WP Mail SMTP – תוסף וורדפרס לשיפור אחוזי שליחה במיילים של וורדפרס

WP Mail SMTP תוסף וורדפרס לשיפור אחוזי שליחה במיילים של וורדפרס

WP Mail SMTP יכול לעזור לכם להפחית את כמות הדואר זבל שמגיע מהאתר שלכם בוורדפרס. אבל האם הוא באמת התוסף המוביל ל-SMTP בוורדפרס? למה בכלל יש צורך בתוסף SMTP? לוורדפרס יש מערכת שליחת דואר PHP משלו. למה להשקיע ברכישת תוסף SMTP שגם עוזר לשלוח דואר אלקטרוני? במאמר הזה, אנחנו הולכים לענות על כל השאלות האלה ועוד. הכי חשוב, אנחנו הולכים לבדוק את WP Mail SMTP ולגלות אם באמת שווה לרכוש אותו. בואו נצלול ישר לעניינים.

מה זה WP Mail SMTP?

WP מייל SMTP הוא תוסף שעוזר לשפר את יכולת המשלוח של דואר אלקטרוני בוורדפרס. התוסף עוקף את הפונקציה המוגדרת wp_mail() ומכריח את האתר שלכם להשתמש בהגדרות SMTP במקום. במילים פשוטות: אתם יכולים להשתמש בכל ספק שירות לשליחת דואר אלקטרוני, כולל Gmail, לשליחת דואר אלקטרוני. אבל נחזור לזה מאוחר יותר. השימוש ב-WP Mail SMTP מסיר חלק מבעיות המשלוח הגדולות ביותר בוורדפרס. השיטה המוגדרת לשליחת דואר אלקטרוני באתרי וורדפרס יכולה להיתפס כדואר זבל. וזה אם בכלל הם מגיעים לתיבה של הנמען. WP Mail SMTP גם יכול להיות שימושי כאשר:

  1. האחסון שלכם לא תומך בפונקציה mail() והמערכת של וורדפרס לא יכול לשלוח דואר אלקטרוני.
  2. השרת שלכם אינו מוגדר כראוי למשלוח דואר מהאתר שלכם בוורדפרס.
  3. אתם רוצים לשלוח את הדואר העסקי שלכם דרך Gmail או Google Apps.
  4. הודעות פנייה מטפסי הוורדפרס שלכם לא מגיעות לתיבת הדואר הנכנס שלכם.
WP Mail SMTP

למה צריך להשתמש בתוסף WP מייל SMTP

רוב ספקי האחסון של וורדפרס לא מוגדרים כראוי לשליחת דואר אלקטרוני. כתוצאה מכך, ייתכן שלא תקבלו הודעה על הגשות של טפסי יצירת קשר. השימוש ב-WP Mail SMTP מאפשר לכם לעקוף את הפונקציה המוגדרת wp_mail() ומכריח את האתר שלכם להשתמש בהגדרות SMTP במקום. כך, גם אם האחסון שלכם אינו מוגדר כראוי לשליחת דואר אלקטרוני, עדיין תוכלו לשלוח דואר אלקטרוני אוטומטי והודעות מהאתר שלכם. וורדפרס מטפל בדואר אלקטרוני לרישום משתמשים באמצעות קוד PHP מובנה הנקרא wp_mail(). זו בעיה גדולה משום שלא כל חברות האחסון של וורדפרס מציעים שרתים שמוגדרים כראוי לשימוש בדואר PHP. ואפילו אם השרתים מוגדרים כראוי, Gmail וספקי שירותי דואר אלקטרוני אחרים משתמשים במסנני ספאם קפדניים. מסננים אלה מנסים לאמת שהדואר שלכם בא מהעסק שלכם ולא מצד שלישי מזויף. זה המקום שבו רוב הדואר שלכם נחסם או מסומן כדואר זבל. אתם יכולים לעקוף את הבעיה הזו באמצעות WP Mail SMTP.

הגדרת התוסף WP Mail SMTP

בחלק הזה, אנחנו הולכים להראות לכם איך להשתמש בשירות SMTP כדי להבטיח את משלוח הדואר שלכם. אנחנו גם נראה לכם באיזה שירות SMTP אנחנו משתמשים, אבל לא משנה איזה שירות SMTP תבחרו, תצטרכו להתקין את תוסף WP Mail SMTP. אז, לכו, התקינו והפעילו את התוסף. אם אתם לא בטוחים איך לעשות זאת, המדריך הזה יראה לכם איך להתקין את התוסף בוורדפרס.

הגדירו את התוסף בוורדפרס

לאחר שתסיימו להתקין את התוסף, עברו ללוח הבקרה של וורדפרס ולחצו על WP Mail SMTP כדי להגדיר את התוסף. לאחר שתזינו את מפתח הרישיון שלכם, התחילו למלא את החלק של הדואר. ודאו שאתם מזינים את אותה כתובת דואר אלקטרוני שתשתמשו בה עבור שירות ה-SMTP שלכם. אם יהיו כתובות דואר אלקטרוני סותרות, תמשיכו לקבל שגיאות מלוח הבקרה של שירות ה-SMTP. החלק הטוב ביותר בתוסף הזה הוא שאפילו אם תוספים אחרים של וורדפרס שלכם, כמו WP Forms, משתמשים בכתובות דואר אלקטרוני אחרות, WP Mail SMTP יכול לכפות עליהם להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני זו. לאחר מכן, תצטרכו לבחור שירות דיוור SMTP עבור האתר שלכם. אנחנו ממליצים להשתמש ב-SMTP.com. אבל תוכלו למצוא הרבה שירותים שונים. כדי לסיים את הגדרת תוסף WP Mail SMTP, תצטרכו ליצור חשבון ב-SMTP.com. זהו שירות SMTP פופולרי מאוד המאפשר לכם לשלוח דואר אלקטרוני בכמות גדולה בקצב משלוח גבוה.

עדכנו את התוסף WP Mail SMTP

עברו לתוסף WP Mail SMTP ולחצו על WP Mail SMTP » הגדרות. לאחר מכן, תחת Mailer, בחרו ספק שירות. תוכלו לבחור בין מגוון אפשרויות. אנחנו ממליצים להשתמש ב-SMTP.com.

צרו חשבון SMTP

לאחר שתירשמו, תתבקשו ללחוץ על קישור הפעלה בדואר אלקטרוני ולאשר את זהותכם. אז, שימו לב לכתובת הדואר האלקטרוני. לאחר מכן, חזרו לתוסף WP Mail SMTP כדי לחבר את חשבון ה-SMTP שלכם לתוסף. החלון הקופץ יבקש מפתח API שתוכלו לקבל מלוח הבקרה של SMTP.com. לחצו על הקישור "קבל מפתח API". אתם אמורים לראות טבלה בדף זה. העתיקו את מפתח ה-API בעמודת המפתח. לאחר מכן הדביקו את מפתח ה-API הזה ב-WP מייל SMTP. לבסוף, בשדה שם השולח, לחצו על הקישור "קבל שם שולח". העתיקו את השם בעמודת השם. והדביקו אותו ב-WP Mail SMTP. לאחר מכן לחצו על שמור הגדרות.

צרו רשומת SPF ב-DNS שלכם

לאחר האימות, המשימה החשובה ביותר שלכם תתחיל – הוספת רשומת SPF לרשומות ה-DNS שלכם. אם הדברים הפכו לטכניים מדי עבורכם במהירות, אל דאגה. זה תהליך פשוט. מסגרת מדיניות השולח (SPF) היא הדרך שבה SMTP.com מאמתת את הדואר האלקטרוני שלכם. ביצוע השלב הזה מבטיח שהדואר האלקטרוני שלכם לא ייתקע בתיבת הספאם. עברו לתפריט הניווט של חשבון ה-SMTP.com שלכם ולחצו על חשבון » הגדרות שלי. עברו להגדרות כלליות וחפשו מתחת לרשומת SPF. תצטרכו להוסיף את רשומת ה-SPF הזו להגדרות ה-DNS של האתר שלכם. בהגדרות ה-DNS, תראו שדה בשם TTL. הערך המוגדר כברירת מחדל הוא בדרך כלל שעה אחת. אם אתם יכולים לשנות את הרשומה הזו, אנו ממליצים לשנותה ליום אחד או 86400 שניות. זה יאפשר לשרת לאחסן את המידע הזה ליום שלם.

אמתו את רשומת SPF שיצרתם

לאחר שהוספתם את רשומת ה-SPF, הגיע הזמן לוודא שהשינויים עודכנו. ייתכן שייקח עד 48 שעות עד שהשינויים יבואו לידי ביטוי. לכן, וידוא התוצאות לפני שתמשיכו לשלב הבא הוא רעיון טוב. לחצו על הקישור הזה ועברו לסעיף בשם בדיקת רשומת SPF של SMTP.com לדומיין. בשדה הדומיין, הזינו את כתובת האתר שלכם ולחצו על אימות.

שלחו אימייל טסט כדי לבדוק שתקין

הכל מוכן. זה השלב האחרון שבו אתם מוודאים שהכל פועל כפי שצריך. למרבה המזל, ל-WP Mail SMTP יש פונקציה מובנית של 'בדיקת דואר אלקטרוני'. עברו ל-WP Mail SMTP ולחצו על הכרטיסייה של בדיקת דואר אלקטרוני. הזינו כל כתובת דואר אלקטרוני שיש לכם גישה אליה ושלחו דואר אלקטרוני לבדיקה. אם הכל הלך כשורה, אתם אמורים לראות הודעת הצלחה. עכשיו, בדקו את תיבת הדואר הנכנס שלכם ואשרו שקיבלתם את הדואר האלקטרוני בתיבת הדואר הראשית שלכם. אנחנו בטוחים מאוד שתמצאו אותו שם. לבסוף, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לוודא שהדואר האלקטרוני עבר דרך חשבון ה-SMTP.com שלכם. לחצו שוב על הקישור למעלה כדי לעבור לדף הגדרות המשלוח. אם אתם רואים הודעת 'עבר', עשיתם עבודה נהדרת. אם אינכם רואים מצב של 'עבר', אז עשיתם טעות. חזרו לסעיף הקודם ועברו שוב על השלבים 1-4 וודאו שלא פספסתם דבר.

כמה WP Mail SMTP עולה?

ברור לחלוטין ש-WP מייל SMTP מיועד בעיקר לפתרון בעיה נפוצה ללא צורך בכתיבת קוד. ככל שאתם בוחרים בחבילות הגבוהות יותר, אתם מקבלים ערך רב יותר מ-WP Mail SMTP. WP Mail SMTP מגיע בארבעה רמות מחיר שונות:

  • תכנית Pro: זמינה ב-49 דולר לשנה. היא מציעה שנה של הורדות חינם, תמיכה ועדכונים.
  • תכנית Elite: זמינה ב-99 דולר לשנה. תוכנית זו כוללת התקנה ייחודית חינם ותמיכה מורחבת.
  • תכנית Developer: זמינה ב-199 דולר לשנה. אתם מקבלים שנה של הורדות חינם, תמיכה ועדכונים. ניתן להוסיף עד 20 אתרים שונים.
  • תכנית Agency: זמינה ב-399 דולר לשנה. הרישיון כולל הכל שבתוכנית Developer וניתן להוסיף עד 100 אתרים.
SMTP מייל מחירים

לסיכום

WP Mail SMTP הוא בהחלט השקעה טובה לעסקים שבתהליך צמיחה. כפי שאמרנו, כל אתר וורדפרס עלול לסבול מאותה בעיה בדיוק עם הדואר האלקטרוני. אפילו אם אתם מנהלים עסק קטן מאוד, ייתכן שתגרמו להפסדים בהכנסות שלכם משום שהאתר שלכם לא הודיע לכם כאשר לקוח ביצע פנייה. אל תטעו, הרמה של קלות בה ניתן לפתור בעיות דיוור אלקטרוני עם WP Mail SMTP היא ללא מתחרים. ואם אתם מחשבים את המחיר ביחס לתועלת, זה עוד יותר משתלם. לדעתי, WP Mail SMTP הוא בהחלט התוסף הטוב ביותר ל-SMTP עבור וורדפרס. ואם אתם מוכנים לפתור את הבעיה, כדאי לכם להשיג את התוסף כבר עכשיו.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!