ESC – אפליקציית שופיפיי ליצירה של טבלאות ומדריכים למידות מוצרים

ESC – אפליקציית שופיפיי ליצירה של טבלאות ומדריכים למידות מוצרים

בעסק איקומרס אתם אולי תרצול הקים חנות אונליין בצורה יחסית פשוטה, אך תרצו לשלב בה גם אלמנטים שאין בכל חנות אחרת. כל בעל חנות ב-Shopify שואף לבנות ולנהל חנות שמייצרת מכירות בכמות מספקת במינימום מאמץ. דבר כזה ניתן להגשמה רק על ידי עבודה עם אפליקציות שמקטינות את נפח העבודה שלכם וגם חוסכות לכם כסף. אפליקציית שופיפיי, ESC, מאפשרת לכם לשלב בקלות טבלאות מידה בחנות שופיפיי בלי צורך להשתמש בקוד או לדעת לתכנן. יצירת טבלאות מידות למוצרים בחנות שלכם מתאפשרת על ידי שימוש באפליקציה ESC.

מה זה ESC ?

אפליקציית ESC היא אפליקציית שופיפיי המספקת טבלאות מידה ומדריך מידות למוצרי איקומרס, שמפחיתה את שיעור ההחזרות בחנות שלכם על ידי הצגת המידות הנכונות ללקוחות. היא כוללת מספר תכונות כולל מדריכי מידות בלתי מוגבלים, התאמה אישית, עורך טבלאות מידה ואפשרויות תמיכה. ESC גם יוצרת באופן מיידי מדריכי מידה לחנות שלכם וחוסכת המון זמן. שימוש ב-ESC כדי ליצור טבלאות מידה משפר את חווית הלקוח ואת תהליך הקנייה בחנות על ידי הצגת מידע על המידות הרלוונטיות ללקוחות שלכם.

לחצו על התמונה כדי להתקין בלחיצת כפתור את ESC

למה כדאי להשתמש ב-ESC בחנות שופיפיי?

אם אתם עומדים לרכוש בגדים, חולצות, נעליים, כובעים, מכנסיים, טבעות או כל אביזר אחר באופן מקוון, בטח חשוב לכם לקבל התאמה נכונה ומדויקת במידה. אפליקציות לטבלאות מידה מאפשרות לחנויות מסחר אלקטרוני להציג מדריכי מידה ללקוחות לשם הבנת המידה בצורה הטובה יותר. מחקר מראה כי כ-33% מהמוצרים בחנויות אונליין מוחזרים (ובפרט כאשר מדובר בבגדים) משום שהמידה אינה מתאימה, לכן ניתן להפחית את אחוז ההחזרות על ידי הוספת אפליקציית מדריכי מידה לחנות השופיפיי שלכם. חנות האפליקציות של שופיפיי מספקת לכם אפשרויות שונות של אפליקציות לטבלאות מידה לחנות שלכם. אפליקציית ESC היא אחת מהן, המספקת פונקציונליות מלאה עם שלבי התקנה פשוטים לטבלאות המידות של המוצרים בחנות. אתם יכולים להתאים אישית את הטבלאות לתבנית ולמראה המותג של החנות שלכם. הלקוחות שלכם ימצאו בקלות את המידה הנכונה דרך הטבלאות שיצרתם ויוכלו לבצע רכישה בראש שקט.

מה היתרונות והחסרונות של אפליקציית ESC?

ESC - יתרונות:

 • ייבוא או ייצוא פרטי המוצרים לטבלה או הוספה פשוטה עם קובץ CSV.
 • שלבי התקנה פשוטים ללא צורך במתכנת.
 • אפשרות להתאמה אישית של CSS להתאמת התבנית של החנות שלכם.
 • קל לשימוש והטבלאות נוצרות באופן מיידי.
 • חוסך המון זמן על ידי יצירת מהירה של טבלאות.
 • מסייע בזיהוי המפרט של המוצר.
 • מגביר את אחוז המרה והמכירות.
 • מצמצם את אחוז ההחזרות

ESC - חסרונות:

 • התכונה של ייבוא הטבלה אינה זמינה וגם אפשרויות ההתאמה האישית הן מינימליות.
 • האפליקציה אינה מתאימה לשילוב במודעות PPC.
 • אפליקציית ESC משפיעה לרעה על מהירות טעינת העמוד.
 • האפליקציה גובה תשלום של 12 דולרים עבור התמיכה מורחבת.
 • אין לכם גיבוי לטבלאות המידות שלכם.

מה הפיצ'רים המובילים ב-ESC?

אפליקציית ESC לשופיפיי מושלמת לעסקים בגודל בינוני או קטן, לחברות ברמת גדילה בינונים, לפרילנסרים, לחנויות, לארגונים ללא מטרת רווח ולחברות ממשלתיות. כמה מהתכונות העיקריות שנציג כאן הן מה שהופך את ESC לאפליקציית שופיפיי מובילה בתחום של מדריכי מידות וטבלאות מידה למוצרים.

 1. מדריכי מידה בלתי מוגבלים – באמצעות אפליקציית ESC ניתן ליצור מספר בלתי מוגבל של מדריכי מידה. תוכלו להציג כמה טבלאות מידה שאתם רוצים. זה לא סביר להציג טבלה אחת שמציגה מידות לכל המוצרים בחנות שלכם. אם תעבדו בדרך זו, הטבלה תהיה ארוכה מדי והמשתמש ייאלץ לגלול הרבה למטה כדי להגיע למידה הרצויה במוצר המסוים שהוא מעוניין לקנות. במסך Size Matters ב-ESC תוכלו להוסיף כמות בלתי מוגבלת של טבלאות מידה ולסדר אותם כך שהטבלה הרצויה תוצג בעמוד המוצר הרלוונטי.
 2. עורך טבלאות מידה – עורך טבלאות מידה מאפשר לכם להוסיף את המידות המדויקות של המוצרים. תוכלו להוסיף מידע רלוונטי באופן ידני או דרך אפשרות הייבוא הזמינה בפינה הימנית העליונה של כרטיסיית העורך. תוכלו גם להציג את הכותרת לטבלה על ידי בחירה בשורה או עמודה אחת מהאפשרויות הזמינות (שורה עליונה, שורה תחתונה, עמודה שמאלית או עמודה ימנית), והאפליקציה תציג את תוכן הכותרת במודגש כדי שיבלוט בין שאר המדיע המוזן.
 3. כותרת טבלה חדשה ותיאור – תוכלו להכניס טבלת מידה חדשה על ידי הוספת כותרת הטבלה ופרטיה בהתאמה בכרטיסיית "כותרת ותיאור" (מעל או מתחת לטבלה). אם יש לכם מספר טבלאות מידה בחנות שלכם, יעיל יהיה להעניק להם כותרות כדי שיהיה נוח לנהל אותן. בנוסף, תוכלו להוסיף מידע מתחת או מעל הטבלה. זה שימושי אם המידות שלכם מצריכות שימוש בתיאור במלל או אם יש לכם הודעה אחרת שאתם רוצה לכלול בטבלה ולהציג ללקוחות שלכם.
 4. התקנה פשוטה עם קוד מינימלי – מומלץ לכתוב ידנית את טבלאות המידות בדף החנות שלכם, אך להתאים אותן לתבנית זו משימה קשה. אך אין צורך לדאוג, מכיוון שאפליקציית ESC לחנויות שופיפיי הופכת את התהליך לפשוט. ESC דורשת קוד מינימלי (רוב הפעמים שורה אחת בלבד) שיגיד לה בדיוק את המיקום המתאים לטבלת המידות בחנות. תוכלו להוסיף את הקוד הזה לתבנית העמוד של המוצר כדי להציג את המדריכים למידה של המוצר הרצוי. האפליקציה מגיעה עם מחולל טבלאות אוטומטי המאפשר יצירה של טבלאות מידה במהירות. 
ESC פיצ'רים

מדריך התקנה ל-ESC בחנות שופיפיי

אפליקציית ESC מציעה תהליך התקנה פשוט וחלק. אתם פשוט צריכים לעקוב אחר השלבים הבאים:

 1. חפשו את ESC בפינה הימנית העליונה של חנות Shopify ולחצו על כפתור Add App.
 2. הסכימו לתנאי השימוש של האפליקציה והמשיכו לכפתור התקנת האפליקציה המוצג למטה.
 3. בחרו באחת מתוך התוכניות והמחירים הזמינים (תוכנית בסיסית או תוכנית פרימיום) כדי להתחיל להשתמש באפליקציה.
 4. ברגע שבחרתם בתוכנית שלכם, בחרו באחת מהאפשרויות – התאמת התבנית, התקנה ידנית או התקנה אוטומטית.
 5. בשלב הבא, האפליקציה מותקנת לחלוטין. כעת תוכלו ליצור או לערוך את טבלאות המידות ולהתחיל לעבוד עם ESC.

כמה עולה ESC?

ESC זמינה למשתמשי שופיפיי בשני תוכניות מחיר שונות. התוכניות מותאמות במיוחד לצרכים העסקיים של המשתמשים הסטנדרטיים שפותחים חנות במערכת של שופיפיי. תוכנית הפרימיום היא התוכנית הפופולרית ביותר מכיוון שהתכונות הנוספות שלה מספקות גישה למדריכים בלתי מוגבלים ותוכלו גם להסיר את הלוגו של חברת ESC מהטבלאות שאתם יוצרים כדי להתאים את הטבלאות למיתוג של החנות שלכם. תכנית הפרימיום תעלה לכם 4.99$ לחודש. גם התכנית החינמית של ESC היא בבסדר גמור לעבודה בהתחלה וליצירת הטבלאות מכיוון שאם תשדרגו בעתיד תוכלו להוריד את הלוגו של ESC מכל הטבלאות שיצרתם בלחיצת כפתור לאחר השדרוג.

לסיכום

כדי להתבלט ולהיות עדיפים על המתחרים, יזמים בשופיפיי תמיד מחפשים אפליקציות שיעזרו להם להגביר מכירות, לצמצם את כמות ההחזרות ולתאר בצורה טובה את המוצרים שלהם. בעלי חנויות רוצים פתרונות איכותיים שיתחברו בקלות לחנות השופיפיי שלהם וישפרו את תהליך המכירה. ESC היא אפליקציה ליצירת טבלאות מידה עבור מוצרים והיא הפתרון האולטימטיבי לעסקים שמחפשים פתרון כזה ללא שימוש בקוד. ניתן להכניס טבלאות מידה לקטגוריות מוצרים בקלות, ולהשאיר מאחור את המאבק של שימוש בקוד בכל פעם שמוצר חדש מתווסף לחנות. בהתאם למראה והעיצוב של החנות, ניתן להתאים את המראה של הטבלאות הללו. הוספת טקסטים ותמונות היא אפשרות נוספת שמפרטת את המידע על המוצרים ונותנת ערך נוסף לגולשים. עם המגוון הרחב של תכונות שמציעה ESC, אפילו בתכנית החינמית, לאפליקציה הזו יש ערך משמעותי לחנות השופיפיי שלכם.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!