AfterShip – אפליקציית שופיפיי למעקב אחר משלוחים ובדיקת מספרי מעקב

AfterShip - אפליקציית שופיפיי למעקב אחר משלוחים ובדיקת מספרי מעקב

כמוכר במודל הדרופשיפינג, שימוש באפליקציית AfterShip לחנויות שופיפיי מאפשר לכם לנקוט פעולה מוקדמת על מוצרים שלא נמסרו לפני שהלקוחות שלכם פונים אליכם. כך, עסק האיקומרס שלכם הופך ליותר אמין ומכובד אם יש לכם אתר מסחר אלקטרוני שבו הצרכנים שלכם יכולים לעקוב אחרי המשלוח שלהם. זה בדיוק מה שאפליקציית אפטר שיפ ל-Shopify מציעה. האפליקציה מעדכנת משתמשים על מיקום ההזמנות שלהם לאחר שנשלחו. זה שומר על מעורבות הלקוחות. כמו כן, בעת שימוש באפליקציית AfterShip ל-Shopify, קריאות לשירות לקוחות ואפילו הודעות דוא"ל פוחתות באופן משמעותי. מעבר לכך, האוטומציה והנוחות של האפליקציה מדהימים. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על אפליקציית AfterShip ל-Shopify ומה היא מספקת.

מה זה AfterShip?

אפליקציית אפטר שיפ משמשת כתחנה אחת למעקב אחר הזמנות. האפליקציה, שהוקמה בשנת 2012, נועדה להקל על חנויות דרופשיפינג. החברה ממוקמת בצ'ואן ון, הונג קונג. ניתן גם להוריד את האפליקציה דרך חנות Google Play. בנוסף, תכונת העדכון האוטומטי מבטלת את הצורך לרענן את האפליקציה. ממשק המשתמש שלה פשוט. התוכנה בדרך כלל מזהה מיידית את שותף השליחויות שלכם. התוכנה משולבת בצורה חלקה ויציבה עם החנות שלכם. בעזרת האפליקציה הזו, הכלי AfterShip יכול לייבא אוטומטית מספרי מעקב שנמצאים בחנות שופיפיי. היא לא רק תומכת בחנויות מסחר אלקטרוני כמו Shopify, eBay ו-Amazon, אלא גם משתלבת עם וורדפרס. כך שתוכלו להשתמש בתוסף AfterShip גם ב-WooCommerce.

רבים מעסקי האיקומרס ברחבי העולם שמתמשים ב-AfterShip למעקב אחר הזמנות, שכולל חבילת אינטגרציה רב-שליחים (ידועה גם כתוכנת שליחויות). היא ידועה בכך שהיא מספקת מבנה ניטור חבילות יעיל שמאפשר לעסקים לעקוב אחרי המוצרים שלהם בעת שהם עוברים מרחקים גדולים ללקוחות. אוטומציה של כל תהליך ניטור המשלוחים ושיפור חוויית הלקוח לאחר הרכישה באמצעות ניטור AfterShip הן התכונות הבולטות ביותר של הכלי. לשם התקשרות עם שליחויות ופלטפורמות מסחר אלקטרוניות נוספות חשובות, AfterShip מספקת פתרון ייחודי. כרגע, יש לה מאגר משתמשים של יותר מ-10,000 סוחרים.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את AfterShip

למה כדאי להשתמש ב-AfterShip בחנות שופיפיי?

לאחר הגדרת AfterShip ב-Shopify וחיבורה לחנות המקוונת שלכם, היא פועלת באופן אוטומטי למדי. כל מספרי המעקב של ההזמנות מהחנות מיובאים מיידית. ניתן להזין ידנית את מספרי המעקב של AfterShip ללוח הבקרה של האפליקציה, אך יש להם גם אפליקציה לשופיפיי שמפשטת את כל התהליך. לאחר שכל מספרי המעקב הועברו מהחנות שלכם, היא תייבא גם מידע על הקונים, כגון מספרי טלפון וכתובות דוא"ל. יתרה מכך, התראה נשלחת ללקוחות בדוא"ל בכל פעם שמספר המעקב של אפטר שיפ מתעדכן.

לדוגמה, אם בחרתם ב-FedEx כשירות השליחויות שלכם, הם יעדכנו את מסד הנתונים שלהם בכל פעם שמצב החבילה שלכם משתנה במהלך ההובלה. בכל פעם ש-FedEx מעדכנת את האתר שלה עם מידע על המוצר שלכם, AfterShip שולחת דוא"ל ללקוח שלכם כדי ליידע אותו שמצב ההזמנה שלו השתנה. הם גם תומכים בהתראות SMS, אך שליחת כל כך הרבה הודעות SMS ללקוחות שלכם עשויה להיות מטרידה מדי, ולכן דוא"ל הוא כמעט תמיד עדיף. אתם יכולים לעקוב אחרי כל המוצרים שלכם מלוח הבקרה של האפליקציה ולעקוב אחרי זה עם הספקים שלכם בזמן אמת אם יש עיכובים או אובדן מוצרים.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית אפטר שיפ?

AfterShip - יתרונות:

 • יצירת מעקב אחר הזמנות שניתן לשלב בתפריט של החנות שלכם
 • מספק ללקוחות עדכוני מסירה בזמן אמת
 • מודיע לצרכנים באמצעות דוא"ל והודעת טקסט על מצב משלוחי הזמנות שלהם
 • מוסיף כרטיסייה "עקוב אחר הזמנה עם AfterShip" לדף אישור ההזמנה של שופיפיי
 • מאפשר לכם להוסיף את לוגו החברה שלכם, המלצות מוצר, חומרי שיווק והתאמות אחרות לדף המעקב
 • מעקב אחר הזמנות דרך אפליקציה ניידת הזמינה למשתמשי Android ו-iOS
 • ניטור כל המשלוחים וצפיות בדף עם אנליטיקות
 • תמיכת לקוחות זמינה באפליקציה 24/7

AfterShip - חסרונות:

 • האפשרות היחידה להתאמה אישית של הדומיין היא בתוכנית האנטרפרייז
 • ממשק המשתמש של האפליקציה אינו כלול בפלטפורמת שופיפיי
 • עליכם ליצור קשר עם צוות התמיכה של האפליקציה כדי למחוק את הלוגו "מופעל על ידי AfterShip".

מה הפיצ'רים המובילים ב-AfterShip?

אפטר שיפ היא טכנולוגיה מתקדמת לניטור משלוחים שמאפשרת לחנויות איקומרס לנהל משלוחים בקלות. היא מזכירה ללקוחות עדכוני מסירה ומספקת ניטור חבילות אוטומטי עם דף מעקב מותאם אישית. בואו נעבור על כמה מהתכונות הייחודיות של AfterShip.

 1. התראות מותאמות אישית למותג – כפתור מעקב יכול להתווסף לדף ההיסטוריה של רכישות בחנות שלכם עם מספר שורות של קוד בלבד. זה מאפשר ללקוחות לבדוק בקלות את מצב הזמנות שלהם.
 2. ייבוא אוטומטי של משלוחים – AfterShip מפשטת באופן משמעותי את התהליך על ידי שליפה אוטומטית של מספרי מעקב מקבצי CSV, עגלות קניות ומרקטפלייסים כמו איביי או אמזון. לאחר חיבור מוצלח לחנות, המשלוחים יסונכרנו כל שלוש שעות.
 3. אפשרויות משלוח מרובות – התמודדות עם מספר חברות שליחויות יכולה להיות מורכבת ולקחת זמן רב לכל עסק איקומרס. לכן, AfterShip מחברת אתכם ליותר מ-800 חברות שליחויות ברחבי העולם. כמו כן, היא מאחדת את פורמט תוצאות המעקב שמתקבלות מחברות שונות, כך שהן יותר קלות להבנה.
 4. דומיין מותאם אישית לכל קישור מעקב – ניתן להגביר את אמון הלקוחות על ידי מתן זהות מותג ייחודית לאתר. באמצעות AfterShip תוכלו ליצור דומיין מותאם אישית כדי להציג את פרטי המעקב ולשפר את דירוגי החיפוש של העסק שלכם.
 5. תעודת SSL לדף המעקב הממותג שלכם – משתמשים עם דומיינים מותאמים אישית יכולים לקבל תעודת SSL מ-AfterShip כדי להתחיל חיבור מאובטח עם הדפדפן שלהם. הפעלת תכונה זו מבטיחה את אבטחת הנתונים ויוצרת סביבת קניות מאובטחת.
 6. אינטגרציה עם פלטפורמות מסחר אלקטרוניות – ניתן לאפשר אינטגרציה של AfterShip ל-Shopify עם מספר אפליקציות ותוספים, כולל Shopify, WooCommerce, eBay, BigCommerce, Magento ועוד רבים. מרכז נתונים מצטבר במקום אחד מפחית את הצורך במערכות מעקב שונות.

מדריך התקנה ל-AfterShip בחנות שופיפיי

האפליקציה קלה מאוד להגדרה, ואין צורך בידע בקוד כדי לבצע זאת. השלב הראשון הוא ליצור חשבון על ידי כניסה ל-https://www.aftership.com/ והזנת המידע שלכם. לאחר מכן יש לחבר את אפליקציית AfterShip ל-Shopify לחנות שלכם. באתר, בחרו ב-"התחל חינם", והשלימו את תהליך ההרשמה. לאחר ההרשמה, הזינו את המידע של החנות שלכם. לאחר מכן תקבלו תת-דומיין. בחרו את שירות השליחויות המועדף עליכם. מתוך בחירה ארוכה של יותר מ-500 חברות שליחויות, בחרו אחת. הזינו את קוד המעקב שלכם על ידי לחיצה על הכפתור "הוסף חדש". קוד המעקב שלכם יזוהה ויקושר אוטומטית לחברה. על ידי כך, תוכלו לקבל את הנתונים העדכניים ביותר משירות השליחויות שבחרתם. מרגע שהשליח מקבל את החבילה, תהליך המעקב אחר הפריט מתחיל. הלקוחות שלכם יכולים גם לקבל את כל העדכונים דרך כתובות הדוא"ל שלהם. זה מאפשר להם לדעת איפה החבילה נמצאת בכל עת. הלקוחות שלכם ישמחו מאוד מהשימוש שלכם באפליקציה הזו.

כמה עולה AfterShip?

עלות הטמעת אפליקציית אפטר שיפ היא הדבר הבא שעלינו לחקור כדי להפוך את המאמר הזו למפורטת ככל האפשר. העובדה ש-AfterShip מציעה הצעת ניסיון חינמית היא התכונה החזקה ביותר שלה. תוכלו לבדוק את AfterShip למשך 7 ימים ללא עלות לפני שתחליטו. אין צורך בכרטיסי אשראי. AfterShip מציעה ארבע תכניות בתשלום וכל האפשרויות כוללות פרוטוקולים רב-ארגוניים, התאמות חובה ואישורים, וממשקים עם למעלה מ-30 אפליקציות מסחר אלקטרוני מובילות.

 • תכנית Essential – החבילה הזו בעלות של 11 דולר מטפלת ב-100 משלוחים בחודש. משלוחים נוספים יגררו עלויות נוספות. היא מציעה גישה להתראות דוא"ל ו-SMS בתשלום. בנוסף, תקבלו גישה לנתוני אנליטיקה ותמיכת דוא"ל עגלת הקניות.
 • תכנית Pro – תכנית שעולה 119 דולר לחודש וכוללת כ-2,000 משלוחים חודשיים, משלוחים מעבר לכך יגררו עלויות נוספות. המנוי כולל את כל התכונות שנמצאות בתכנית הקודמת יחד עם דפי מעקב דינמיים ורב-לשוניים, אינטגרציות, המלצות למוצרים למכירה מחודשת, וגישה ל-Webhooks מתקדמים יותר ודיוור אלקטרוני מותאם אישית. אינטגרציה עם קלאביו גם כן מוצעת.
 • תכנית Premuim – תכנית בעלות של 239$ לחודש שגם כן מאפשרת 2000 משלוחים חודשיים. זו התכנית הפופולרית ביותר של AfterShip והיא נותנת לכם את כל התכונות של התכניות הקודמות בנוסף לתיקון אוטומטי של כתובות משלוח, ייצור של נתונים באמצעות כלי AI מתקדמים, דומיינים מותאמים למשלוחים ועוד.
 • תכנית Enterprise – לתכנית אנטרפרייז אין מחיר כתוב מכיוון שצריך לפנות לחברה כדי לקבל הצעה מותאמת אישית. תכנית זו מתאימה לחנויות גדולות ולעסקים שצריכים מעל ל-25,000 משלוחים בחודש.

למי מומלץ להשתמש באפטרשיפ

AfterShip משמשת בעיקר סוחרי איקומרס קטנים ובינוניים שפועלים בפשטות, שולחים כל פריט ממיקום אחד ולא מתעסקים במשלוחים מפוצלים. עם מדיניות החזר כספי ברורה ל-30 יום, היא פועלת באופן מושלם עבור משתמשי שופיפיי. היא אינה מתאימה לעסקים מורכבים השולחים הזמנות ממספר חנויות ומחסנים, לחנויות עם משלוחים מפוצלים תכופים ומדיניות החזרות מורכבת הדורשת אינטראקציה עם מערכות ERP, או לארגונים עם צוות גדול המטפל בתרחישי החזרה מורכבים.

לסיכום

אפליקציית AfterShip לחנויות שופיפיי מציעה פתרון חזק ויעיל לניטור משלוחים, המאפשר לעסקי איקומרס לנהל את המשלוחים שלהם בקלות וביעילות. עם תכונות כמו התראות מותאמות אישית למותג, ייבוא אוטומטי של משלוחים, אפשרויות משלוח מרובות, דומיין מותאם אישית לכל קישור מעקב, ותעודת SSL לדף המעקב הממותג, אפטרשיפ מספקת כלים מתקדמים לשיפור החוויה של הלקוחות והגברת אמון ונאמנות הלקוחות. האפליקציה משתלבת בקלות עם מגוון רחב של פלטפורמות מסחר אלקטרוניות ותומכת ביותר מ-800 חברות שליחויות ברחבי העולם, מה שהופך אותה לפתרון אידיאלי עבור עסקים מכל הגדלים. עם מסלול מחירים שכולל ארבע תכניות בתשלום, AfterShip מציעה גמישות רבה ומתאימה לצרכים ולתקציבים שונים, מה שהופך אותה לבחירה מועדפת עבור סוחרים רבים בפלטפורמת Shopify.

שאלות ותשובות - אפטר שיפ (AfterShip)

AfterShip היא אפליקציית ניטור משלוחים שמאפשרת לחנויות Shopify לעקוב אחרי הזמנות בזמן אמת, לספק התראות מותאמות אישית ללקוחות, ולהגביר את שביעות רצונם על ידי מתן מידע מפורט על מצב המשלוחים שלהם.

AfterShip מחברת ליותר מ-800 שליחויות ברחבי העולם, כולל FedEx, UPS, USPS, DHL, ועוד, ומאפשרת אינטגרציה חלקה עם מגוון רחב של שירותים כדי לספק ניטור מדויק ועדכני של משלוחים.

AfterShip משפרת את חוויית הלקוח על ידי מתן דף מעקב מותאם אישית, התראות מצב משלוח בזמן אמת דרך דוא"ל ו-SMS, ואפשרות ללקוחות לעקוב אחרי ההזמנות שלהם בקלות ונוחות מכל מכשיר.

כדי להתקין את אפטרשיפ בחנות שופיפיי, יש ליצור קודם כל חשבון באתר AfterShip, לחבר את החנות שלך באמצעות הוספת אפליקציית AfterShip מחנות האפליקציות של Shopify, ולעקוב אחר ההוראות לסינכרון המשלוחים והגדרת התכונות השונות. התהליך פשוט ואינו דורש צורך בידע טכני מתקדם.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!