Hostinger – מה זה הוסטינגר והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם?

Hostinger - מה זה הוסטינגר והאם כדאי לאחסן את האתר שלי שם

אתם צריכים שירות אחסון לאתרים באינטרנט כדי להפעיל את האתר שלכם ולשמור עליו פעיל גם כאשר העסק שלכם מתרחב. סקירה זו של Hostinger תראה לכם את האפשרויות והתכונות שתקבלו מספקית האחסון המובילה הזו, שמשרתת יותר מ-29 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למרות ש-Hostinger אינה מספקת אחסון ייעודי או תמיכה טלפונית, תקבלו את כל מה שצריך לאתר העסקי שלכם. התכונות המרכזיות כוללות תכנית אחסון מורחבת, שם דומיין, בונה אתרים, תעודות SSL ועוד – הכל על לוח בקרה hPanel אינטואיטיבי במיוחד.

מה זה Hostinger?

הוסטינגר היא שירות אחסון באינטרנט זול יחסית שזמין על לוח בקרה hPanel ובנוי במיוחד עם תכונות מתקדמות למנהלי אתרים. היא מתאימה למתחילים ולמקצוענים, ותוכלו לבנות את האתר שלכם מאפס באמצעות בונה האתרים Zyro של הוסטינגר. Hostinger מציעה למשתמשים שלה הבטחה של 99.9% זמן זמינות שרת. כמו כן, היא תשמור על חיבור מהיר עם מהירות טעינה מהירה, כתובות IP ייעודיות ושרתים הפועלים על CloudLinux מ-10 מרכזי נתונים. בנוסף, תקבלו גם שליטה מלאה על השרת שלכם בזכות הגישה המלאה ל-root של הוסטינגר.

Hostinger

איך השירות של Hostinger עובד?

לכל אתר באינטרנט דרושים שירותים מסוימים כדי שיוכל לעלות לרשת. פלטפורמת אחסון אתרים מספקת את מקום האחסון, האבטחה והחיבור שהאתר שלכם זקוק להם. היא גם מציעה תכונות כמו אחסון דואר אלקטרוני, רישום דומיין, גיבויים קבועים וניטור מתקפות DDoS. השקעה בפלטפורמת אחסון אינטרנטי כמו Hostinger מבטיחה שתהנו מהיתרונות של בניית נוכחות אונליין מבלי לנהל מגוון שרתים או להתמודד עם בעיות מאחורי הקלעים.

סוגי אחסון אתרים שזמינים בהוסטינגר

Hostinger מציעה שלוש תוכניות לאחסון האתר שלכם, כל אחת עם תכונות מסוימות כך שתוכלו לבחור את המתאימה ביותר לצרכים שלכם. לדוגמה, תכנית האחסון Single Web מתאימה אם ברצונכם לבנות אתר פשוט. ליותר יכולת ופונקציונליות, כמו כלי בנייה של וורדפרס, מסדי נתונים בלתי מוגבלים וגיבויים יומיים, האפשרות הטובה ביותר היא תכנית Business של הוסטינגר. בלי קשר לתכנית שתבחרו, תמיד תוכלו לשדרג את מה שבחרתם ככל שהעסק שלכם מתרחב. כמו כן, Hostinger גמישה ומספקת מגוון רחב של שירותי אחסון מיוחדים. שירותים אלו כוללים אחסון VPS, אחסון בענן, אחסון וורדפרס, אחסון דואר אלקטרוני ושרת המיינקראפט של Hostinger. מגוון השימושים של הוסטינגר מאפשר לכם להרחיב את האתר שלכם עם התכונות המסוימות שאתם צריכים.

הוסטינגר גם מציעה סט נדיב של משאבים כולל חשבונות דואר אלקטרוני, דומיינים מותאמים אישית, תעודות SSL בחינם ללא הגבלה וגיבויים קבועים במחירים נמוכים. שירותי האחסון המיוחדים של הוסטינגר מאפשרים למשתמשים עם צרכים מסוימים לאחסן את האתרים שלהם עם החברה. לדוגמה, אפשר לשלם על אחד משמונה תוכניות האחסון VPS שלה אם נדרש שרת פרטי או רוצים לשלב תכונות עיצוב אתר כמו Python ו-Node.js. לפניכם מידע נוסף על כל תכניות האחסון של הוסטינגר:

אחסון VPS

אם אתם מחפשים את החבילות הטובות ביותר של אחסון VPS, אתם תאהבו את הוסטינגר. Hostinger מציעה שמונה תוכניות VPS, ונותנת לכם המון אפשרויות לאחסון בשרת ייעודי משלכם. לחברה יש שרתים וירטואליים פרטיים (VPS) מרובים ברחבי ארצות הברית, בריטניה, סינגפור, ליטא, ברזיל והולנד כדי להבטיח שירותים קרובים וביצועי אתר טובים. ניתן גם לגשת לנתונים דרך מערכת הקבצים הרשתית שלהם (NFS) ולהרחיב את מקום האחסון של השרת עם NFS במרחק נוסף. תכניות ה-VPS של הוסטינגר יספקו לכם שרת משלכם, מעבדי Intel Xeon מתקדמים וטרה-בייטים של אחסון SSD NVMe, 512GB RAM וכוח מעבד שנמצא כולו בשליטתכם. תקבלו גם גישה מלאה למערכת ההפעלה (OS) הנתמכת, לעקוב אחר המשאבים שלכם בזמן אמת ולקבוע את הגדרות השרת שלכם. תוכלו גם לעבוד על פרויקטים כבדים מבחינת משאבים, מכיוון שאתם לא משתפים אחסון בשרת בדומה לאחסון שיתופי. בנוסף ליתרון המהירות שתקבלו מאחסון VPS של Hostinger, ישנה הגנה מלאה של BitNinja לשרת, הגנה מתקדמת מובנית מ-DDoS וכתובת IP ייעודית לשמירה על בטחון השרת שלכם. בנוסף, תקבלו גם גיבויים אוטומטיים ואפשרות ידנית לשחזור האתר שלכם אם יהיו בעיות.

אחסון בענן

Hostinger מציעה אחסון בענן כדי לתת לכם יותר גמישות ומהירות. כל חבילות האחסון בענן של הוסטינגר פועלות על שרתים וירטואליים מבודדים, ותוכלו לעבור לכל אחד ממערכות השרתים אונליין שלהם. עם הפעלה מיידית, תוכלו לגשת לתכונות בכל אחת משלוש תכניות האחסון בענן של Hostinger, מכיוון שכולן כוללות שם דומיין חינם, גיבויים אוטומטיים ותעודות SSL בחינם ללא הגבלה לביטחון. עם תוכניות אחסון בענן של הוסטינגר, המציעות לכם מעבדים מהירים, RAM גדול ומנהל מטמון אתרים מובנה, תיהנו מזמני טעינת אתר מהירים שמשפרים את חווית המשתמש. גם כן, הוסטינגר דואגת למערכת האחורית, כולל פיקוח על האתר, תחזוקה וזמינות השרת 24/7, כך שתוכלו להתרכז יותר בהפעל וניהול של האתר שלכם.

אחסון וורדפרס

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן (CMS) לבניית וניהול אתרים. הוסטינגר מציעה אחסון ותמיכה מנוהלים לאתרי WordPress מאת מומחי וורדפרס דרך תוכניות ה-Single ,Starter, Business ו-Pro שלה. כל התוכניות כוללות תעודות SSL חינם וניהול גישה. הן גם מאפשרות אופטימיזציה לאיקומרס, אינטגרציה של Git ומעבר חינם משירותי אחסון אחרים. אחסון וורדפרס בהוסטינגר מופעל על ידי LiteSpeed, אחד משרתי האינטרנט המהירים ביותר בעולם, שמשתלב עם התוסף LiteSpeed Cache למתן אופטימיזציה של מהירות. תקבלו גם עדכוני וורדפרס ואבטחה אוטומטיים. אם תבחרו ב-WordPress Pro, תוכלו להשתמש גם בבקרת גרסת PHP, גישה ל-SSH ומנהל מסד נתונים MySQL כדי לשפר את יעילות האתר שלכם. תוכלו גם להשתמש בכלי הבדיקה של WordPress כדי לבדוק תכונות חדשות שנוספו לאתר שלכם.

אחסון אימייל

במחיר נמוך יחסית של 0.99$ לחודש, Hostinger מספקת אחסון דואר אלקטרוני למשתמשים. שירות זה פועל בנפרד מאחסון אתרים, כלומר תוכלו להפעיל שרתי דואר אלקטרוני תוך כדי הקמת האתר שלכם. תיהנו מתכונות כמו לוח שנה ואנשי קשר מובנים, תיאום, תזכורות למעקב, סינון דואר ויבוא דואר אלקטרוני ואנשי קשר. הוסטינגר גם מספקת תבניות דואר אלקטרוני, תמיכה בחשבונות מרובים, אישורי קריאה ו-30GB של מקום אחסון לדואר האלקטרוני. עסקים יכולים לשלוח הודעות דרך עד עשרה כתובות שונות. הם יכולים גם לפנות לתמיכה בכל שעה במהלך היום. Hostinger גם משתלבת עם Google Workspace כדי לשלב הודעות, מסמכים, פגישות ומשימות. אתם מקבלים גישה לתכונות דואר אלקטרוני בסיסיות, כתובת דואר אלקטרוני אישית, הכתבה ומענה, הצעות דקדוק, מסנני דואר אלקטרוני ללא הגבלה ואמצעי אבטחה מתקדמים שמגנים על החשבון שלכם מפני איומי סייבר. בנוסף, תקבלו גישה להודעות צ'אט, דואר אלקטרוני ושיחות קול ווידאו באותה פלטפורמה. פגישות וידאו יכולות להכיל עד מאה משתתפים, אך לא תוכלו להקליט. כדי לאחסן את הדואר האלקטרוני שלכם, הוסטינגר משתלבת עם Titan כדי לספק את הכלים הדרושים לתחזוקת תקשורת ושיתוף פעולה עם צוותים ולקוחות. בנוסף לתכונות האחסון דואר אלקטרוני הרגילות, שירות האחסון הזה כולל ייבוא בלחיצה אחת של אנשי קשר קיימים מספק אחסון דואר אלקטרוני הקודם שלכם. הוא גם מאפשר DKIM מותאם אישית, שמאמת את בעלות הדומיין שלכם.

שרת אחסון מיינקראפט

Hostinger מציעה אחסון שרתים מותאם אישית למשחק Minecraft, שמאפשר לכם להתקין ולשתף את התוספים המועדפים עליכם במשחק הפופולרי. תוכלו להשתמש בתוספים של Spigot Minecraft או בתוספים מותאמים אישית באמצעות FTP, כולל Project Rainbow ו-CraftBukkit, כדי להקים את שרת ה-Minecraft של הוסטינגר. אם אתם רוצים להפחית את העיכוב במשחק, בחרו את השרת הקרוב ביותר מבין השרתים הרבים של המשחק ממקומות שונים. לקוחותיכם ייהנו מעד 8GB זיכרון RAM וחוויית משחק מעולה באמצעות מעבדי Xeon החדשים ביותר. הם לא זקוקים למספר הפורט המלא, אלא רק לכתובת ה-IP. אחסון השרתים של Hostinger ל-Minecraft מאובטח מאוד, בזכות כתובת ה-IP הייעודי שלו, שמגנה על המשתמשים מפני תקיפות DDoS. תוכלו גם לשמור על ההתקדמות שלכם על ידי שחזור גיבויים אוטומטיים מלוח הבקרה שלהם.

יתרונות וחסרונות של אחסון בהוסטינגר

Hostinger - יתרונות

 • בונה אתרים זמין לכל התכניות
 • אפשרות לשרת Minecraft של Hostinger
 • תמיכה לקוחות במגוון שפות
 • דירוגי משתמשים גבוה באתרי Trustpilot ו-HostAdvice

Hostinger - חסרונות

 • אין cPanel
 • אין תמיכה טלפונית
 • תנאי החזר כספי לא סטנדרטיים
 • רק חשבון דואר אלקטרוני אחד בתכנית האחסון השיתופי

פיצ'רים מובילים ב-Hostinger

אחסון אתרים בדרך כלל מספק שירות אחסון אמין עם מקום אחסון מספיק וזמינות, מהירות גבוהה, גמישות, תכונות אבטחה כמו ניטור מתקפות DDoS ותדירות גיבוי קבועה, כמו גם אפשרויות תמיכה ותוספות חסכוניות כמו תעודות SSL ללא הגבלה. להלן התכונות החשובות ביותר שמציע אחסון אתרים של Hostinger:

 • זמינות שרת – אחוז זמינות של 99.9% לחודש
 • נפח אחסון – נפח אחסון שמספיק לנהל את תנועת האתר שלכם
 • גיבוי קבוע – גיבויים עקביים כל יום או שבוע
 • תמיכה – עם אפשרויות קשר שונות
 • אבטחה – תעודות SSL וניטור DDoS
 • תעבורה – תעבורה מספקת לנהל את תנועת האתר שלכם
 • דואר אלקטרוני – כתובות דואר אלקטרוני ברמה עסקית או היכולת להתחבר עם הדומיין שלכם
  דומיינים – דומיינים מותאמים אישית זמינים בחינם או בעלויות מסובסדות בהתחייבויות לטווח ארוך


Hostinger מספקת את המשאבים הדרושים לתמיכה ולשמירה על ביטחון התוכן שלכם, ולהבטיח שהמבקרים יאמינו באתר שלכם.

ביצועי האתר באחסון של Hostinger

במסגרת הסקירה של הוסטינגר, לא ניתן להתעלם מביצועי השרתים של החברה, אז בואו נעבור על זה. בדיקות אתרים שערכנו ב-Hostinger הראו לנו שהחברה  מקיימת את ההבטחה של מהירות גלישה גבוהה, אבטחה מתקדמת, זמינות של 99.9% לשרת ואינטגרציה חלקה עם אתרי וורדפרס. לדוגמא, היא השיגה זמן זמינות שרת מושלם של 100% במשך יותר מחודש וחצי של מעקב.

מהירות טעינה

ניתן לחשוב שתוכניות האחסון השיתופי של Hostinger יהיו עם בעיות מהירות מכיוון שאתם משתפים משאבים עם משתמשים אחרים, אך זה לא המצב. אחסון האתר שלכם בכל אחת מהתכניות של הוסטינגר יעניק לכם את המהירות הדרושה, הודות לטכנולוגיה שלה. ל-Hostinger יש מרכזי נתונים באירופה, אסיה, צפון אמריקה ודרום אמריקה כדי לוודא שיש שרת קרוב לקהל היעד שלכם, מה ששומר על זמני טעינה מהירים יחסית. השרתים פועלים על CloudLinux, מערכת ההפעלה המובילה לספקי אחסון אתרים. בנוסף, הוסטינגר משתמשת בשרת האינטרנט LiteSpeed, שנחשב לאחד השרתים המהירים ביותר. תקבלו גם מנהל מטמון אתרים לזמני טעינה מהירים יותר ושיפור במהירות. אנחנו אוהבים ש-Hostinger ממשיכה לחדש את המערכות שלה עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר של LiteSpeed כדי להבטיח שהמשתמשים יקבלו מהירות משופרת וטעינת אתר מהירה.

זמינות שרת

חשוב שהאתר שלכם יהיה באוויר כמה שיותר זמן, שכן כל זמן שהוא לא באוויר שקול לאיבוד מכירות אפשריות ודירוג גרוע במנועי חיפוש. Hostinger מבטיחה למשתמשים זמינות שרת של 99.9%. היא משתמשת במערכות ההפעלה המובילות לאחסון אתרים שלכם. כמו כן, הוסטינגר שואפת לשמור על זמינות כמעט מושלמת על ידי חידוש תדיר של מערכותיה נגד מתקפות DDoS. אם Hostinger לא תעמוד בהבטחת הזמינות של 99.9% בחודש נתון, תוכלו לבקש זיכוי של 5% מעלות האחסון שלכם לאותו חודש. תוכלו להשתמש בזיכוי לרכוש מוצרים אחרים ללא מסים.

אבטחה

אתם זקוקים לאבטחה מתאימה כדי להגן על תוכן האתר ונתוני המבקרים מפני התקפות סייבר. לשמחתכם, Hostinger לוקחת את נושא האבטחה ברצינות ומגנה על האתר שלכם ברמות אבטחה מרובות. לדוגמא, הוסטינגר מגנה על אתרים מפני תוכנות זדוניות ופעילויות זדוניות על ידי שילוב של BitNinja עם הגנת DDoS מלאה, Cloudflare וחומת אש פנימית. Hostinger מספקת גם תעודות SSL עם כל תכניות האחסון כדי להגן על האתר ולהצפין את המידע של המבקרים, כך שיהיה מוגן מפני פגיעה. גם גיבויים יומיים או שבועיים זמינים לכם כדי להבטיח את שמירת הקבצים שלכם ומאגרי הנתונים.

אופטימזציה לאתרי וורדפרס

ל-Hostinger יש הכל שאתם צריכים עבור WordPress, החל משרתים מופעלים על ידי LiteSpeed, אשר מספקים זמני טעינה מהירים יותר לשיפור אופטימיזציה של מנועי חיפוש וחוויית המשתמש ושיעורי המרה גבוהים יותר, עד לתוסף מטמון LSCWP לשיפור ביצועי האתר שלכם. ל-Hostinger יש כלים מתקדמים מותאמים אישית לאופטימיזציה של WordPress. לדוגמא, כל תוכניות האחסון המשותפות שלה מגיעות עם מקום אחסון SSD מתאים, עדכוני WordPress אוטומטיים, תמיכה מומחית והתקנה בלחיצה אחת לבניית האתר שלכם מיד. Hostinger דואגת לכל ההגדרות הטכניות. בנוסף, היא מציעה כלי בימוי WordPress שמאפשר לכם לנסות סוגים שונים של תוכן ופריסות, שתוכלו לפרסם בכל עת. מפתחי WordPress יכולים גם להיעזר בכלים כמו שליטה בגרסת PHP, אינטגרציה של Git, גישה SSH ומנהל מסד נתונים MySQL לשיפור התפוקה שלהם. יש עוד – תקבלו גיבויים אוטומטיים יומיים או שבועיים כדי לשמור את קבצי האתר שלכם בבטחה.

כמה Hostinger עולה?

הוסטינגר מציעה שלוש תכניות אחסון אינטרנט שיתופי, הנעות בין 1.99 דולר ל-8.99 דולר לחודש. קיימות ארבע תוכניות VPS עם מחירים שנעים בין 5.99 דולר לחודש ל-19.99 דולר לחודש. הוסטינגר גם מספקת אחסון ענן למי שרוצה לאחסן אתרים עם פרויקטים בקנה מידה גדול. עבור תוכניות אחסון ענן, תראו עלויות של בין 8.99 דולר ל-29.99 דולר לחודש. חשוב לזכור שהתעריפים המוצגים לחודש באתר של Hostinger הם למי שמוכן להתחייב ל-48 חודשים. העלות החודשית ב-Hostinger יכולה לעלות מהתעריף המוצג של 1.99 דולר לחודש ל-3.99 דולר עבור אחסון WordPress אם תתחייבו לחודש אחד בלבד. ככל שתתחייבו ליותר זמן, תקבלו הנחה גדולה יותר – עד 70% הנחה מהמחיר החודשי המוצג. משתמשים יכולים להתחייב לשנה, שנתיים או ארבע שנים. כמו כן, חשוב לשים לב שלא תקבלו תעריפים מוזלים בעת חידוש התוכנית.

תכנית Single

תכנית האחסון השיתופי הבסיסית של Hostinger היא תכנית Single web hosting, המתאימה למתחילים ומגיעה במחיר נמוך של 1.99 דולר לחודש. התוכנית מציעה אתר אחד, 50GB של מקום אחסון Solid-State Drive (SSD) מוקצה, 100GB של תעבורה, שני מסדי נתונים ומסד נתונים MySQL. היא גם מספקת תעודות SSL ללא הגבלה, מנהל קבצים ומנהל מטמון. תכנית האחסון השיתופי Single מציעה שירות לקוחות 24/7. כמו כן, יש לה עלות נמוכה מכיוון שהיא נמצאת על שרת משותף, ואתם תחלקו את העלות שלו עם משתמשים אחרים. עם זאת, חשוב לזכור ששיתוף שרת עם מספר משתמשים אחרים עלול לפגוע במהירות האתר שלכם. כמו כן, התעריף הנמוך של 1.99 דולר זמין רק עם התחייבות ל-48 חודשים, וקופץ עד ל-9.99 דולר בהתחייבות חודשית. בנוסף, לא תקבלו דומיין חינם ותוכלו לאחסן חשבון דואר אלקטרוני אחד בלבד בתכנית זו. לתכנית גם חסרים גיבויים יומיים, ואין גישה ל-SSH המאפשרת גישה בטוחה ממחשב מרוחק.

תכנית Premium

התכנית הבאה של Hostinger היא תכנית האחסון השיתופי Premium, המתאימה במיוחד לאחסון אתרי אינטרנט אישים ועסקיים. היא מציעה את כל מה שכלול בתוכנית אחסון השיתופי הבסיסית ומוסיפה בונוסים כמו מסדי נתונים ללא הגבלה ורישום דומיין חינם לשנה הראשונה. בנוסף, תוכלו לאחסן עד 100 אתרים, לקבל 100GB של מקום אחסון SSD, ולהבטיח עד 25,000 ביקורים לחודש. בתכנית זו אתם תהנו גם מדואר אלקטרוני חינם ב-100 חשבונות דוא"ל ותקבלו גישה ל-SSH ושרתי שמות מוגנים של Cloudflare כדי להגן על האתר שלכם מפני מתקפות (DDoS). תעריפי תכנית האחסון השיתופי פרימיום של Hostinger מתחילים ב-1.99 דולר לחודש עם התחייבות ל-48 חודשים ועולים ל-12.99 דולר לחודש בתשלום חודשי.

תכנית Business

תכנית האחסון השיתופי Business של Hostinger היא האופציה הטובה ביותר לעסקים המעוניינים לשדרג את שירות האחסון שלהם. התוכנית מותאמת לעסקים קטנים ובינוניים וכוללת את כל תכונות של תכנית הפרימיום ומוסיפה נפח ופונקציונליות נוספים. התכונות הנוספות כוללות 200GB של מקום אחסון SSD, גיבויים יומיים שנפרדים ממקום האחסון של האתר, שני ליבות מעבד ו-600,000 צמתים. בהרשמה לתוכנית זו תקבלו גם 30 ניטורי כניסה ו-60 חיבורים פעילים, 128 פעולות קלט/פלט לשנייה ועד 100,000 ביקורים לחודש. תעריפי תכנית האחסון השיתופי לעסקים של Hostinger מתחילים ב-3.49 דולר לחודש, עולים ל-8.99 דולר בחידוש ומגיעים ל-13.99 דולר בתשלום חודשי.

עלויות נוספות, חידושים והחזרים כספיים

Hostinger מציעה מגוון תעריפים לתכניות האחסון השיתופי ולתכונות האחסון המיוחדות שלה. התכניות נמכרות מראש ואינן מחולקות לתשלומים. כמו כן, הן מוצגות ללא מע"מ. התכניות יכולות להיות נמוכות כמו 1.99 דולר לחודש אך תצטרכו להתחייב לתכנית של ארבע שנים כדי ליהנות מתעריפים מוזלים כאלה. הוסטינגר גם מציעה אחריות להחזר כספי ל-30 יום, כך שתוכלו לקבל החזר אם לא תקבלו את מה שרכשתם לפי דעתכם. עם זאת, חשוב לזכור שהאחריות להחזר כספי אינה כוללת תשלומים עבור כלי SEO, לוח שיווק SEO, הגנה על הפרטיות, חידוש שמות דומיין, רישיון VPS ומספר מוצרים נוספים. כמו כן, Hostinger לא תחזיר תשלומים עבור מוצר שנרכש באמצעות נכסים דיגיטליים, מטבעות קריפטו או נכסים אחרים שאינם כסף.

אפשרויות התמיכה של הוסטינגר

צוות התמיכה של Hostinger זמין 24/7 כדי להנחות אתכם בכל שאלה או בעיה שתיתקלו בה בעבודה על האתר שלכם. הצוות זמין דרך צ'אט לייב, אך תצטרכו להיכנס לחשבון שלכם כדי לתקשר איתם. יש גם מאגר ידע מקיף של מדריכים, הדרכות וסרטוני וידאו על נושאים כגון העברת אתרים, תחזוקת אתרים וביצועים. מאגר הידע נועד לעזור לכם לענות על שאלות בזמן שאתם מחכים למקצוען מנוסה מטעם החברה. עם זאת, לא תקבלו תמיכה טלפונית ב-Hostinger.

למי מומלץ לעבוד עם הוסטינגר?

אם אתם רק מתחילים לבנות את האתר שלכם, רוצים להעביר את העסק שלכם לאונליין או להחליף את ספק האחסון הנוכחי שלכם לספק טוב יותר, חשוב שתבחרו את שירות האחסון הנכון. למרות ש-Hostinger מספקת פונקציונליות אחסון טובה במחירים סבירים, עליכם להחליט אם זה מתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

Hostinger מומלצת עבור:

הוסטינגר היא בחירה טובה אם אתם מעוניינים להעביר את האתר שלכם מספק אחסון שאינו עובד כמו שצריך או יקר מדי, או אם אתם רוצים לאחסן את האתר החדש שלכם עם שירות אחסון איכותי ובמחיר סביר. אנו גם ממליצים על Hostinger לכל מי שמחפש פלטפורמת אחסון שמתאימה למתחילים. כמו כן, אם אתם רוצים לבנות ולאחסן את האתר שלכם במקום אחד, הוסטינגר היא אופציה טובה, מכיוון שיש לה תכניות בניית אתרים שמשולבות עם שירותי האחסון שלה.

Hostinger אינה מומלצת עבור:

למרות ש-Hostinger קלה לשימוש, אם אתם זקוקים לנציג בשיחות טלפון כדי לפתור בעיות מורכבות, ייתכן ותרצו לנסות פלטפורמת אחסון אתרים אחרת. גם אם אינכם מוכנים להתחייב לארבע שנים, עדיף להימנע מהתכניות של הוסטינגר, שהופכות ליקרות יותר ככל שזמן ההתחייבות שלכם קטן. לפיצ'רים מתקדמים להפעלת חנות איקומרס, שקלו לבחור בספק שירות אחסון אחר, מכיוון שתוכנית האחסון המתקדמת ביותר של Hostinger מגבילה ולא משאירה מקום לגדילה. לדוגמה, היא מגבילה אתכם למקסימום של 500 מוצרים.

אלטרנטיבות ל-Hostinger

הוסטינגר היא פלטפורמת אחסון אתרים טובה. אך, כמו במקרה של ספקי שירות רבים אחרים, Hostinger מצטיינת בתחומים מסוימים יותר מאלטרנטיבות אחרות. בו זמנית, ישנם ספקים אחרים שמצטיינים יותר מ-Hostinger בתכונות או שימושים מסוימים. להלן השוואה בין הוסטינגר לבין HostGator, Bluehost ו-DreamHost בתחומים כמו מחיר, אחסון ושירות לקוחות.

Hostinger VS HostGator

Hostinger ו-HostGator מציעות שירותי אחסון אתרים אמינים ומהירים במחירים המתאימים לתקציב זול יחסית. ישנה גם אחריות ל-99.9% זמן פעולה ואחריות להחזר כספי ל-30 יום אם לא מרוצים מהשירותים שלהן. עם זאת, הסקירה הזאת של הוסטינגר מגלה ש-Hostinger היא אופציה קצת יותר זולה, עם תשלום של 9.99 דולר לחודש, שצנוח ל-1.99 דולר עם התחייבות לארבע שנים. HostGator עולה 3.75 דולר לחודש עבור תכנית אחסון שיתופי בסיסית של Hatching Plan, הדורשת התחייבות לשלוש שנים. ללא התחייבות, המחיר הוא 12.95 דולר לחודש או 4.95 דולר לחודש עם התחייבות לשנה. הוסטינגר ו-HostGator קלות לשימוש, וצוות התמיכה שלהן זמין 24/7. עם זאת, ב-Hostinger לא תקבלו תמיכה טלפונית, וזה מה ש-HostGator מציעה – נציגים טלפוניים לטיפול בבעיות מורכבות בטלפון.

הוסטינגר היא אופציה טובה יותר למי שמחפש שירות גיבוי אוטומטי. בעוד ש-Hostinger מציעה גיבויים יומיים או שבועיים תלוי בתכנית, HostGator מציעה גיבויים שבועיים אקראיים כשירות תוספת. גיבויים אלה אינם מאובטחים, ולכן אתם אחראים לאבטחת הנתונים, מה שאומר שזה גורר עלויות נוספות. אך אם אתם זקוקים לכמות אחסון גדולה יותר, HostGator מנצחת את הוסטינגר עם היכולת לאחסן כמויות בלתי מוגבלות בכל התוכניות, בעוד שבתוכנית הבסיסית של Hostinger אתם תקבלו רק 50GB של אחסון. עם זאת, מבחינת הישגים, ל-Hostinger יש מרכזי נתונים בארבעה יבשות, בעוד ששרתי HostGator נמצאים בארה"ב בלבד. כדי להעביר תוכן דרך מרכזי נתונים נוספים במקומות אחרים, תצטרכו להפעיל את קלאודפלייר.

Hostinger VS Bluehost

אם אתם עם תקציב מוגבל, Hostinger היא בחירה טובה יותר מ-Bluehost משום שהיא עולה פחות גם להתחייבויות לטווח הקצר והארוך. הוסטינגר גם מספקת 40GB יותר בנפח אחסון מאשר 10GB של Bluehost. כמו כן, בעוד ש-Bluehost מציעה גיבויים אוטומטיים רק לתכניות הגבוהות שלה, הוסטינגר מציעה גיבויים אוטומטיים לכל התכניות, אך בתכניות הנמוכות הגיבוי הוא פעם בשבוע. תכנית הביזנס של Hostinger מציעה גיבויים יומיים של הנתונים שלכם. שני ספקי האחסון מתאימים למתחילים, אך Bluehost מציעה יותר עזרה באמצעות תמיכת לקוחות מקיפה, כולל תמיכה טלפונית. הוסטינגר ו-Bluehost מציעות אחריות להחזר כספי ל-30 יום אך יש לשים לב שהאחריות של בלו הוסט אינה סטנדרטית, ויכול לקחת עד 90 יום לקבל החזר על שירותים כמו אחסון InMotion. הוסטינגר מציעה למשתמשים אחריות כ-99.9% זמינות שרת ומבטיחה החזר של 5% אם לא תקיים את ההבטחה. Bluehost לא מציעה שום אחריות. וזה לצד מיקום מרכז הנתונים הלא גלוי שלה. לא תדעו אם יש אחד בסביבתכם לשיפור מהירות האתר שלכם.

Hostinger VS DreamHost

Hostinger ו-DreamHost מציעות את התכונות שלהן במחירים נוחים, אך DreamHost היא אופציה זולה יותר. הוסטינגר עולה 9.99 דולר לחודש כאשר אתם לא מתחייבים לשנה, שנתיים או ארבע שנים. ללא הנחות, DreamHost זולה יותר ב-4.95 דולר. DreamHost מספקת תכונות, כגון גיבויים אוטומטיים יומיים בכל התכניות, בעוד ש-Hostinger מספקת גיבויים אוטומטיים כל שבוע בתוכניות הנמוכות שלה. גם אתם תתחילו עם 50GB של אחסון בתכניות הבסיסיות של DreamHost ו-Hostinger. הוסטינגר מציעה אחריות ל-99.9% זמינות שרת, בעוד DreamHost מציעה אחריות ל-100% זמינות שרת. 100% זה קצת מוגזם. עם זאת, לקוחות DreamHost לא צריכים לדאוג לגבי הבטחות שלא התממשו, מכיוון ש-DreamHost מציעה אחריות להחזר כספי ל-97 יום לכל מי שאינו מרוצה משירותי האחסון שלה. הוסטינגר מציעה אחריות להחזר כספי ל-30 יום. להוסטינגר יש יותר מרכזי נתונים ברחבי העולם, מה שאומר שישלה יותר כיסוי ויציבות.

לסיכום

Hostinger היא חברת אחסון אתרים המציעה שירותים במחירים תחרותיים ומתאימה למגוון רחב של צרכים. החברה מספקת מגוון תכניות אחסון, החל מאחסון אתרים שיתופי, דרך שרתי VPS, עד אחסון ענן, ומציעה גם שירותי אחסון מיוחדים כגון אחסון וורדפרס ושרת מיינקראפט. הוסטינגר פופולרית בזכות ממשק המשתמש הנוח והאינטואיטיבי שלה, המספק גישה קלה לכלים ותמיכה טכנית. עם זאת, יש לציין שהחברה אינה מציעה תמיכה טלפונית והמחירים שלה עולים במונחים של תקופת התחייבות קצרה יותר. Hostinger מתאימה למשתמשים המחפשים אחסון אתרים איכותי וזול, תוך התחשבות בתקציב, ולמשתמשים שמעדיפים לבנות ולאחסן את האתר שלהם במקום אחד.

שאלות ותשובות - הוסטינגר (Hostinger)

למרות ש-Hostinger אינה חברת האחסון הטובה ביותר שהכרנו, היא מציעה אחסון אתרים לאתרים קטנים וחנויות איקומרס שעדיין בגדילה. הפיצ'רים שלה זמינים במחירים סבירים, עם הנחות להתחייבויות ארוכות טווח.

כן, Hostinger היא חברת אחסון מהירה יחסית. היא משתמשת במערכות הפעלה מובילות לאחסון אתרים והחברה מחדשת כל הזמן את המערכות שלה כדי להעניק לכם מהירות מתקדמת ממרכזי הנתונים שלה ברחבי העולם.

לא, Hostinger אינה שירות אחסון אתרים חינמי. עם זאת, חבילות האחסון שלה, כולל אחסון אתרים שיתופי ואחסון מנוהל כמו VPS, אחסון ענן, אחסון דוא"ל ואחסון וורדפרס, כולם זמינים ברמות שונות, ומאפשרים לכם לבחור באופציה המתאימה לכם. ניתן גם לעבור בין רמות ותכניות ככל שהצרכים שלכם משתנים

כן, ל-Hostinger יש כלי לבניית אתרים, Zyro, בתכניות האחסון שלה. חבילת האחסון והבנייה של האתר היא פתרון אתר מקיף עם הכלים והפונקציונליות שאתם צריכים כדי ליצור אתר אישי או אתר איקומרס. הכלי כולל למעלה ממאה תבניות הניתנות להתאמה אישית, תנועה לא מוגבלת, תעודות SSL חינמיות לא מוגבלות ועוד, ומאפשרת לכם לבנות עד 100 אתרים.

במידה ופספסתם משהו במאמר:

פוסטים נוספים:

קבלו מדריך SEO בחינם שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!

בסוף המדריך אתם מקבלים במתנה 5 קרדיטים לשימוש עם ההרשמה למערכת הקידום האורגני LazySEO להוצאת קישורים וכתיבת תכנים – בחינם!
ללא הגבלת זמן שימוש!