Vultr – מה זה וולטר והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם?

Vultr - מה זה וולטר והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם

תחומי התקשורת, המסחר האלקטרוני, התיירות, הבנקאות ואפילו תעשיית הפארמה העוצמתית החלו להפעיל באופן משמעותי שימושים במחשוב ענן. שירות האחסון בענן של Vultr אמין וחזק, ועסקים מעריכים שותפים כמוהו מכיוון שוולטר יכול לענות על מגוון רחב של צרכים. שרתי הענן האיכותיים והאחסון המהיר בזיכרון SSD של Vultr משכו למעלה מ-200,000 משתמשים מיותר מ-150 מדינות. הפלטפורמה המתקדמת הזו מציעה שירותי אחסון אתרים ואפליקציות ותשתיות ענן במטרה לסייע לעסקים ולמפתחים. לוולטר יש רשת עולמית נרחבת של 17 מרכזי נתונים, ונראה כי היא הופכת את חישוב הענן לנגיש יותר למפתחים בכל מקום. שרתים ייעודיים, מערכות לחלוטין אוטומטיות ואחסון בזיכרון מצב שלא משתמש בחלקים דינאמיים הם היבטים שנראה כי הלקוחות שלהם אוהבים במיוחד. Vultr, כמו המתחרים שלה, היא נמצאת בקדמה בין ספקי שירותי הענן בזכות התמחור התחרותי ולוח הבקרה הנוח לשימוש שלה. זו יכולה להיות בחירה טובה אם היקף ותקציב הפרויקט קטנים. אך, יש לעסקים מספר שאלות בנוגע לשירות הענן הזה. לכן, במאמר הזה, נדון בתכונות, במחיר וביתרונות של Vultr.

מה זה Vultr?

וולטר החלה את פעילותה בפברואר 2014 עם יכולות רשת ופונקציונליות נלווית. שירות מחשוב הענן הזה הוקם כדי לספק למפתחים תשתית ענן אחידה. למרבה המזל, באותה שנה נרשמו 100,000 התקנות עבור Vultr עבור הטכנולוגיה המובילה שלהם. ב-2015, הסטטיסטיקה הזו זינקה ל-1,000,000 התקנות. היום המצב הנוכחי מראה שהותקנו יותר מ-40 מיליון התקנות ברחבי העולם, וזה מספר לא מבוטל.

הישגים נוספים מרשימים כוללים את הצעת Vultr של תמיכה באפליקציות בלחיצה אחת למשתמשים העולמיים ומוצרי אחסון בענן מותאמים אישית. Vultr גם שדרגה את אחסון ה-SSD שלה ב-2019 והשיקה את שוק המוצרים שלה בשנה שלאחר מכן. יתרה מכך, כל צוות Vultr משכיל ומיומן במיוחד, החל מההנהלה העליונה ועד לנמוכה. מייסד Vultr, דיוויד אנינובסקי, גם עבד עם Datapipe. בנוסף, לעובדי Vultr יש רקע בתלת ממד בטכנולוגיות תשתית כמו IaaS, SaaS ואחרות.

Vultr

למה כדאי לאחסן את האתר ב-Vultr?

מעל 13,405 חברות משתמשות בוולטר, לפי דוחות מנתונים שנאספו על החברה. ללא ספק, בהתחשב ביתרונות הרבים שלו, היחס הזה יכול להיות גבוה יותר. להלן כמה יתרונות נוספים של שימוש ב-Vultr:

ביצועים מעולים ותשתית

בכל פתרונות הענן, הביצועים נחשבים לחיוניים. Vultr מבטיחה 100% זמינות של הרשת והשרתים לעמוד בקריטריון הזה. 100% זמינות של וולטר אינה רק דיבורים והבטחות – חוות דעת של לקוחות תומכות בטענה זו גם כן. השרתים האלו, שמשפרים ביצועים, מותקנים ברחבי העולם ונתמכים ב-SSD, לפי Vultr. ביצועי הזיכרון וה-CPU של וולטר מעבדים במהירות של 3 GHz או יותר מהירים ב-86% ו-89% בהתאמה. ללא ספק, Vultr היא פתרון ענן מבוקש עבור מפתחים רבים ועסקים בשל מעבדים יעילים.

מחירים גמישים ונמוכים

מבנה התמחור של Vultr הוא משתנה ויותר כלכלי למשתמשים חדשים ולעסקים קטנים ובינוניים בהשוואה למתחרים שלה. ראשית, וולטר גובה תשלום רק עבור השירותים שאתם באמת משתמשים בהם. שנית, קל להוסיף תכונות לחבילה שלכם השעתית או החודשית. בדומה לכך, תשלמו רק 5 דולר לחודש אם תבחרו ב-25 ג'יגה-בייט SSD תחת ביצועי מחשוב SSD. כמו כן, יישום אסטרטגיה זו דורש רק לחיצה אחת על כפתור "הפעל עכשיו". יתרה מכך, ניתן להתאים אישית בקלות חבילות שירותי ענן בהתאם לצורך שלכם.

ממשק נוח למשתמש

יתרון נוסף הוא הממשק הפשוט והנוח למשתמש של וולטר. גישה חדשנית נוספת ש-Vultr מציעה היא לבחור את מיקום השרת, מערכת ההפעלה והאפליקציה הרלוונטית שלכם בלחיצה אחת. ביצועי הפרויקט והנתונים נגישים בקלות דרך לוח הבקרה שלהם. מפתחים יכולים להעניק גישה לחברי הצוות לפרויקט באמצעות שירות הענן הזה. יתר על כן, שימושו המגוון במכשירים ניידים ובדסקטופ הופך את הפלטפורמה ליותר מתאימה בור מגוון רחב של משתמשים.

מוצרי ענן מתאימים

למרות ש-Vultr ידועה בשירות האחסון הסטנדרטי שלה, היא לא מתאימה למוצרי ענן מסורתיים. החל מאחסון שיתופי פשוט ועד ל-VPS, שירותי ענן מאוד יעילים ושרתים ייעודיים, פתרונות השירות של אחסון הענן של וולטר הם גמישים. ארבעת הקטגוריות של Cloud Compute, Block Storage, Bare Metal, ו-Dedicate Cloud מהוות את ההצעות המרכזיות של Vultr. אתם צריכים לשקול את מחשוב ענן עבור אפשרויות VPS בסיסיות. Block Storage עוסק במקום אחסון זמין, ו-Bare Metal ו-Dedicate Cloud מספקים שרתים ייעודיים מלאים וחסרים, בהתאמה.

פיצ'רים מובילים ב-Vultr

רשתות מודרניות

היכולות הרחבות של רשת של Vultr מאפשרות לה לספק לצרכנים שירותי ענן שמתאימים במידה רבה לדרישות המפורטות שלהם. היא משפרת את יעילות רשתות ה-IP תוך שהיא מספקת מרחב כתובות IP שניתן להתאים לדרישות אישיות. יתר על כן, ל-Vultr יש אפשרות להפוך כתובת IP לשימוש בשירותי ענן. בזכות אפשרות זאת, התקשורת באינטרנט דרך IPv6 ו-IPv4 תראה פחות הפרעות. החיבור הישיר של וולטר, ההגנה מפני DDoS ותמיכת SLA של 100 אחוז הם תכונות מרשימות.

אפשרויות למערכות הפעלה

לוח הבקרה הנוח למשתמש של Vultr מאפשר לצרכנים לבחור כל מערכת הפעלה שהם רוצים. אלו מערכות ההפעלה הפופולריות ביותר שמפתחים יכולים לבחור הן:

 • Windows
 • OpenBSD
 • FreeBSD
 • CentOS
 • Debian
 • Fedora
 • Fedora CoreOS
 • Ubuntu

השימוש בכל אחת ממערכות ההפעלה הללו מתוך החשבון שלכם דורש רק כמה שניות. בנוסף, וולטר מאפשרת למשתמשים לשלב ולהתאים מערכות הפעלה שונות.

מאזני עומס

מלבד העובדה שהם שימושיים להערכת המצב של השירות שלכם, למאזני עומס יש יתרונות רבים אחרים. מאזני העומס של Vultr משתמשים בתעודות SSL להכוונת תנועה בטוחה לאתר או לאפליקציה שלכם. כמו כן, הם מתכננים באופן חכם את תנועת האפליקציה, מאפשרים גמישות ומשפרים ביצועים. אם אתם דואגים למחיר של מאזני העומס הללו, גם הוא סביר. כל תכנית של Vultr תגבה רק 10 דולר תוספת תשלום למאזן עומס.

אפליקציות ואתרים בלחיצה אחת

כל מפתח רוצה את היכולת להפעיל או להגדיר מיידית כל אתר או אפליקציה. למרבה המזל, Vultr ממלאת את רצונם של המפתחים. בהקשר זה, וולטר תומכת במספר רב של פלטפורמות אפליקציות. לדוגמה, Vultr תומכת במגוון רחב של פלטפורמות אפליקציות ומשחקים, כולל Jitsi, CentOS Web Panel, cPanel, Docker ו-Drupal, בין היתר.

כמה Vultr עולה?

מודל התמחור של וולטר הוא גמיש להפליא, ובתוך המערכת שלהם תמחור יכול להשתנות עבור פרויקטים מותאמים אישית. התכונה הטובה ביותר של מודל התמחור של פלטפורמת הענן הזו היא תשלום לפי שימוש, שדורשת גישה פרקטית ומעשית מצד המפתחים והמשקיעים. התעריף הבסיסי עבור 120 משאבים ייעודיים הוא 60 דולר לחודש. מחשוב בתדר גבוה עם SSD של 32 ג'יגה-בייט יעלה למפתחים 6 דולר לחודש. העלות החודשית של שרתים ייעודיים במתכון ללא תוספות מתחיל מסביב ל-120 דולר, בעוד שעלויות האחסון באובייקטים הן 5 דולר. עם תכנית עלויות גמישה כזו, קל לבחור את התכנית שמתאימה עבור הצרכים שלכם.

כמה וולטר עולה

רשימות המוצרים של וולטר

ישנם מספר מוצרי ענן זמינים במערכת של Vultr. אך נתמקד כאן בחשובים ביותר:

 1. מחשוב ענן – לאפליקציות ואתרי אינטרנט, יכולות מחשוב הם חיוניים. אחסון הענן של Vultr מספק אחסון ענן ב-SSD תחת קטגוריית מחשוב הענן, המתאימים למשתמשים חדשים. עם זאת, המחשוב בתדר גבוה מתאים למאמצים משמעותיים. מעבדים מהירים ב-3GHz+, אחסון מקומי ב-NVMe solid-state, ובדיקות מהירות הם הרכיבים העיקריים של מחשוב באיכות גבוהה.
 2. Bare Metal – כולל שרתים ייעודיים ב-100%, רשת מהירה, הפעלות בלחיצת כפתור אחת, וספריות מערכת הפעלה.
 3. אחסון בלוק – מוצר זה עוסק בתכונות של אחסון בענן.
 4. אחסון באובייקטים – מציע אחסון פשוט יחד עם אפשרויות גמישות של רתעבורה ותמחור.

לסיכום

חברת Vultr, המספקת שירותי אחסון ומחשוב ענן, נודעת בזכות יכולותיה הרבות והשימוש הנרחב שלה בקרב יותר מ-13,405 חברות ברחבי העולם. היא מציעה תשתיות ענן ביצועים גבוהים ואחסון מהיר ב-SSD, מה שהפך אותה לאטרקטיבית במיוחד למפתחים ועסקים. מודל התמחור של וולטר גמיש ומתאים לפרויקטים מותאמים אישית, עם מבנה תשלום לפי שימוש שמתאים לצרכים ולתקציבים שונים. בין השירותים ש-Vultr מציעה נמצאים אחסון VPS, שרתים ייעודיים, אחסון בלוק, אחסון באובייקטים, איזון עומס והגנה מפני DDoS.

וולטר מתאפיינת בממשק משתמש חלק ונוח, מה שמקל על הלקוחות לבחור ולהגדיר מערכות הפעלה שונות, כמו Linux, Windows Server ו-FreeBSD. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי ענן, כולל מחשוב ענן, שרתים ייעודיים, אחסון בלוק ואחסון באובייקטים, כולם עם אפשרויות התאמה ובצורות שימוש שונות. היכולת של Vultr להתאים את עצמה לצרכים ספציפיים של כל לקוח, יחד עם רשת מרכזי נתונים ברחבי העולם, מספקת ללקוחותיה גישה נוחה ומהירה לשירותים. בנוסף, מפתחים יכולים להפעיל אפליקציות ומשחקים באמצעות לחיצה אחת, דבר שמדגים את המחויבות של Vultr לפשט את חוויית המשתמש. ניתן לבצע תשלומים באמצעות Bitcoin, PayPal, Alipay וכרטיסי אשראי, מה שמגדיל את הנגישות ללקוחות מגוונים. השילוב של גמישות, זמינות השרתים וממשק נוח למשתמש הופך את Vultr לאופציה נפלאה לשירותי אחסון ומחשוב ענן לכל סוג של פרויקט טכנולוגי.

שאלות ותשובות - וולטר (Vultr)

חברת וולטר מספקת אחסון VPS, שרתים ייעודיים, אחסון בלוק, אחסון באובייקטים, איזון עומס והגנה מפני מתקפות DDoS. השירותים הללו הם רק חלק משירותי הענן ש-Vultr מספקת.

ל-Vultr יש מרכזי נתונים ביותר מ-17 ערים בארבעה יבשות (צפון אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה).

Vultr מתאימה למגוון רחב של מערכות הפעלה, כולל Linux, Windows Server, FreeBSD ואפילו ISOs שנוצרו על ידי המשתמש.

Vultr מקבלת תשלומים באמצעות Bitcoin, PayPal, Alipay, וכרטיסי אשראי.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!