. הממשק שלה יעזור לכם לנהל באופן מדויק פרמטרים נוספים הנדרשים על ידי Google בעת העלאת מוצרים. תוכלו גם להוסיף קטגוריות מוצר Google, מצב מלאי למוצר, תווים ייחודיים של Google או לשנות ערכי המוצרים בקבוצות או באופן פרטני. האפליקציה מאפשרת למשתמשים להשתמש בתמונה השנייה כתמונת המוצר. כדי לפשט את התהליכים, ניתן להוסיף קטעי שאלות נפוצות (FAQ) ספציפיים למוצר בעמודי המוצר שלכם. בנוסף, ניתן כעת להגיש את כל הגרסאות של הפריטים בחנות יחד עם ה-GTIN וה-SKU שלהם. לכן, מומלץ לכם להתקין את סימפרוסיס בחנות אם אתם רוצים ליצור פיד מוצרים בלי להסתבך.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!