Klaviyo – אפליקציית שופיפיי לאימייל מרקטינג ושיווק ב-SMS

Klaviyo - אפליקציית שופיפיי לאימייל מרקטינג ושיווק ב-SMS

קיימות מספר רב של אפליקציות שיווק בדואר אלקטרוני וב-SMS עבור החנות המקוונת שלכם. בחנות האפליקציות של שופיפיי, חיפוש בסיסי של שיווק דואר אלקטרוני מניב מעל 400 אפשרויות (אם כי רבות מהן הן כלים פשוטים לאיסוף דואר אלקטרוני). עם זאת, Klaviyo עולה לעיתים קרובות בדיונים בנוגע לשיווק דואר אלקטרוני במסחר אלקטרוני. קלאביו היא אחת מהאפליקציות הפופולריות ביותר לשיווק בדואר אלקטרוני ב-Shopify, במיוחד מאז ש-Mailchimp הפסיקה את החיבור שלה עם המערכת של Shopify.

מה זה Klaviyo?

עם קלאביו, פלטפורמת לקוחות משולבת, העסק המקוון שלכם יכול לשלוט ישירות בנתוני הלקוחות ובאינטראקציות עם הלקוחות, ולהפוך פגישות עם לקוחות לשותפויות ארוכות טווח מוצלחות בקנה מידה רחב. זאת מכיוון שאתם יכולים לשלב בקלות את ממשקי מסד הנתונים של Klaviyo עם כל תוכנה טכנולוגית אחרת ולקבל מידע מקיף על כל מבקר, כולל מה גרם להם ללחוץ, להשאיר פרטים ובסופו של דבר לבצע רכישה. אז אתם יכולים להשתמש בתובנות הללו מאותה הפלטפורמה כדי לבצע אוטומציה עבור שיווק בדואר אלקטרוני בהתאמה אישית והודעות SMS ללקוחות, ולתת ללקוחות תחושה שאתם רואים אותם ויודעים איך לטפל בצרכים שלהם.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את Klaviyo

למה כדאי להשתמש ב-Klaviyo בחנות שופיפיי?

מכיוון שקלאביו משתלבת בקלות עם מערכות מסחר אלקטרוני כמו Magento, Shopify ו-WooCommerce, היא בעיקר משמשת בעלי חנויות שמוכרים מוצרים ללקוחות. Klaviyo יכולה גם לשתף פעולה עם עסקים שמוכרים לצרכנים ועסקים המוכרים לעסקים אחרים (B2B) שמשתמשים באתרים מותאמים אישית. עבור החנות המקוונת שלכם, Klaviyo מספקת פתרון שיווק בדואר אלקטרוני מקיף. בלבה של קלאביו נמצא בונה אימייל מסוג גרירה ושחרור של אלמנטים (בדומה לתוסף אלמנטור לוורדפרס), וכמו כן היא מציעה מספר תבניות דואר אלקטרוני מוכנות לקמפיינים סטנדרטיים. בנוסף, ישנם כלים אוטומטיים עוצמתיים שמאפשרים לכם לעצב סדרות דואר אלקטרוני אוטומטיות מתוחכמות (נקראים גם Flows). עם Klaviyo, אתם יכולים לבנות קמפיינים לדואר אלקטרוני עם התכונות הבאות:

 1. פלואו נטישת עגלה.
 2. דואר אלקטרוני למעקב אחרי רכישות.
 3. רשימות דואר אלקטרוני וקהלים מותאמים אישית של פייסבוק מסונכרנים.
 4. סגמנטציה בהתבסס על מגוון גורמים הקשורים למסחר אלקטרוני.
 5. כלים לאופטימיזציה.
 6. המלצות מוצר מותאמות אישית.

לצד כלים ופלטפורמות נוספים כמו Justuno, Salesforce, Stripe ואחרים, קלאביו מתחברת בצורה אופטימלית גם עם שופיפיי.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית קלאביו?

Klaviyo - יתרונות:

 • קל לשימוש.
 • תהליך התקנה פשוט.
 • מערכת הפעלה פועלת 24 שעות.
 • תמיכה מעולה.
 • תוצאות מתקבלות תוך זמן קצר.

Klaviyo - חסרונות:

 • פונקציונליות API חסרה.
 • מבנה תשלום יכולים להשתנות עם הזמן.
 • פתרון בעיות במערכת אינו פשוט.

מה הפיצ'רים המובילים בקלאביו?

 • פונקציות שיווק בדואר אלקטרוני ואונליין – שימוש בתוכנה לארגון וניהול רשימות, שליחת דואר אלקטרוני, אוטומציה של קמפיינים שיווקיים בדואר אלקטרוני ומעקב אחר תוצאות.
 • עורך דואר אלקטרוני WYSIWYG – משתמשים יכולים ליצור דואר אלקטרוני בפורמט HTML באמצעות ממשק גרירה ושחרור, גם אם אין להם ניסיון קודם בקידוד HTML.
 • תוכן דינמי – משתמשים יכולים להתאים אישית את תוכן המיילים שהם מדוורים, האתרים ודפי הנחיתה בתגובה למי שצופה או לזהות הנמען (לדוגמה, להוסיף שם נמען דינמי בדואר אלקטרוני).
 • יכולת לבצע בדיקות על תוכן דינמי – משתמשים יכולים לבדוק תוכן דינמי לפני השקת קמפיין.
 • בדיקות בשיטת A/B – משתמשים יכולים לנסות גרסאות שונות של קמפיינים ולמדוד את השפעתם. ניתן לבדוק פרמטרים כגון כותרות נושא, תמונות כותרת, ואפילו השפה של דף הנחיתה.
 • אופטימיזציה לנייד של Klaviyo – משתמשים יכולים לבצע אופטימיזציה למובייל בקלות עבור המיילים ודפי הנחיתה לשימוש במכשירים ניידים.
 • דיווח על אספקת דואר אלקטרוני – התוכנה כוללת יכולות כגון בדיקות אספקה, ניהול אישורי קבלה, טיפול בהודעות, רשימות השמטה, כתובות IP ייעודיות, ומעקב אחר המשלוח, כדי לשלוח קמפיינים בדואר אלקטרוני בצורה יותר אמינה לתיבות הדואר של הנמענים.
 • ניהול רשימות – יצירה, סינון, שינוי, מיזוג והסרת כפילויות מרשימות אנשי קשר הם חלק מהתהליך.
 • מגוון אוטומציות – התוכנה מאפשרת למשתמשים להגדיר קמפיינים אוטומטיים או פלואוז בדואר אלקטרוני המופעלים על ידי אירועים מסוימים.
 • מערכת ניהול לידים – מעקב וניהול של לקוחות פוטנציאליים משלב יצירת הליד ועד המרה.
 • פיתוח לידים – משתמשים יכולים להפוך לאוטומטי את תהליך פיתוח הלידים על ידי הגדרת פלואוז בדואר אלקטרוני המבוססים על מרווחי זמן או פעולות שבוצעו על ידי הלידים עצמם. זה הופך את התהליך ליעיל יותר.
 • השתלטות על הדירוג – למשתמשים יש את היכולת להגדיר את התוכנה כך שתדרג לידים אוטומטית בהתבסס על ביצועי המרה, כגון הגשת טפסים או צפיות בדף, ולאמת לידים אוטומטית על פי תכונות דמוגרפיות.
 • ניהול איכות נתונים – התוכנה של קלאביו מסייעת בתחזוקה וארגון של נתונים על כל ליד, ומונעת בעיות נתונים כגון אנשי קשר כפולים ושימוש בפורמטים לא סטנדרטיים.
 • הודעות ומשימות שיווק מבוצעות אוטומטית – Klaviyo מסייעת לכם לוודא שנציג שלכם מהמכירות מודע לפעילות הליד ויכול לפעול בהתאם למידע בזמן אמת, על ידי סיפוק היכולת לעשות זאת.
 • דיווחים מפורטים ותכונות אנליטיות – משתמשים יכולים לדווח ולהעריך שימוש, ביצועים, החזר על ההשקעה ומדדי הצלחה אחרים.
 • פאנל ניהול – משתמשים יכולים ליצור, להתאים אישית ולשתף פאנלים של ניהול שהם יוצרים בעצמם, המציגים סקירה של המדדים החשובים ביותר.
 • דוחות נפוצים – התוכנה כוללת דוחות מובנים המכילים מדדים נפוצים בקטגוריה.
 • דוחות מותאמים אישית – משתמשים יכולים ליצור דוחות אישיים עם מדדי ה-KPI המועדפים עליהם.
 • API – ממשק תכנות אפליקציות (API) הוא ממשק תכנות סטנדרטי המאפשר לחבר מערכות צד שלישי לתוכנה כדי להקל על יצירת נתונים, גישה, עדכון או מחיקה.
 • זרימת עבודה והרשאות מבוססות תפקידים – כדי להפחית את מורכבות הניהול, הרשאות לביצוע פעולות, גישה או שינוי נתונים מוקצות תחילה לבעלי תפקידים, ולאחר מכן תפקידים אלה מוענקים למשתמשים.
 • התאמה אישית – משתמשים יכולים להתאים אישית את פאנל הניהול שלהם באמצעות שימוש ביכולות כגון שדות ואובייקטים מותאמים אישית.

מדריך התקנה ל-Klaviyo בחנות שופיפיי

אפליקציית קלאביו מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. התחברו לחנות ה-Shopify שלכם
 2. חפשו את אפליקציית Klaviyo
 3. הוסיפו את האפליקציה הזו לחנות שלכם
 4. צרו חשבון במערכת של קלאביו (הקפידו להשתמש בסיסמא חזקה)
 5. המשיכו ל-Integration כדי לחבר את החנות
 6. הוסיפו את חשבון האימייל שלכם לחשבון בקלאביו
 7. בחרו את קהל היעד הרלוונטי
 8. בחרו לפחות שיטה אחת לשיווק והגדלת הקהל
 9. בדקו את האימייל שלכם להמשך התהליך.

כמה עולה Klaviyo?

מבנה התמחורים של קלאביו משתנה בהתאם לצרכים שלכם ולסוג החבילה שאתם רוצים לרכוש. ניתן להתחיל לדוור לקהל שלכם בחינם כל עוד רשימת המיילים שלכם קטנה מ-500 משתמשים. לאחר מכן תצטרכו לבחור בחבילה בתשלום. אם תבחרו בחבילה שמאפשרת לכם לדוור באימייל בלבד תשלמו 45$ לחודש עבור כמות של 1000 עד 1500 אימיילים ברשימה. אם תרצו לשלב גם קמפיינים ב-SMS לגולשים שלכם אתם תשלמו על אותה כמות מיילים 60$ לחודש. ככל שמספר המשתמשים ברשימה שלכם גדל, כך גם התשלום החודשי שתשלמו ל-Klaviyo גדל בהתאמה. לדוגמא – במידה ויש לכם 25,000 אימייל ברשימה אתם תשלמו על החבילה שמשלבת SMS ודיוור בדואר אלקטרוני 270$ לחודש.

התמיכה של קלאביו

אפשרויות התמיכה של Klaviyo כוללות דואר אלקטרוני וצ'אט לייב. עם זאת, תמיכה בצ'אט לייב באתר קיימת רק מימים שני עד שישי, משעה 9:00 בבוקר עד 17:00 בערב לפי שעון המזרח (ET). גישה לצ'אט דורשת תשלום מהמשתמש. תמיכה בצ'אט לייב אינה זמינה לחשבונות חינמיים. בנוגע לאיכות התמיכה, זמני המתנה ארוכים נזכרים לעיתים קרובות בפוסטים ב-Quora ובביקורות מקוונות שיש על המערכת של קלאביו. אם אתם לא רגילים לעבוד עם כלים מתקדמים לשיווק דואר אלקטרוני ברמת הביזנס, זה יכול להיות מאתגר מאוד. ניתן ליצור קשר עם התמיכה באמצעות המייל [email protected] או בטלפון (617) 415-5563.

לסיכום

אין ספק שהמערכת של Klaviyo נחשבת לעוצמתית בכל מה שקשור לפתרון עבור שיווק דואר אלקטרוני ושיווק ב-SMS, במיוחד עבור משתמשים עסקיים. עם זאת, ישנה עקומת למידה משמעותית הקשורה לכמות הרבה של פונקציונליות, הגדרות ואפשרויות התאמה אישית שהמערכת של קלאביו מספקת לכם. כתוצאה מכך, אנשים עשויים למצוא אותה כלא ידידותית או מסובכת, במיוחד אלו שלא מכירים את תחום שיווק הדואר האלקטרוני. נסו את Klaviyo אם אתם מחפשים פתרון שיווק דואר אלקטרוני מתקדם באמת ויש לכם את הידע והזמן להשקיע בכך.

שאלות ותשובות - קלאביו (Klaviyo)

Klaviyo היא פלטפורמת שיווק בדואר אלקטרוני מתקדמת, המתמקדת באינטגרציה עם פלטפורמות איקומרס כמו שופיפיי. היא מאפשרת למשתמשים ליצור קמפיינים שיווקיים ממוקדים ומתוחכמים, על ידי שילוב נתונים מהחנות אונליין שלהם.

Klaviyo מציעה יכולות כגון ניהול רשימות דואר אלקטרוני, קמפיינים אוטומטיים מבוססי זרימת עבודה (פלואוז), אינטגרציה עם מסדי נתונים של Shopify, יצירת דואר אלקטרוני דינמי, אופטימיזציה לנייד, וכלים מתקדמים לדיווח וניתוח.

קלאביו מתאימה למגוון עסקים, מקטנים ועד לגדולים. היא מציעה כלים גמישים המתאימים לצרכים של חנויות מקוונות בכל גודל, ומאפשרת לגדול בקנה מידה עם צמיחת העסק.

כן, Klaviyo מציעה תמיכה טכנית שכוללת דואר אלקטרוני וצ'אט לייב באתר, אך יש לשים לב שהתמיכה בצ'אט זמינה רק בשעות מסוימות ולמשתמשים בתשלום. כמו כן, מומלץ לבדוק ביקורות משתמשים ומקורות מידע נוספים לקבלת תמונת מצב מדויקת לגבי איכות התמיכה.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!